הכר את הפורום

../images/Emo124.gif../images/Emo125.gifהכר את הפורום../images/Emo41.gif../images/Emo70.gif

סבב 107
בפינה זו, שתתקיים מדי יום (בדרך כלל עושים פעם בשבוע אבל הפורום פה מפוצץ
), יתארח כל פעם אחד מחברי הפורום. תוכלו לשאול אותו שאלות כדי להכיר אותו טוב יותר! מחר ויום ראשון לא יהיה אירוחים. רק ביום שני. היום יתארח בפינה: עומר-m o g b a l 5 אתם מוזמנים לשרשר לו שאלות והוא יענה לכם! השאלות מופנות אך ורק לעומר! גם אתם עוד תתארחו בפינה הזאת! כל מי שרוצה להתארח בפינה זו אני ישרשר הודעה והוא יגיב שהוא רוצה להרשם והוא ירשם! חברי הפורום שכבר התארחו:
TetiBETTY
m o r o s h
yoooni
שרונוש 1234
שניצלונה
Dorushh 3
«° מסטולה°»
Shaaachar
g a l4
anat234
נוי לאב רון שחר
נעה של ה י ם
lnabr789
רונושי
חנוש לאב טלי שרון
KeReN 0R
einbal13
inbal321
שרוטה בראש 58
Cinderella r0ckefela
saritosh14
חולה על כפיר ורננה
מוג לא9 טליוש
elii1988
KiShKooSh
SofyTofy
illy4
ShiReLuSh
צילי לנצח
oshriti123
חני 21
nitzan969
ShirUsh22
Nofar723
Libre Girl
j e n n y lopez
TipTip ה מ ק ו ר י ת
BEN ZIV
מתה על בן ודורין
ליר לאב תמיר
shirkan21
דנדוש המגנובה בעמ
ה י ל ו ל ה 13
אילנושית
האחיות בעמ
alona angel
mary17
Raz110
PirPir
adar cahlon
רחלי לאב טלי שרון
גלושש
sapirushhhhhhh
RaZiK4
בישגדא שליטה
JULI4561
תמרוש5
yaki123
moton
adialuf
סתיו לאב רון והדס
פ ר נ ק ש ט י י ן
אופירוש לאב טלי
Pink Punk
שירוש1989
L U Z I A
טלי שרון המוכשרת
דור האחת והיחידה
אורטלי לאב טלי
danit1234
שירן המהממת
שירווווווש
מאיוש לאב שירי מימון
דנה בלום המושלמת
דושה פושה מושה
j u s t i f i e d
מ ע י י ן 2
Chen010189
ShahaRush
סיו לאב אוהד אלישע
הד17ש היחידה
חצילה בסטייל
דוטל michal
TheRedHeaded
מתה על המחיקנו
כפרות שלי
זיו בן שטרית
שיוש האחת והיחידה
דנדי לאב רון שחר
Mr pop
ברווש הנסיכה
דודי לאב טלי
ספירוושש
נעמה לאב טלי שרון
Lilo the fairy
שני לאב צאד מייקל מו
YaelFromHell
rivka155
טלי לשלטון
why oh why
שישקבבית
g3h
נ ט ו ש 12
שקד לאב טלי שרון

../images/Emo41.gifסדר המתארחים../images/Emo41.gif

רק עוד 10 אירוחים
מתנה שלי טלי שרון בעמ1 s h a n s h u n a sapir love tali MeItOsH mor the only mika95 Dark Force תמנונונה •••SeXy BoY•••

השאלות הקבועות שלי..../images/Emo87.gif

1- השחקן האהוב בטלנובלה? 2- השחקנית האהובה בטלנובלה? 3- זוג אהוב בטלנובלה? 4- סצינה שזכורה לך שאהבת במיוחד? לא קשור לטלנובלה בע"מ! 1- זמר אהוב 2- זמרת אהובה 3- להקה אהובה 4- תוכניות טלוויזיה אהובות 5- החלום שלך 6- תספרי על עצמך בכללי... 7- באיזה פורומים את עוד נמצאת?

