3י3הההה כנסי!

י ו א ב

New member
../images/Emo124.gif 3י3הההה כנסי!

בשבילך....(ואולי בשביל עוד כמה...) ממש כאן! מי מפליק הכי חזק??

y007007

New member
../images/Emo6.gifלמרות שמעדיף מציצה הגונה../images/Emo6.gif קבל>

y007007

New member
מספר...בסה"כ משחק ומה זה נותן לי? >

> בחור מובטל הגיע למחנה עבודה של חוטבי עצים, כדי למצוא מעט פרנסה. המחנה באזור שומם אדם ומרוחק מכל מקום יישוב. לאחר מספר ימים הוא פונה לאחד הפועלים ושואל אותו: "מה קורה פה? אני רואה במחנה רק גברים. מה אתם עושים בנדון?". הפועל אומר לו: "נסה את החבית מאחורי המקלחות". הבחור הולך מאחרוי המקלחות ומגלה חבית עם חור במרכזה. הוא מוריד את מכנסיו מכניס את האיבר לתוך החור ומקבל לתדהמתו מציצה מהממת. הבחור חוזר מותש לחדרו ואומר לפועל שהפנה אותו: "מהיום אני הולך כל יום אחרי העבודה לחבית. היה לי כיף לא נורמאלי!". הפועל עונה לו: "לא תוכל ללכת לחבית ביום שישי". "למה?". "כי ביום שישי אתה בתוך החבית". == איש עסקים מצליח טס ללאס וגאס לסוף שבוע של הימורים. האיש הפסיד את כל כספו , ונשאר לו רבע דולר וכרטיס טיסה החזרה הביתה. האיש ניסה למצוא מונית שתסיע אותו לנמל התעופה. כשמצא מונית ספר לנהג על מצבו , והבטיח לו שאם יסיע אותו לנמל התעופה , הוא ישלח לו את דמי הנסיעה בדואר. נהג המונית לא הסכים , ואמר לו "אם אין לך 15 דולר לשלם עבור הנסיעה , צא מהמונית שלי". האיש נאלץ לנסוע בטרמפים לנמל התעופה ובקושי הגיע בזמן לטיסתו. שנה לאחר מכן , חזר ! האיש שזכה שוב להצלחה כספית ללאס וגאס. הפעם הוא זכה בסכום ענקי. בתחושה טובה יצא האיש מהמלון ושם היה תור ארוך של מוניות שמחכות לנוסעים. במונית האחרונה בטור , ישב לו ידידו הטוב מהשנה שעברה שסרב להסיע אותו. איש העסקים חשב לרגע איך יוכל לגמול לנהג על התנהגותו מלפני שנה , ואז נכנס האיש למונית הראשונה בטור ושאל "כמה יעלה לי להגיע לנמל התעופה"? "15 דולר" ענה הנהג , וכמה אצטרך להוסיף לך , כדי שתמצוץ לי בדרך לנמל התעופה , הנהג נדהם והשליך את האיש מן המונית. האיש חזר על אותה בקשה לאורך כל הטור , וכל נהג ששמע את הצעתו המגונה , השליך אותו בבושת מהמונית. כשהגיע איש העסקים ל"ידידו" מהשנה שעברה , שאלו "כמה יעלה לי להגיע לנמל התעופה"? "15 דולר" אמר הנהג , "או-קי סע" אמר האיש ואז כשהמונית יצאה לדרך וחלפה לאט לאורך טור המוניות הממתין , ! חייך איש העסקים לעבר כל נהג בטור והניף את בוהנו כלפי מעלה. == שתי נשים משחקות טניס במועדון כשאחת הנשים מכה בכדור בחזקה והכדור עובר למגרש השכן בו משחקים שני גברים והכדור פוגע באחד מהם. הגבר הנפגע מחזיק את כפות ידיו יחד מתכווץ כשידיו לחוצות אל מבושיו ומתגלגל בכאב. האשה המכה רצה מיד אל המגרש השכן ואומרת לגבר המתפתל בכאב שהיא פזיאוטרפיסטית והיא יכולה להקל עליו. הגבר מסרב ואומר שעוד רגע הכל יהיה בסדר אך האשה מתעקשת. היא משכיבה את הגבר מכניסה את ידה לתוך מכנסיו ואחרי כמה דקות של עיסוי היא שואלת:"הוקל לך, זה עשה לך טוב?". "זה היה נפלא" עונה הגבר "אבל הבוהן שלי עדיין נורא כואבת מהמכה של הכדור". == שני זקנים עומדים ברחוב ורואים חתיכה פצצה עוברת. אומר האחד לשני "הייתי רוצה לבלות כמה דקות עם אחת כזו". משיב השני:"כן, אבל שלי כבר לא עובד יותר". "מה?, אתה לא יודע מה עושים כדי שזה יעבוד כל הזמן?" שואל הראשון והשני משיב בשלילה. "אתה צריך לאכול הרבה לחם צרפתי עם שום" אומר הראשון. הגבר השני ממהר לסופרמרקט שם בעגלה 10 לחמים צרפתיים עם שום ומגיע לקופה. הקופאית מסתכלת על הכמות של הלחם ומעירה:"חבל, הוא יהיה קשה לפני שתגמור את כל כמות הלחם" הגבר משיב בהפתעה:"מה?, גם את שמעת על הפטנט הזה??!!". == האיטלקי מספר: אחרי שאני גומר לעשות אהבה עם חברתי, אני מנשק לה את כל הגוף עד כפות הרגליים. כשאני מלקק לה את כפות הרגליים היא יוצאת מדעתה. הצרפתי מספר: כשאני גומר לעשות אהבה עם חברתי, אני מורח את שדיה בשוקולד וכשאני מלקק את השוקולד לאט לאט היא משתגעת לגמרי. הישראלי אומר: כשאני גומר לעשות אהבה עם חברתי, אני קם, ניגש לוילון ומנגב בוילון את ה"מה שמו" שלי ואתם צריכים לראות איך זה משגע אותה.

אני מפליקה ממש חזק../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

ציון סופי 192
מישהו צריך ממש,אבל ממש לחשוש

ישר חשבתי עלייך לילי

בזמן שההיא עשתה מין איי כזה.. ונהייתה לה כאפה על הישבן.. אפשר לתרגל עלייך בלייב??

קצת מאחורייך דיווה412../images/Emo3.gif

ניראה לי שאמשיך להתאמן. קורעת אותו בהזדמנות הקרובה ביותר

תמשיכי.. תמשיכי אצלי זה כנראה מולד

זה היה בנסיון ראשון.. כאפה אדומה לחלוטין

למעלה