דיון מעניין.....

../images/Emo124.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifדיון מעניין......./images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אוקיי.. בהשראת הבחירות בארה"ב ובגלל שהסדרה שאנחנו כל כך אוהבים הרבה פעמים התעסקה בפוליטיקה בארה"ב , מענינת אותי דעתכם בעניין: איך לדעתכם הדמויות שאנחנו אוהבים היו מצביעות? למי הארם היה מצביע , למי מאק היתה מצביעה? באד, קואטס סטאורג'יס ווב? מה דעתכם? הם היו מצביעם לדמוקרטים או לרפובליקנים? מעבר לזה... שאלה נוספת.... בגלל שדיויד כן הביע את דעתו בנוגע לבחירות (לא מה הוא יצביע אלא כמה חשוב להצביע...) והתשובה שלו מאוד סיקרנה אותי... מאוד ניסיתי להבין למי הוא בעצמו הצביע.. לבוש או לקרי? האם הוא בצם מאוכזב מהתוצאות או שמח מהן? הבאתי לכם ציטוט מדבריו וגם הקישור לראיון המצולם עצמו... תראו ותחליטו.
"Of all the elections that I can remember, this one <pause>, seems incredibly importanat."
והקישור: www.softcom.net/users/pandora/jag/ET vote.zip
אז מה דעתכם?

Dark Storm

New member
שאלה קשה....

בהתחשב בזה שהדמויות לא מראות נטיה פוליטית בסידרה (עד כמה שאני יודע) אבל ניחוש לי: הארם: דמוקרטי ליברלי מאק: רפובליקנית עם גישת ה Kick Ass של בוש באד: דמוקרטי הארייט: אולי בגלל האופי הדרומי שלה אז רפובליקנית. סטאורג'ס: דמוקרטי ווב: מזה משנה גם ככה הוא יחליף את הנשיא הנבחר בשתול של ה CIA

חח.. אהבתי את הקטע עם וואב.../images/Emo6.gif

אבל לא ענית לגבי דיויד עצמו ולגבי התחושה שלך ממה שהוא אמר לגבי הבחירות....אני ממש לא סגורה למי הוא הצביע...

Dark Storm

New member
אני לא מכיר את האופי של השחקן

במציאות אז אין לי מושג אבל הרגשה שלי זה שהוא הצביע לקארי, לא יודע למה.

טלמ

New member
אני מקווה שהם רפובלקנים

כי אני שונא דמוקרטים!!!!!!!!!!!!!!!

טלמ

New member
למה רילקס????

מה שמזכיר לי שאני לא עשיתי מדיטציה כבר 10 ימים וגם לא ראיתי ג'אג חודשים!!!!!!!!!!!!!!! אני צריך ג'אג!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

../images/Emo26.gifהדעה שלי בעניין...../images/Emo62.gif

אני די נוטה להאמין שדיויד הצביע לדמוקרטים - רק בגלל שהוא אמר שהבחירות הפעם חשובות מאי פעם משפט כזה מראה על כך שהוא מייחל לשינוי.. לדעתי לפחות... לגבי הארם... לדעתי גם הארם הוא דמוקרטי - סתם הרגשה שיש לי... זוכרים את הפרק עם המכתב המזוייף?זה שכאילו נשלח לעיתונות בשמו של הארם? (שכחתי את שם הפרק
) אז אם אני זוכרת נכון הרפובליקהנים ניסו להטות אותו לטובתם וזה היה ממש נגד מה שהוא רצה... מצד שני הרבה מדעותיו היו נגד הממשל שהיה באותה התקופה-שהוא הממשל הדמוקרטי... ואללה עכשיו אני התבלבלתי בעצמי.... אהההההההמ... תעזרו לי להחליט! מה נראה לכם????? דמוקרטי או רפובליקני? ולגבי מאק, וסטאורג'ס אני חושבת שהם רפובליקנים. רק וואב נראה לי דמוקרטי...

אגב..כמה מוזר שערפאת מת דוקא ב4.11?

לא ייאמן... בחיי... לא ייאמן.... הקטע הוא שלפני שבוע אמרתי לכמה אנשים שהוא בטוח ימות ב4.11 כי העולם כזה מוזר ואין מה לעשות... איזה פחד.... זה באמת קרה....

Dark Storm

New member
עוד לא בטוח שהוא מת

ואם הוא כן, אז זו בהחלט מתנת שחרור מעולה!

