../images/Emo124.gif

בבקשה חתמו בעצומה, למען המעריצים, להבאת ווסטלייף לישראל... הלהקה האירית המדהימה, שלצערי לא מודעים אליה הרבה בארץ, אבל המעריצים שכן נשבו בקסמיה של הלהקה הייחודית הזו רוצים אותם כאן! אז בבקשה תעזרו, ותקדמו את הרעיון חתמו בעצומה
תודה רבה

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifהם לא היו פה פעם?

הייתה להם הופעה ביחד עם Five ז"ל

זה היה ממש ממש מזמן...

הם היו פה אפילו פעמיים:\ לצערי, אני ורבים נוספים יחד איתי, התחלנו להעריץ אותם רק אחרי שהם כבר היו פה
חוץ מזה, עכשיו, לאחר שהם עברו דרך ארוכה, הלהקה "התבגרה", הם לא ממש בוי בנד...האיכות שלהם רק גברה...וחבל להחמיץ אותם עכשיו.. בבקשה תחתמו!
תודה

וסתם כדי שתהיו בקיאים יותר../images/Emo3.gif

*העתק הדבק של מה שכתבתי בפורום אחר* הם לא בוי בנד....ממש לא טוב עדיף שאני לא אתחיל עם זה, כי אני סתם הורסת לעצמי את הבריאות. רק בכמה מילים: ווסטלייף הם לא ממש בוי בנד. זה משהו אחר, הם לא בובות על חוט, ממסוחרים וכו'....יש להם יכולות ווקאליות מדהימות..למה אתם חושבים שלא משדרים אותם ב-mtv וכו'? הם לא זבל....הם משהו אחר לחלוטין. הם הופיעו מול המלכה, מול האפיפיור, יש להם סטנדרטים אחרים, והאמת, הם לא ממש צריכים אותנו וזה מה שכואב לי:\ אנשים בארץ לא יודעים את זה ולוקחים אותם כמו כל להקת בנים פשוטה אחרת, אבל זה לא המצב, באמת שלא.בייחוד בשנים האחרונות, הלהקה הפכה ליותר איכותית, היא "התבגרה" כולם שם נשואים +ילד... ה"בעיה, היא שישראל הולכת אחרי אמריקה-תראו מי מביאים לפה- בלאק אייד פיז, 50 סנט.....כל מה שרץ ב-mtv נונסטופ... ווסטלייף לא מצליחים באמריקה. זה סגנון אחר. הם לעומת זאת, הלהקה הטובה ביותר בארצות אירופה כמו הולנד, אנגליה,אירלנד, איטליה,שוויץ, שוודיה, סקנדינביה וכו'....כל אלה שיודעים תרבות מהי, ה"חננים" לשם ההבנה... זהו. חתמו

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifאוקי... והעצומה הזאת..

תגיע למקום מסויים? או שזאת סתם סוג של מאחה?

היא תגיע...

ברור שכן, הכוונות רציניות בהחלט! המטרה היא להראות לשוקי וייס שיש ביקוש... :)

keren678

New member
האתר לא עולה../images/Emo70.gif

תעשי משהו בנדון אם את רוצה למלא עצומה. בכיף אני אחתום..

למעלה