תחרות השנה הטובה המקורית

../images/Emo124.gifתחרות השנה הטובה המקורית

אני מכריזה בזאת על פתיחת תחרות לכבוד ראש השנה - השנה הטובה המקורית ביותר שמתאימה להווי הפורום. חמשת השנות הטובות שהכי ימצאו חן בעיני מנהלי הפורום יתחרו ביניהן על השנה הטובה של פורום "דתיים" לשנה החדשה. השנה הטובה הזוכה תבחרי באמצעות משאל ע"י חברי הפורום. הפרס: 1) מקום כבוד בגלריה של הפורום לעולמי עד (או עד שמנהלי הפורום יוחלפו בידי הנהלת הפורומים D-:) 2) הגלויה שנבחרת תפורסם בדף הקהילה למשך כל חודש תשרי כתמונה של הפורום. הערות: 1) כל השנות טובות צריכות להיות משורשרות להודעה הזאת בלבד. כל שנה טובה שלא משורשרת להודעה הזאת לא תשתתף בתחרות (לתשומת ליבכם - מנהלי הפורום יטרחו לשרשר עבורכם את השנות טובות לכאן). 2) כל גולש יכניס שנה טובה אחת בלבד!! במידה והגולש יכניס יותר מהודעה אחת - הוא יפסל מהתחרות וכל השנות טובות שלו ימחקו מהשרשור. סיום חלק ראשון של התחרות : ביום שלישי בשעה , אי"ה, 17:00. לאחר מכן התחרות תעבור לשלב ב´ - התמודדות שנייה בין 5 השנות טובות המוצלחות ביותר (כלומר, בתקווה שלא יהיו רק 5 שנות טובות בתחרות). הגלויה הזוכה תבחר ביום חמישי אי"ה בשעה 17:00 בעזרת השם בלי נדר. יאללה, קדימה לעבודה

Admini

New member
הרסת לי את הכל

רציתי לכתוב Script יפהפה של DHTML ואת הרסת לי... הוצאת לי את האוויר מהמפרשים....

בודאי שכן ../images/Emo13.gif

לא לשכוח - זאת השנה טובה שצריכה לייצג את הפורום לכן זה צריך להיות קשור להווי הפורום. כלומר משהו שייצג את הפורום

../images/Emo124.gif../images/Emo26.gif אריאלה, הנה זה בא!

ב"ה בעקבות תחרות ´כרטיס ברכה המקורי´ הפעלתי את התאים האפורים והרדומים אצלי במוח, הפעלנו את תוכנות פוטו שופ. והתוצאה לשיפוטכם! בברכת כתיבה וחתימה טובה, Kיציקון

תיקון: מנהלי הפורום לא יטרחו לשרשר!

ולא כפי שכתוב. נראה לכם שאין לי מה לעשות כל היום רק לעמוד ולשרשר הודעות?

מיקי*

New member
אמנם לא כרטיס אבל זה מה שכתבתי

בהודעת השנה טובה המקורית שלי שנמחקה היום. תחל שנה וברכותיה תכלה שנה וקללותיה. שנזכה וכל משאלות ליבנו תתגשמנה לנו לטובה (גם אם ךלפעמים הטובה הזו היא בניגוד גמור למה שאנו היינו עושים, הקב"ה יודע מה טוב לנו ורבות מחשבות בליבנו ועצת ד´ היא תקום). מבקש סליחה ומחילה מכל הלב מכל מי שפגעתי בו. כל מה שעשיתי לא עשיתי אלא בכוונה טובה ואם מישהו נפגע עקב כך אני מיצר על כך בלב שלם. ואם פגעתי במישהו בלי דעת ובלי לשים לב אני מיצר על כך עוד יותר. אני גם סולח לכל מי שפגע ומאמין בלב שלם שלא היתה שום כוונה שכזו ואם זה קרה זה קרה בטעות ובלי כוונה להרע. שהשנה הקרובה תהיה שנת גאולה שלימה שנה של וממיות (שתי קומות הן) שנה של אהבה ואחווה ושלום ורעות בין איש לחבירו שנה שבה ניזהר יותר בכבוד חברים ומתוך כך ניזהר יותר בדרכים. בהצלחה לכולם בכל מעשיהם השנה אוהב אתכם מאד. מיקי*

מיקי, אני מבקשת את סליחתך קבל עם

ופורום אם נפגעת כתוצאה מחילופי השלטון כאן בפורום (ואני יודעת שכן). אתה חלק חשוב מאוד מהפורום, אתה בודאי שם לב שבלעדיך זה לא אותו דבר. ועל כן, אני מבקשת שתשקול את הדברים מחדש ותחזור אלינו לפורום

תהילולה

New member
סתם ברכה

בס"ד. אני לא יצירתית, לא מקורית ואין לי דמיון פרוע... אני סתם אוהבת לאחל שנה טובה לכולם... אז סתם שתדעו- זה לא באופן ספיציפי לתחרות אלא סתם חמוד... שנה טובה ומתוקה!

למעלה