מצעד הפורום

tkuihehr

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo82.gif../images/Emo106.gifמצעד הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ובמצעדדדדדד!!! 7 מצביעים בלבד היו לנו, כלומר כל שיר היה יכול להשיג עד 7 קולות. ולכן יש לנו השבוע מצעד קצר של 5 שירים בלבד, אם תרצו את ההמשך נכתוב גם אותו.
ותודה לאורי, בועז, יעל, ליאורה, יעל, ואלון, שדירגו השבוע והשפיעו.
: ---- במצעד הבינ"ל היינו מאוד דומים למצעד של גלגלצ, חמשת המובילים שלנו הם בדיוק חמשת המובילים גם אצלם, רק בסדר מעט שונה, הנה, תשוו:
1. 5 קולות - Low - Flo-rida Feat. T-pain [מקום 5 במצעד של גלגלצ] 2. 4 קולות- 4Minutes - Madonna feat.Justin Timberlake [מקום 1] 3. 4 קולות - New soul - Yael Naim [מקום 3] 4. 4 קולות - Valerie - Mark Ronson & Amy Winehouse [מקום 4] 5. 3 קולות - Happy ending - Mika [מקום 2 במצעד הגלגלצי] ובהמשך: Break the ice, Stop and stare שמשיגים 2 קולות בלבד. זה אומר לדעתי שאנחנו מכורי גלגלצ וגם אהדת המוזיקה שלנו באה משם.
---- במצעד הישראלי לעומת זאת, כנראה שאין לנו דעה שדומה לאחרים, מצד שני, אנחנו יכולים לשמוח שאנחנו שונים:
1.הופך למים - בועז בנאי - השיג 4 מהקולות שלנו ומבחינתנו הוא במקום הראשון - [אבל כלל לא בטופ 15 של גלגלצ] 2.שיר של יום חולין - מאור כהן - עם 3 קולות [8] 3.אני אש-דנקרובוטנר 3 קולות [2] 4.שלושה ימים - יהודה פוליקר 3 קולות [3] 5.הבוקר שאחרי - יונתן רוזן 3 - כלל לא במצעד הגלגלצי. ובהמשך: המון שירים עם 2 קולות: חשבתי שיהיה רומנטי, עד אליי, מבול, ריקוד קטן ונהר של טעויות. בשבוע הבא יהיה מעניין יותר, בטוח, גם כי יהיו יותר אנשים שיצביעו, וגם כי יהיה לנו את השבוע להשוואה. אם גם השבוע יהיו לנו כל כך מעט קולות נוסיף לבחירות שלנו גם דירוג ואולי נרחיב את מספר השירים שיהיה אפשר להצביע להם. , אז יאללה יש גם לנו מצעד, השפיעו והרימו את המצעד הבא
.

tkuihehr

New member
../images/Emo124.gif והצביעו גם למצעד הבא../images/Emo70.gif

דרגו 5 שירים מכל מצעד ללא דירוג בינהם, בהצלחה! בינלאומי
: 1. 4 Minutes - Madonna feat. Justin Timberlake 2. Happy ending - Mika 3. New soul - Yael Naim 4. Valerie - Mark Ronson & Amy Winehouse 5. Low - Flo-rida Feat. T-pain 6. Back to black - Amy Winehouse 7. Won't go home without you - Maroon 5 8. Apologize - Timbaland Feat. One republic 9. Stop and stare - One republic 10. Break the ice - Britney Spears 11. Piece of me - Britney Spears 12. Chasing pavements - Adele 13. Mercy - Duffy 14. homecoming - Kanye West Feat. Chris Martin 15. With you - Chris Brown 16. ---------- - ---------- <-אתם יכולים להצביע גם לזה. 17. American boy - Estelle Feat. Kanye West 18. Angel - Jack Johnson 19. B boy baby - Mutya Buena & Amy Winehouse 20. Beat it - Fall out boy 21. Better in time - Leona Lewis 22. Carry you home - James Blunt 23. Falling slowly (Once soundtrack) - Glen Hansard & Marketa Irglova 24. Love is in the club - Usher 25. Nine in the afternoon - Panic! At the disco 26. Run - Gnarls Barkley 27. Scream - Timbaland Feat. Nicole Schrezinger 28. Sensual seduction - Snoop Dogg 29. Supernatural superserious - R.E.M. 30. The story - Norah Jones 31. Touch my body - Maria Carey ובישראלי
: 1. דבש - ארי גורלי ורעות יהודאי 2. אני אש - רן דנקר ועילי בוטנר 3. שלושה ימים - יהודה פוליקר 4. מבול - קרן פלס 5. עד אליי - מאור פיניה 6. אדם צובר זיכרונות - אברהם טל 7. שלום לך דודי - מאיר בנאי 8. שיר של יום חולין - מאור כהן 9. רצה הביתה - קרן פלס 10. נהר של טעויות - שרון קרלן 11. ככה זה (לאהוב אותך) - מירי מסיקה 12. חשבתי שיהיה רומנטי - אוהד חיטמן 13. כאילו כאן - בועז מעודה 14. כשהלכת - שירי מימון 15. ריקוד קטן - יזהר אשדות 16. ---------- - ---------- 17. באמת ומקרוב - מוקי 18. במקום הכי נמוך בתל אביב - דנה אינטרנשיונל 19. בת שישים - סאבלימינל והגבעטרון 20. האמנם (את תלכי בשדה) - שלומי סרנגה 21. חייל להשכיר - יהלי סובול ורע מוכיח 22. חלומות שפספסת - בית הבובות 23. לא יכולתי לעשות עם זה כלום - נינט טייב 24. מבין הפוך - תומר מתנה 25. מה קורה לי? - כהן@מושון 26. מונוגמיה - ג'ירפות 27. נמאס לי ממך - התבלינים 28. נקמה - שירלי לילו 29. עד שתגיע - נינט טייב 30. פיצריקה - אייל גולן וטריפונס 31. שקט - השעות 32. הופך למים - בועז בנאי <דרך שלנו> 33. הבוקר שאחרי - יונתן רוזן <דרך שלנו>

