סיכום שבועי

לעולם אל תלחיצי אותי ככה. ../images/Emo11.gif

אבל נחמד לשמוע את זה ממך.
קחי, במיוחד בשבילך.
יא זונת חיבוקים.

מסכמת

תוכן: מהו שיר השבוע שלכן? אין לי שיר שבוע :-\ מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? אף אחד
איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? סיימתי עם מבחן מזורגג מהו ציטוט השבוע שלכן? " כשמסיימים מבחן מרגישים אושר לא ייתואר"
האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? לא מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? למדתי די הרבה למבחן,והיה לי יותר אומץ לדבר עם אנשים... סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע?לא,אני לגמרי בארון... תמונת השבוע: לא יכולה לשים תמונה שלי כי אני בארון, (האמת שאני גם לא בטוחה שאני לסבית אבל לא משנה
) אני שמה תמונה אחרת יפה במקום מאכל השבוע: יש לי קונטרה-המאכל הגרוע של השבוע והוא נקניקיות.אתמול אכלתי אותן והיום אני עוד לא מפסיקה לעכל אותן
סכמו את השבוע ב4 מילים: טוב שהיה וטוב שהיה. אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: אני אמנע מלהגיב על שאלה זו....
.תמיד רציתי לעשות את זה.עד עכשיו הייתי בתולת רווחים
.

Yoolanda

New member
מזל טוב! את אינך בתולת רווחים יותר D:

ותודה על שביזבזת 3 שניות מחיי בגלילה מטה

מסכמת :)

מהו שיר השבוע שלכן? "דרך ארוכה"... מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? קובי. איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? סיימתי השלמת קק"צ. מהו ציטוט השבוע שלכן? "עוד ארון אחד". האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? תמיד. מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? שסיימתי את זה. סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא. תמונת השבוע: לא בא לי. מאכל השבוע: קורנפלקס. סכמו את השבוע ב4 מילים: מרגש, מדהים, עצוב ומלחיץ. אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: להיכנס לתפקיד. .

"אם תפילות היו נענות הייתי מתפלל..." ../images/Emo4.gif

מהו שיר השבוע שלכן?
בן ארצי - קרוסלה.
מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע?
לא מישו מיוחד :]
איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע?
קיבלתי בונוס בעבודה 500 ש"ח וסיימתי עבודת סמינריון.
מהו ציטוט השבוע שלכן?
"איך הייתי רוצה להיות משו שאין לך ספקות לגביו..."
האם נתקלתן בהומופוביה השבוע?
לא משו רציני.
מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע?
כנ"ל לגבי מה שכתבתי בשאלה השלישית.
סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע?
לע.
מאכל השבוע:
ארטיק מטרה.
סכמו את השבוע ב4 מילים:
אין לי מה לומר.
אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא:
לעבור 2 מבחנים בשלום.

liron721

New member
נגעה בשמיים, לא יכלה לצאת מזה.

מהו שיר השבוע שלכן? משינה - נגעה בשמיים. מי הבנאדם שעשה לכן את השבוע? לא יודעת. איזה אירוע טוב/משמח קרה לכן השבוע? יום כיף פלוגתי:) מהו ציטוט השבוע שלכן? ... האם נתקלתן בהומופוביה השבוע? לא מה גרם לכן להתגאות בעצמכן השבוע? עשיתי כמעט את כל המגלשות בימית 2000 סיפרתן למישהו חדש על אהבתכן לנשים השבוע? לא נראה לי.. תמונת השבוע: ארטיק ארטיק מאכל השבוע: לזניה. סכמו את השבוע ב4 מילים: כואב כואב כואב כואב אירוע שאתן מצפות לו בשבוע הבא: מגיעים חניכים, מסתיים השקט.

עשית "כמעט" הכל????

פשוט מעפנה... אני הכי פחדנית בעולם ועשיתי הכל.ואני באמת ה-כ-י פחדנית בעולם. נכון שהדבר הזה שליד הבננה זה הדבר הכי כיפי בעולם?!?!? [אין שום דרך אחרת לתאר את זה..אנחנו קראנו לזה "הגוש"..חחח]

liron721

New member
מה לעשות, אני פחדנית.

לא עליתי על הגוש הזה כי היה תור ממש ארוך ולא היה לי כוח להמתין בסבלנות בזמן ש-20,000 ילדים רטובים דוחפים אותי. והדיסקית של דוכיפת מתנה מחבר. ואל תקראי לי מעפנה

liron721

New member
אחחח...

את קוראת לי מעפנה על סמך כמה מגלשות???? אני לא מעפנה. את מעפנה. :)

למעלה