שרשור

GAUDI2

New member
שלום ומזל טוב , האם אפשר לקבל

מעט מידע על אופי הפורום ומנהליו ?

LorDofTheCoRRs

New member
../images/Emo49.gif איזה מעולה!

עכשיו אני אוכל להשוויץ בכלב המדהים שלי... אין לי כרגע תמונות אבל עוד מעט אני אסרוק.. אז ככה, קוראים לו snow והוא לבן (כאילו דהה
) הוא מסוג סמוייד אבל הוא לא גזעי- וזה מה שהופך אותו למיוחד! יש לו משני צידי הגוף כתמי
ות חומים!!!!! וזה פשוט מדהים ממש כלב איכפת-לי
וזהו! אהה, הוא כבר בן 6 והוא הכי אוהב את החתול שלנו ביסט! טוב, כשיהיו לי תמונות שלו אני אשים.... ביייי..... ובהצלחה על הניהול!

ל א ק י

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo107.gif../images/Emo104.gif|אליהו|(../images/Emo16.gif)

הפורום עוסק בכלבים
אתה מוזמן לשתף אותנו בחוויות, בעיות, טענות , ושאר ירקות בנוגע לכלבים
ומה אתה רוצה לדעת על מנהלי הפורום?

Snooopy Girl

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

שם יפה שמחה לשמוע על snow הכתמים נשמעים ממש יפים... מצפה לתמונות, ותודה

LorDofTheCoRRs

New member
למה?

שירשרתם לפה? ההודעה שלי לא הייתה רק מזל-טוב... עכשיו הרסתם לי את כל השוויץ

GAUDI2

New member
אל דאגה שום פרט

חושפני , רק , מה עמדתכם בנושאים כגון מחיקת הודעות , גזענות ברמותיה השונות , שירשורים בעלי אופי פוליטי , העדפות של רושמים קבועים או בעלי דיעות מקבילות , הגזעים החביבים עליכם , דעתכם בנוגע לחוק החדש שעומד להיות מושם בחודשים הקרובים , כלבים גזעיים או לא גזעיים הבדלים ואמונות .... מספיק ? IOI

Snooopy Girl

New member
...../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

מחיקת הודעות...כמובן הודעות שלא מנוסחת מנומס, עם קללות, ביטוים פוגעים - ימחקו. הצפות - ימחקו. פרסומות מסחריות - ימחקו. כמובן שהודעות עם גזענות ימחקו אף הן..פוליטי מדיני מה שלא - גם יימחק. הודעות בפורום הנה ייכתבו אך ורק באופן מנומס, לא פוגע ולא עוקצני. העדפות של רושמים קבועים או בעלי דיעות מקבילות - כמובן שלא מעדיפים אדם כי הוא וותיק במקום כלשהו, או חושב כמוך... קבל את השונה ממך. זה שהוא אינו חושב כמונו, לא אומר שהוא לא צודק. כל אחד מאמין במה שהוא מאמין, ואין צורך להעניש שום אדם על כך. לכל אחד יש זכות להביע דעה בכל נושא שהוא, לפי מה שהוא מאמין. גזעים חביבים עלינו.. פודל, טרייר, לברדור, דלמטי, גולדן רטריבר, שנאוצר, דוברמן,פינצ'ר. לגבי הצעת החוק - אנו חושבות שזה מעולה שאנשים אוהבים כלבים ודואגים להם, בעיקר בכנסת. אנו מסכימות עם כל מילה של חבר הכנסת איתן כבל, ומקוות שהצעת החוק תפעל כרצוי. כלבים גזעיים או לא גזעיים הבדלים ואמונות - בשבילנו, כמו בבני אדם, אין הבדלי גזע, מין, צבע, אופי וכו'. כל כלב נהדר בזכות מה שהוא, בין אם הוא גזעי ובין אם הוא לא, כולם שווים. מבחינה בריאות, נפשית, ופיזית - כל כלב שונה מחברו. יש כלבים שסיכויים להידבר במחלות שונות גדול מכלבים אחרים, ויש כאלה שפחות. בדרך כלל בלי קשר להיותם גזעיים או לא... אבל לכלבים גזעיים יש סיכויים גדולים יותר להידבר במחלות גנטיות.. מצד שני יש כאלו שאוהבים את המראה המוגדר של כלב גזעי, הדברים שמייחסים אליו.. אבל מבחינתינו - אין הבדל , כולם שווים
עוד משהו?

Scandalous

New member
חמוטת שלי! ../images/Emo9.gif ../images/Emo165.gif

מזל טופ על הפורום החדש! תהנו לנהל אותו
אני שולחת לכן
חם לאב יו חנה

Scandalous

New member
חמוטת שלי! ../images/Emo9.gif ../images/Emo165.gif

מזל טופ על הפורום החדש! תהנו לנהל אותו
אני שולחת לכן
חם לאב יו חנה

Tender Kiss

New member
מושלמות צ'לייייייייי

יהההה
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! של לכם
ו
וגם ח"ח= חילזון חמוד
אוהפתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

פגעסוס

Well-known member
מזל טוב ../images/Emo65.gif

בהצלחה בניהול הפורום החדש....

יוו מזל טוווווווב ../images/Emo72.gif

למרות מה שאתן חושבות, אני באמת שמח בשבילכן! הצלחה!

meital G

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif

מתאים לשתיכן כחול
מי יתן והפורם יצליח ובגדול

Reznik

New member
מזל טוב מאבא(../images/Emo35.gif) ודוד בריבוע ../images/Emo8.gif

עדי18

New member
../images/Emo49.gif!!!!!! ../images/Emo13.gif ../images/Emo140.gif

תתחדשו על הפורום ובהצלחה!!!!!!