שישי זה-מסיבת היומולדת!נא להתפקד

../images/Emo124.gifשישי זה-מסיבת היומולדת!נא להתפקד../images/Emo23.gif

שישי זה אני חוגגת...מימולדת! (סוף סוף 21....
)
מזמינה את כולכם לחגוג איתי-במסיבה בראש צעיר-כמו שרק אנחנו יודעים
המקום:ה"מסגריה" - רחוב המסגר 66 תלאביב בסביבות 22:00 נא לבוא בבגדי ריקוד ומצב רוח פראי יאלה להרים ידיים...... בקשה חשובה: מי שחושב שאני לא יודעת את שמו האישי-בבקשה לשלוח לי גם מסר-עם שם ומשפחה - וכמה אנשים באים אני חייבת לתת רשימה מסודרת בכניסה-וככה יימנעו בעיות כשלהן תודה רבה

אני!!!!!!!!!!../images/Emo45.gif

יש בייביסיטר. יש גיבוי לבייביסיטר. יש גיבוי לגיבוי של הבייביסיטר. איומים נשלחו לכל הנוגעים בדבר. בגדים נרכשו לכבוד האירוע. איפור נסיון בוצע. תור למסאז' בכפות הרגליים הוזמן. ויתרתי על התור למספרה, אבל התחדשתי בג'ל משובח. אני מוכנה למסיבה

לזה אני חייבת להגיב(ומעכשיו-סדר בשירשור.....)

יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש איזה כיף לי!כיף לי! כיף לי! לי יש עוד להתאושש ולהתמרק בעצמי כי כרגע עדיין יש לי צורה של שטיח אחרי 3 ימים במיטה עם חום. (מה שכן-זה דיאטטי העסק הזה-בקושי הצלחתי להכניס משהו לפה...) יהיה טוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

NoaModiin

New member
../images/Emo65.gif מזל טוב לאדומה החדשה שלנו ../images/Emo3.gif

נראה לך קשור לאבעבועות ?

../images/Emo187.gif../images/Emo141.gif../images/Emo25.gif../images/Emo103.gifהכל יכול להיות.

תודה יקירתי -חולה עלייך! טוב -"חולה" זו לא בחירת מילים טובה עכשיו אוהבתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

Gal 38

New member
../images/Emo45.gif

נראה לך שאני צריכה לשלוח מסר ?...

rrredshay

New member
../images/Emo45.gif

לא בא לרקוד.... אבל לראות אותך מזדקנת בעוד שנה? קשה לי להפסיד את זה....

(בוא אני אגלה לך סוד-.......)

אני לא באמת אהיה בת 21...... טיפטיפה יותר.... רמז רמז-רובנו כאן בין גילאי 30-40 ככה... זהו לא אומרת יותר כלום תצטרך לבוא בשביל לגלות עוד....

kleo patra

New member
אתה כמעט בגילי

אל דאגה, כולנו זקנים, אבל זקנים יפים&quot

שיואו-איזה כיף לי! אתם מהממים../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

אני כבר מתחילה להרגיש יותר טוב....

kleo patra

New member
סתם בא לי לכתוב שגם אני ../images/Emo45.gif

למרות שנציג האהוב שלי כבר כתב שכן.

למעלה