תגלית

dirty pink

New member
../images/Emo124.gif תגלית ../images/Emo70.gif ../images/Emo20.gif../images/Emo39.gif../images/Emo41.gif ../images/Emo6.gif

בוקר טוב, אחרי תנומה של 13 שעות, (היסטורי מבחינתי) ומקלחת חמימה של בוקר (ושוקו... איך אפשר לשכוח את השוקו ואל שאריות השוקולית למטה שליקקתי בעזרת האצבע..) הגעתי הנה לספר לכם על התגלית החדשה שלי
בזמן האחרון, אני חושבת שכבר סיפרתי לכם, התחלתי לנצל את הקאזזה שלי להורדת תכנים קצת פחות תמימים מקבצי מוזיקה. קבצים בעל אופי כחול מובהק... וכמובן שיש את הקבצים שממש מבחילים אותי - לראות נערות אנוקרטיות צעירות שעושות דברים שבחיים הן לא באמת היו רוצות לעשות לפני מצלמה - זה לא ההובי שלי. אבל אתמול, אתמול נתקלתי בקטע הראשון בהיה בו גבר ובאמת דיבר אלי.. מה זה דיבר - שיחק בי אנושות.. בקטע הייתה בחורה בתנוחה של הרמת רגליים וגבר שפשוט בא קירב וזיין אותה. בדרך כלל הקטעים האלו בכלל לא מעניינים אותי, בטח שלא כשרוב הזמן פשוט מראים תקריב של הזיון, אבל הקטע הזה היה פשוט יפה, לראות את הכל מקרוב ובצילום יפה, והאיברים היו נקיים ויפים, והזין מקסים אותי עדיין בכל פעם מחדש... בקיצור - dirty בשוק מהיופי שיכול להיות בזיון של בחור ובחורה. הרבה זמן נהנתי בעיקר מההנאה עצמה, מהתהליך ומה שקורה בו, היופי של הגבר, האישה, היה בהתחלה ונעלם לו והקטע הזה מאתמול - הוא כל כך יפה, כל כך מפתה.. גורם לי להתגעגע למגע עם גבר. בזמן האחרון אני לבד, וגם די מבחירה אם אני בוחרת להינות קצת אז שתי ידי הן עזר מצויין ובזמן האחרון הופיעה בחיי גם בחורה שמנסה להציעה לי היכרות מסוג חדש עם המין הנשי.. אבל אתמול התחלתי שוב לחשוב על בחורים בחיבה, ועדיין אחרי כל כך הרבה זמן בלי - ברור לי שאני לא אהיה עם מישהו שאני לא מכירה ושאני לא רצה לחפש עכשיו סטוץ... אבל - זה עורר בי מחדש את הרצון בחוויה הזאת עם גבר, את הכוח של גבר ואת הכוח של אישה ביחד. מתלכדים. ומי שהיה רואה עכשיו את המבט בעיניים שלי..היה מבין הכל. dirty כי אין כמוני...

למעלה