m o g b a l 5

New member
../images/Emo109.gif עונה... ../images/Emo26.gif

1- השחקן האהוב בטלנובלה? כפיר- עופר שכטר 2- השחקנית האהובה בטלנובלה?שרית-רותם אבוהב 3- זוג אהוב בטלנובלה? שחר ואפרת 4- סצינה שזכורה לך שאהבת במיוחד? לא יודעע היו מלא לא קשור לטלנובלה בע"מ! 1- זמר אהוב: אין לי ממש זמר אהוב.... 2- זמרת אהובה: מירי מסיקה
3- להקה אהובה: אין 4- תוכניות טלוויזיה אהובות: השמינייה, טב"ע, ליזי מקגוייר, ומזל תאומות 5- החלום שלך: להיות עשיר... [[ואל תחשבו שאני מגעיל או משהו בגלל שאני אוהב כסף
]] 6- תספרי על עצמך בכללי...: אין מה לספר כמו כל ילד ממוצע... 7- באיזה פורומים את עוד נמצאת? השמינייה, והפיג'מות...

m o g b a l 5

New member

צבע אהוב? כחול
מאכל אהוב? או הו
יש מלאאאאאאא סידרה אהובה? השמינייה... שחקן אהוב? אין ממש ממש מישהו ספציפי שחקנית אהובה? גם אין... זמר אהוב? איןן זמרת אהובה? מירי מסיקה תחביבים שלך? לשחק במחשב לראות טלוויזיה ולצאת עם חברים...

נאאאטלי

New member
שאאאאלות../images/Emo26.gif../images/Emo29.gif

היי מה קורה
איך קוראים לך
בת כמה
איזה כיתה
מי הזמרת האהובה עליך
היית פעם בהופעה של מירי מסיקה

m o g b a l 5

New member

היי מה קורה: הכל סבבה..
איך קוראים לך: עומר בת כמה: אני בןן.... 12 וחצי איזה כיתה: ז' מי הזמרת האהובה עליך: מירי מסיקה היית פעם בהופעה של מירי מסיקה:לא...

purple rain2

New member
אני לא מאמינה שזה עדיין נמשך ../images/Emo6.gif

המשחק הזה הוא באורך הגלות

sapir love tali

New member
שאלות:::::

קיץ או חורף?? מקצוע שנוא? מקצוע אהוב?? מאיפה?? בת כמה?? YES או HOT נינט טייב או יב"ז?? מוזיקה אהובה?? שיר אהוב?? שחקן או שחקנית אהובה?? סידרה אהובה??

m o g b a l 5

New member

קיץ או חורף?? חורף
מקצוע שנוא? תקשורתתתת בעעעעעעעעע
מקצוע אהוב?? צרפתית
מאיפה?? הרצליה בת כמה?? אני בןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן 12 וחצי YES או HOT: HOT נינט טייב או יב"ז?? יב"ז מוזיקה אהובה?? סגנון
הכל חוץ ממזרחי שונאא... בעעעע שיר אהוב?? יש מלאאאא שחקן או שחקנית אהובה?? איןן סידרה אהובה?? השמינייה

california10

New member
שאלות למוגבל../images/Emo3.gif

מה את חושבת על טב"ע? בת כמה? כיתה? איך חגגת את היום הולדת האחרון? יש אהבה? חבר? איך בכיתה? בחיים? קומונות פעילות? פורומים פעילים?

m o g b a l 5

New member

מה את חושבת על טב"ע? סדרה יפהה..... בת כמה? בןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן 12 וחצי כיתה? ז' איך חגגת את היום הולדת האחרון? לא חגגתי לא עשיתי כלום... יש אהבה? לאא חבר? אם כבר אז חברהה
ולאא איך בכיתה? סבבה בחיים? סבבה קומונות פעילות? איןן פורומים פעילים? הפיג'מות... והשמינייה...

למעלה