חחח כן הא? למרות שאם הוא באמת מת

אל תסמוך על זה שתשתחרר כ"כ מהר... בטוח יצטרכו אותך לתגברים עם כל המהומות שהולכות להיות...

Dark Storm

New member
שלילי בזנ"טי

יש לנו יחידות מיוחדות בכונות עכשיו אז לא צרכים תגבורים מהתחנה ולתפקיד שלי כבר דאגתי להכשיר מישהו צעיר ופעור שיוכל להחליף אותי

Hieros Gamos

New member
קונטמפט משהו וורדס חחח 509 כשהארם

מקבל את הקידום שלו לקומנדר. מהפרק הזהאי אפשר כל כך ללמוד שומדבר בגלל שהעובדה היא שהנשיא באותה תקופה היה קלינטון-דמוקרטי- ובגלל שהוא הנשיא להארם, בתור חייל בצבא האמריקאי, אסור להביע שום תלונה או....טענה או וואטאבר על הממשל שלו. קראתי לא מזמן (אתמול...חח) פיק (פעם שנייה...אין לי מה לקרוא!!) של אירוגירל שבו היא אומרת שלדעתה הוא רפובליקני. כאילו לא באופן ישיר...בערך חח. כאילו זה היה סיפור שלפני 801 והמשיך את הקליפהאנגר של עונה 7 והוא פשוט מקבל את הנייבי קרוס במקום את מה שהוא קיבל באמת שזה הסילבר סטאר ובטקס שם הוא אומר משו כמו- תאר לעצמך, הפעם אני אפילו מקבל את המדליה מהנשיא שהצבעתי לו. כשהכוונה בפעם הקודמת היא לwe the people שקלינטון כביכול נתן לו את הDFC. אני ממש לוידעת להגיד לך...לא מבינה כל כך בפוליטיקה והאמת גם לא כל כך מעניין אותי....זה מוציא אותי מדעתי יותר נכון כל הויכוחים על הדברים הכי קטנים וההתייחסות מוזרה לדברים שדורשים יחס...

אני צריכה לראות את הפרק הזה .

רק ככה נוכל לדעת בוודאות מה באמת היה שם. אני זוכרת רק בעומעם איך כן היו לו טענות נגד משטר קליטון אך בגלל שהוא חייל בצבא אסור לו להביע דעה זו ולכל מקום שהוא המפקד העליון ישלח אותו לשם הוא יילך... בכל אופן... לא יודעת... אולי הארם באמת רפובליקני... אולי באמת כדאי לשאול גם את הבנות בהארמי בורד לדעתם....? הם יותר קרובות לממשל שם הייתי אומרת ובטח תהיה להם דעה יותר ברורה... בכל אופן... הדעות כאן חלוקות... גם לגבי היחס שלו למאטי אולי אפשר גם ללמוד לגבי דעותיו... הן די שמרניות לא? למרות שהוא מנסה להיות כזה אבא "קול" הוא כן בקטע של"למה את פותחת את הדלת בתחתונים " למשל...חחח הוא די שמרני.... מצד שני הוא בכלל לא דתי... ווואלה אנשים איזה קטע... יש לי מלא בעד ונגד ואני לא יודעת מה להחליט!איפה תרי כשצריך אותה???????

Hieros Gamos

New member
מה הקשר לאיך את פותחת את הדלת

בתחתונים לבין שמרני או לא???? זה באמת, באמת לא קשור! חח

חחחח זה כ"כ קשור!!!!!!!!!!

זה אומר שהדעות שלו מאוד שמרניות והוא די מעונב בכל מה שקשור למיניות מופגנת! ואני חייבת לומר שאני די אוהבת את הצד הזה שבו

Hieros Gamos

New member
זה לא אומר שהוא שמרני לגבי דברים

אחרים. זה כן אומר שהוא לא חושב שצריך להפגין מיניות אבל זה ממש לא אומר שזה הדעות שלו בכל התחומים. תראי גם אני לא חושבת שזה הגיוני לפתוח את הדלת עם תחתונים, זה ממש לא אומר שאני שמרנית או משו... ואני די בטוחה שלהארם לא היה אכפת אם מאק הייתי הולכת עם חולצות שאמממ....לא משאירות הרבה מקום לדמיין... if you know what i mean...

למעלה