שאלה לגברים

Rinattt

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif../images/Emo124.gifשאלה לגברים../images/Emo41.gif

טוב נו, גם לנשים... לא תגידו שאני מקפחת
גררררררר אני מחפשת רכב, יש אפלהאוז - חביב נחמד, אמרו לי לא אמין, אמרו שכן - מבולבלת. סובארו לאונה - קשה למצוא, וממה שראיתי, הרבה חלודה ולא נראות משהו. יש דייהטסו שרייד - כסופה, יפה, אבל מה אני לא נכנסת לתוכה
< סתם, פשוט לא אוהבת רכב קטן > יש סובארו לגסי - היה לאחי ועשתה לו צרות צרורות - פוחדת להתקרב... למרות שזאת הילוכים ואמרו שהילוכים פחות בעיתיים (זה נכון?) אני בבירורים עדיין, ברגע שאמצא רכב רק אז אקח לבדיקה אבל מה, מה שרציתי לשאול איך אפלהאוז? יש אחת אוטו' ויש הילוכים. הלגסי גם מצאה חן בעיניי, על איזה עוד רכב אתם יכולים להמליץ לי? אני צריכה רכב שהתיקונים שלו לא יקרים, רצוי הילוכים, ומחיר עד 15,000 ש"ח, והכי חשוב- לא קטן!!!
 

Rinattt

New member
תודה,

פירסמתי גם שם, הולכת לראות עוד רכב
מקווה שאמצא אוףףף
 

vered 37

New member
לי יש איטלקי מדהים ! ממש ../images/Emo214.gif

פונטו ספייס רק חסר בו באמת איזה איטלינו ..
השבוע הוא פשוט התעייף ...לא חשבתי שאיטלקים מתעייפים כל כך מהר... הסטרטר הלך.. בקיצר הגיע שירות הגרר לעזרה ראשונה והוא אמר לי "תשמעי לי לכי רק על היפניות
הן אמינות וטובות (ועל זה יעידו כל הגברים שניסו את היפניות ) !!! לחמותי (לשעבר ) יש דייהטסו אפלהאוז והיא מעולה ... לאמא שלי שרייד והיא פצצה ! בקיצר רינתי תי תי תי תיקני לך יפנית כי הבנתני שאין לה תחליף !!!
 

maof

New member
אין ../images/Emo70.gif

אני איתך בדעתך ג'פונז
מעוף
 

Rinattt

New member
בקיצור, מה שאת אומרת...

לנהוג על יפנית ולרכב על איטלקי?
סתם סתם סתםםםםםםםם מצחיקה את עצמי על הבוקר...
תודה ורד
 

vered 37

New member
יפה ריN תי תי תי יש מבין !

ממש סושפגטי בדרכים !
רק ש.........
לא תעצור את החגיגה !
 

Rinattt

New member
מה מה אז?

אני ילדה קטנה אני לא יודעת את התשובה...
שאל את ורד...
 
נרוסטה משוודיה

לפי מה שהבנתי (ולא שההבנה שלי משהוא...) מקום המפעל בכלל לא משנה. מה שמשנה הוא תיק הייצור והוא קבוע.
 

N D R

New member
המממממ היפנים לא חשבו כך

כשהחליטו להפסיק לייצר את הטויוטה קורולה בטורקיה והחזירו את הייצור ליפן. ועכשיו נשאלת השאלה למה? בגלל איכות ירודה? בגלל אי עמידה בהיקפי יצור נדרשים? בגלל כח עבודה יקר? כל זה לא חשוב כי המסקנה היא אחת. תיק הייצור אולי קובע מה לייצר אבל מי שמייצר קובע האם מה שיצא בפועל, שווה. ואולי זו הסיבה ששום הדרכה מקצועית אינה יכולה להבטיח סקס מושלם.
 

Rinattt

New member
סיאט קורדובה יפנית, לא?

ממש אבל ממש נדלקתי עליה...
 

Rinattt

New member
יו איזה פחד מפחיד כשאת כועסת...

אז לא ידעתי נווווווווווווווו לא קרה כלום...
ספרדיה זה דווקא טוב... היא תסתדר טוב ביישוב, לא?
 

הסוכן64

New member
סיאט היא ספרדית,אבל פולסווגאן קנתה

אותה לפני 132 שנה בערך ומאז היא עם מנוי+גיר ועוד הרבה מכלולים גרמניים של חברת האם.חיטפי את האוטו אם הוא באמת במצב מצויין.הטיפולים הם במוסכי פולסווגאן !!!
 
המדריך (הכמעט) שלם לרכישת רכב

טוב.. לא כמעט שלם וגם לא קרוב לזה..
אז ככה..לדעתי הצנועה יש לך כמה אופציות.. סוזוקי שוויפט - שנים 92-93 מיצובישי לנסר - שנים 93-94 פיג'ו 306 - שנת 94 בערך. דיהטסו אפלאוז - שנים 90-91 סוזוקי בלנו - שנת 95 בערך.. הבערך תלוי בהרבה גורמים כמו, מצב הרכב, סוג הבעלות (פרטית-ציבורית), ק"מ, יד, רמת גימור של הרכב, תוספות, וכד'.. כל הרכבים הנ"ל טובים, די אמינים, ועם "שוק" לא רע.. והכי חשוב נכנסים בהגדרת המחיר שלך, למעט הבלנו. אני הייתי מדרג אותם כך.. 3. פיג'ו 306 2. דיהטסו אפלאוז 1. סוזוקי בלנו. הסוזוקי עולה 20,00 , אבל אולי תוכלי להשיג בפחות.. אל תמהרי לקנות, לכי תרכשי קצת ניסיון וידע במגרשי רכב היותר מסודרים שיש היום, לא אצל החפארים שמשם תצאי רק יותר מבולבלת.. את יכולה לחכות עוד 5-6 ואז התקציב יגדל...סתםםםם
את יכולה לבדוק פה, אולי תמצאי רכב לקנייה - סוסיתא או אולי פה... יש פה הרבה עגלות.. והכי חשוב..את עדיין עם המסטיק של אתמול??..
בהצלחה יקירתי..
 
למעלה