אתר חדש

../images/Emo124.gif../images/Emo221.gifאתר חדש../images/Emo221.gif../images/Emo124.gif

היי, לאחרונה אני וים (pilot promo) בנינו אתר של מכושפות והוא צריך לעלות לאוויר מתישהו בשבוע הקרוב, אבל לאף אחד מאיתנו אין ידע רב בHTML ולכן אנו לא נוכל להעלות אותו לרשת בלי עזרה של מישהו המבין בשפת תוכנות. מישהו מוכן להיענות לאתגר
אם מישהו ברצינות מוכן לעזור לנו, תשלחו מייל או הודעה למספרים הבאים או שפשוט תגיבו להודעה זו או תשלחו מסר לי (רוני האליוול) או לים (pilot promo). איי-סי-קיו ים: 329804341 אי מייל ים: [email protected] כל עזרה תתקבל בברכה ובסוכריה ווירטואלית
(בעיקר אם היא תתקבל במהרה).

pilot promo

New member
חבר'ה אנחנו באמת צריכים עזרה

זה הולך להיות אתר ענק מפוצץ במידע ובתמונות וכבר יש לנו קרוב ל-600 תמונות אז קדימהאתם מקבלים קרדיט על כל מה שאתם עושים באתר ואני מצטרף להבטחת הסוכרייה הוירטואלית...

dandi221

New member
600 תמונות?

יש לי כמה אלפים, אם אי פעם תצטרכו עזרה בתמונות/ מידע, לא חסר לי
אבל לצערי במחשב אני מבינה בדיוק כמו שצביקה פיק מבין באופנה

charmed piper

New member
זאת עוד שפת אינטרנט

היא רק יותר ישנה וכמעט שאף אחד לא משתמש בה . מסכנים אלה שלמדו אותה לבגרות.......

sole te amo

New member
אני לומדת אותה

ואני עוד עושה את הבגרות שנה הבאה
2 יחידות מעצבנות
בשביל מה צריך אותה בכלל
סתם ביזבוז של מאמץ

Restlesss

New member
נכון שזה ממש לא שימושי

אבל זה ממש קל! אז לא נורא...חח

Woogyman

New member
פסקל היא לא שפת אינטרנט, ../images/Emo110.gif

היא סתם שפת תכנות לא מאוד שימושית. לומדים אותה כי היא בעצם הבסיס לתיכנות, ואחרי זה הרבה יותר קל ללמוד כל שפה אחרת שרוצים.

charmed piper

New member
צודק...

האמת שזה יותר קל אחרי הפסקל (בכל זאת עזבתי את זה....) אבל אמרו שמשרד החינוך הוריד אותה מתוכנית הלימודים לא? או שזאת סתם שמועה?

WoOgY GiRL1

New member
אני יכולה ../images/Emo54.gif

אני יכולה לעזור לכם עם זה הבעיה היא שאני בקרוב טסה ככה שאני לא יכולה לעזור לכם להרבה זמן

sole te amo

New member
אני כבר בניתי אתר ב-HTML

שגם הוא יעלה לאוויר הזמן הקרוב הייתי עושה אותו אתכם אבל אני חייבת לבנות אותו לבד בגלל הבגרות המעאפנה ב-HTML. גררררר בהצלחה בכל מקרה

WoOgY GiRL1

New member
תשלחו לי כמה עמודים ../images/Emo54.gif

תשלחו לי כמה עמודים של האתר כולל הדף הראשי ואני אהפוך אותם לHTML אבל תשלחו לי בימים הקרובים כי אני טסה עוד שבועיים

WoOgY GiRL1

New member
אין בעיה ../images/Emo54.gif

תשלחי כמה שאת רוצה ואני אנסה לעשות הכל בהקדם

למעלה