סירטונים שלי

GoldAngle

New member
אוף

ניסיתי כמה פעמים להוריד את הסירטון אבל יש בעיה בקישור והאתר לא נטען לי, הוא לא עולה. את יכולה להביא קישור חדש?

charmed piper

New member
עד עכשיו לא ראיתי אותו../images/Emo12.gif

אבל ראיתי וממש נהנתי! קודם כל זה שיר יפה (גרין דיי באמת רולז!) התאמת את הוידאו למוסיקה- אהבתי. אוהבת את כל הסרטונים שלך, אבל הכי הרבה את זה של הולי (כי זה של הולי :p)

charmed piper

New member
חחח כן, עזבי...

מוזרות שלי ושל friendsforever (אם תשימי לב, גם לה יש אישתי בחתימה..) מרוב שאנחנו אוהבות אחת את השנייה, אז התחתנו
אכן, תמונות קשות....

נצלש DVD של עונה 8....../images/Emo99.gif

יש למישהו אינפורמציה מתי ה DVD הולך לצאת ???? אני כבר מחכה לזה בכליון עיניים להשלמת הסדרה !

הסירטון התשיעי. שיר: Get your number של מאריה קארי. נושא: קטעים בעיקר מהעונה השביעית. הערה: למה כולם מנצלש"ים לפה
כשאני אסיים אני אודיע וזה יהיה אחרי הסירטון העשרים בהחלט
אני פשוט עושה הפסקות כדי לתת לחברי הפורום לראות את הסירטונים ולהגיב עליהם (...) אז בבקשה אל תהפכו את זה ללוח מודעות, כי אני באמת התאמצתי בשביל להעלות את כל הסירטונים... קישור: http://www56.megaupload.com/files/8aa86f096bd0ebd0ec9e9588fc55eb4d/Get%20Your%20Number.wmv

always be me mc

New member
אוקיי דעה שלי על הסירטון

כי סופסוף שיר שאני מתחברת אליו ושיר שאני אוהבת גורם לי גם יותר לאהוב את הסירטון. אניוואי היה סירטון מאוד קפיצי ומגניב (החלק בסוף עם התמונות טיפה בילבל אותי האמת) בנוגע לשיר הוא התאים אומנם היו חלקים שטיפה פחות ולמרות שהיה עדיף לדעתי לעשות סירטון עם כל הקטעים ב-P3 שהאחיות בדייטים וכאלה כי זה יותר בין גבר לאישה(יש מצב שזה בגלל שאני מושפעת מהקליפ המקורי) אבל עדיין ממש כל הכבוד!! עשית שילוב של שני הדברים הכי אהובים עליי
קבלי נקודות בונוס
ציון סופי: 95(מקווה שהציון לא מאכזב או משהו)

אני מסכימה

החלק האחרון באמת בילבל אבל... טוב אין לי הצדקה פשוט עשיתי ניסוי... באמת יש מצב... אבל כל הקטע הזה של P3 היה בעונות הראשונות שכשהכנתי את הסירטון לא היו לי...

MelindaW

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo10.gif../images/Emo54.gif../images/Emo63.gif../images/Emo115.gif

אני רוצה להוריד את הסרטונים 10, 11 ו- 12 ואני לא מצליחה

MelindaW

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo54.gif../images/Emo63.gif../images/Emo115.gif

זה לא אומר לי שום דבר, פשוט לא נותן להוריד את הסרטונים

למעלה