tkuihehr

New member
והנה לינק

GLGLTZ.CO.IL ועוד משהו ששכחתי: תודה רבה גם לאמיר שהצביע למצעד הקודם, ומשום מה לא כתבתי אותו קודם.

pandora 2

New member
יאללה מצביעה

בינלאומי: 4 Minutes - Madonna feat. Justin Timberlake Low - Flo-rida Feat. T-pain Won't go home without you - Maroon 5 Stop and stare - One republic B boy baby - Mutya Buena & Amy Winehouse
ישראלי: שלושה ימים - יהודה פוליקר ככה זה (לאהוב אותך) - מירי מסיקה הופך למים - בועז בנאי בת שישים - סאבלימינל והגבעטרון אני אש - רן דנקר ועילי בוטנר יאללה לא להתעצל, תצביעו

ady18

Well-known member
../images/Emo13.gif

3. New soul - Yael Naim 15. With you - Chris Brown 27. Scream - Timbaland Feat. Nicole Schrezinger 28. Sensual seduction - Snoop Dogg 29. Supernatural superserious - R.E.M. 9. רצה הביתה - קרן פלס 11. ככה זה (לאהוב אותך) - מירי מסיקה 22. חלומות שפספסת - בית הבובות 26. מונוגמיה - ג'ירפות 30. פיצריקה - אייל גולן וטריפונס

limors2

Active member
עכשיו יותר כיף להצביע.

כל קול קובע
לצורך המצעד שלנו אולי הייתי בוחרת שירים אחרים, אבל אני אשאר בכלזאת עם הבחירות המקוריות שלי שכללו גם את "אני אש", למרות שדי נמאס לי מהשיר, אבל אני ממש רוצה ש"דבש" יעוף כבר.
סופסוף הגיעו שירים טובים! ממש קשה לי לדרג, ובא לי להצביע לפיצריה
אני אש - רן דנקר ועילי בוטנר שלושה ימים - יהודה פוליקר שיר של יום חולין - מאור כהן בת שישים - סאבלימינל והגבעטרון נמאס לי ממך - התבלינים
קשה, כה קשה
4 Minutes - Madonna feat. Justin Timberlake Happy ending - Mika Valerie - Mark Ronson & Amy Winehouse Low - Flo-rida Feat. T-pain Run - Gnarls Barkley

מנגוM

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo124.gif הצבעה שלי ../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif

ישראלי 1. מבול - קרן פלס [אני לא מאמין שהוא ירד למקום הרביעי
] 2. רצה הביתה - קרן פלס [למעלה, למעלה, ישר למעלה!
] 3. נמאס לי ממך! - התבלינים [שיר טואוווב
] 4. שקט - השעות [שיר מדהים
] 5. הבוקר שאחרי - יונתן רוזן [מזל שאצלנו הוא נכנס למצעד אחרת אי אפשר היה לבחור אותו
]
בינלאומי 1. New soul - Yael Naim [כמה שאפשר, אני אוהב את השיר הזה יותר ויותר
] 2. Valerie - Mark Ronson & Amy Winehouse [גם את זה
] 3. Low - Flo-rida Feat. T-pain [שיר מעולה
] 4. Four Minutes - Madonna feat. Justin Timberlake [גם את זה אני מאוד אוהב
] 5. American boy - Estelle Feat. Kanye West [ולקינוח, שיר שדווקא לא נמצא בחמישיה הגדולה XD, אבל ממה שהספקתי לשמוע הוא שיר ממש יפה
] זהו

