תמונות!!!!!
וסיפור...

דובישה

New member
יש כאן להערכתי 100+ מכורים online

אין לך מה לפחד, נשימה עמוקה והכל סבבה את עוד פה?! נו קדימה, רוצים סיפור! רוצים תמונות!!

t2 tapuzit

New member
תודה רבה../images/Emo9.gifרואים איך אני נמנעת מלשי

מלשים תמונות של עצמי? לקפוץ למים?...

t2 tapuzit

New member
טוב נו... קופצת...

מתראים בפעם הראשונה... (של אותו יום כמובן)

t2 tapuzit

New member
האיפור

איפרה אותי מיכל אופיר - מקסימה, קשובה, סבלנית והצליחה לאפר אותי עם כל האיפור שלי מהעדשות מגע! הייתי מלאת הערכה!

t2 tapuzit

New member
השמלה!!!!!!!!

כבר המלצתי רבות על בטי סבדרמיש (betty's - יש אתר במתחתנים) ואני לא מתכוונת להפסיק להמליץ. בחיים לא תיארתי לעצמי כמה אני אתאהב בשמלה שלי! בטי היא הבחורה הכי כשרונית שפגשתי, היא יוצרת שמלות לא מהעולם הזה, סבלנית (מאוד חשוב אצלי אם שמתם לב), מקסימה וחברה אמיתית!

t2 tapuzit

New member
והשמלה השנייה...

כן כן, לשמלה קוראים אליזבת', ובטי הצליחה לשדרג אותה לעוד אחת! עד אחרי החופה הייתי עם הראשונה ולקראת הריקודים החלפתי את החלק התחתון בשמלת ריקודים אמיתית! היה לי כל כך נוח כל הערב!

t2 tapuzit

New member
הדי ג'יי!

עופר עוזיאל מקליאנטה!!! הוא היה פשוט מקסים, הרקיד את כולם בטירוף והכי חשוב היה היחס שלו אלינו עוד בארגוני החתונה - הוא נתן לנו כל כך הרבה רעיונות והמלצות והיה איתנו בקשר ואני ממליצה עליו בחום לכל מי שמחפש די ג'יי שבטוח יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר! פה אני מצרפת תמונה של הפתקיות הושבה בכניסה - היו מסביבם כמובן - ברווזים... מהצד אפשר לראות מן פלקט שכתבנו עליו את השיחה הראשונה של שנינו באינטרנט, בפעם הראשונה שנפגשנו שם לדבר..

t2 tapuzit

New member
חופה

הרב היה חיים רוט, שגם עליו כבר המלצתי בעבר. רב שעושה חופה קצרה ולעניין, עם ראש פתוח והרבה חיוכים. היה מרגש.

למעלה