שרות שווה שירשור

../images/Emo124.gif../images/Emo124.gifשרות שווה שירשור

בוקר טוב לכלכ הרוכבים, נמצא הפתרון האולטימטיבי להעלאת סרטים/קבצים גדולים. יש לפתוח חשבון בוואלה. להכנס ל"אישי" ולהגדיר את ה"מזוודה" כפומבית. כעת ניתן להעלות כל קובץ - סה"כ שטח איחסון 15 מ"ב. למיטב ידיעתי אין מגבלה על מספר ההורדות. יתכן והשרות קיים באתרים נוספים, במידה ומישהו מכיר אתר טוב יותר המספק שטח אחסון הפתוח לכל - דיינו. מומלץ להשתמש בתוכנת WinAvi להמרת הסרטים לפורמט WMV המכווץ. (רוב המצלמות לא מכווצות וידאו כמו שצריך). גודלו המקורי של הקובץ המצורף בקישור היה 21 מ"ב בפורמט MOV. גודלו לאחר המרה לWMV
4 מ"ב. והנה דוגמה קטנה ארנב.
 

Fengluzon

New member
מנצל"ש.צריבת סרטים בפורמטים שונים.

הורדתי מספר סרטי אינדורו, אך כאשר אני מעביר אותם ב"nero" הסרטים עוברים רינדור מסויים ואייכות הסרט נפגם. כיצד אני יכול למנוע בעיה זו. ישנם קבצים בפורמטים שונים כגון wmv, avi וכו'. ברצוני לשמרם באיכות גבוהה. תודה לעונים.
 
אתה צריך ליצור DATA DISC

ולא video cd. כאשר תיצור צריבת דיסק מידע (DATA) הקבצים יצרבו כמות שהם ללא פגיעה באיכות. ארנב.
 

שאול DR650

New member
טוב זה זה שוב לא עובד... אולי משהו

אצלי לא בסדר כי קודם הוא נתן סרטון קצרצר של איזה 100K או משהו כזה ועכשיו הוא בכלל לא עובד...
 

Fengluzon

New member
סליחה על הבורות, אך הם ייראו ב dvd

ללא שום בעיה? (כמובן ובמידה וה dvd תומך בפורמטים הללו). האם רוב ה dvd תומכים ב avi? תודה.
 
כיום ישנם DVD שתומכים בפורמט

XVID, אולם אינם מומלצים באופן כללי (יש לעדכן המקודד בכל תקופה ועוד ועוד) כל מכשירי ה-DVD תומכים בפורמט VCD או SVCD, שאיכותו אכן נחותה. אם תרצה לראות את הסרטים שהורדת ב DVD, תוכל או להפוך הסרטים לפורמט SVCD או VCD או להפוך אותם לפורמט VOB ולקבל איכות DVD אולם לשם כך תזדקק לצורב DVD (ולזמן רינדור בלתי מבוטל). ארנב.
 

Alfa156 GTA

New member
לא ממש..

קודם כל לשאלתו הראשונה של הבחור, מובן מאליו שהוא עושה רידנדור כי הבחור לא רוצה דיסק DATA אלא דיסק לניגון בDVD, ואם הוא עושה את זה אז הוא בטח כבר יודע שהDVD שלו לא מנגן קבצים כאלו. 1.לא כל מכשירי הDVD תומכים בSVCD ובVCD, רובם תומכים באחד מהשניים, כמובן שהSVCD טוב יותר. 2.שום המרה, או הפיכה לפורמט VOB לא תעלה את האיכות בחיים ובטוח שלא DVD, סה"כ תקבל קובץ של סרטון שיש לך ב"פורמט DVD" אבל רחוק מאוד מלהיות "איכות DVD". סה"כ אם אתה לא מתעסק עם תוכנות צריבת וידאו שונות ומכיר רק את NERO, אז אין שום בעיה, תתקין את כל הפלגים שיש (PLUGINS) והסרט יומר לכל לכל פורמט ללא שגיאות. NEROVISION עוזר. האלפא
 
לא הבנת אותי ידידי,

1. היום כל DVD מנגן VCD או SVCD (אפילו זה ב100$ בדיוטי-פרי). ברור שיש יוצאי דופן, כמו כן קצרה היריעה מלהסביר הקידודים השונים שכן כיום יש DVD שקוראים סרטים שקודדו עם DIVX ו- XVID אבל לא ממש נכנסתי לזה. 2. לא טענתי כי הפיכת קובץ הAVI לVOB תעלה את איכותו לזו של DVD אלא בסה"כ לא תפגום באיכותו המקורית (AVI WMV וכד') כמו שהמרה לVCD/SVCD תעשה. ארנב.
 
למעלה