dcohn

New member
אפשר כבר להצביע והם יחשיבו את זה? ../images/Emo26.gif

: מבול- קרן פלס שיר של יום חולין- מאור כהן המסטול המגניב שלנו מכה שנית! רצה הביתה- קרן פלס נהר של טעויות- שרון קרלן שקט- השעות (
אפשר לזה הצבעה כפולה?
)
: Happy ending - Mika New soul - Yael Naim (שצריך להיות מקום ראשון אם מדרגים לפי האהבה שלי לשיר) Valerie - Mark Ronson & Amy Winehouse (קצת נמאס, באלי את הביצוע של הזוטונס פתאום). Chasing pavements - Adele American boy - Estelle Feat. Kanye West

dragonit12

New member
הנה גם אני מצביעה ומשפיעה../images/Emo3.gif

ישראלי:
נמאס לי ממך-התבלינים.
שקט-השעות.
חייל להשכיר-יהלי סובול ורע מוכיח.
חשבתי שיהיה רומנטי-אוהד חיטמן.
מבול-קרן פלס. בינלאומי:
Happy ending - Mika Low - Flo-rida Feat. T-pain
Won't go home without you - Maroon 5
Stop and stare - One republic
Run - Gnarls Barkley היה לי קשה לבחור!!

../images/Emo9.gif

8. שיר של יום חולין - מאור כהן 22. חלומות שפספסת - בית הבובות 33. הבוקר שאחרי - יונתן רוזן 1. דבש - ארי גורלי ורעות יהודאי 5. עד אליי - מאור פיניה
5. Low - Flo-rida Feat. T-pain 28. Sensual seduction - Snoop Dogg 14. homecoming - Kanye West Feat. Chris Martin 11. Piece of me - Britney Spears 8. Apologize - Timbaland Feat. One republic

מצביע

אני אש - רן דנקר ועילי בוטנר חשבתי שיהיה רומנטי - אוהד חיטמן כשהלכת - שירי מימון בת שישים - סאבלימינל והגבעטרון מה קורה לי? - כהן@מושון Minutes - Madonna feat. Justin Timberlake ‏4 Valerie - Mark Ronson & Amy Winehouse Low - Flo-rida Feat. T-pain homecoming - Kanye West Feat. Chris Martin Sensual seduction - Snoop Dogg

מנגוM

New member
ואו ../images/Emo12.gif

הייתי בשוק כשראיתי שהצלחת לרשום ככה |: איך הצלחת?!?

me123

New member
../images/Emo98.gif

ישראלי: 1. דבש - ארי גורלי ורעות יהודאי 2. שלושה ימים - יהודה פוליקר 3. אדם צובר זכרונות - אברהם טל 4. שרון קרלן - נהר של טעויות 5. ריקוד קטן - יזהר אשדות בין-לאומי: 1. four minutes - Madonna Ft. JT 2. Low - Flo-Rida Ft. T-Pain (ברור שזה יזכה
) 3. Piece of Me - Britney Spears 4. Scream - Timbaland Ft. Keri Hilson & Nicole Scherzinger 5. American Boy - Estelle Ft. Kanye West

Inbar789

New member
גם אני מצביעה ^^../images/Emo103.gif

ישראלי: רצה הביתה - קרן פלס מבול - קרן פלס ככה זה - מירי מסיקה הבוקר שאחרי - יונתן רוזן אדם צובר זכרונות - אברהם טל [בדיוק יש אותו בגלגלצ
] לועזי: Happy ending - Mika Valerie - Mark Ronson & Amy Winehouse Low - Flo-rida Feat. T-pain New soul - Yael Naim Run - Gnarls Barkley

tohar05

New member
ההצבעה שלי../images/Emo9.gif

ישראלי: ריקוד קטן-יזהר אשדות אדם צובר זכרונות-אברהם טל מונוגמיה-ג'ירפות (שיר גאוני) שיר של יום חולין-מאור החתיך כהן נהר של תעיוט-שרון קרלן. בינלאומי: American boy - Estelle Feat. Kanye West Valerie - Mark Ronson & Amy Winehouse New soul - Yael Naim Back to black - Amy Winehouse Happy ending - Mika
כולכם

למעלה