שימו לב: רכבת מיוחדת במינה

מצב
הנושא נעול.
קרא את הדיווחים מהשטח !!!!!!!!!!!!!

הקטרים שנגרטו
היום בשעה 21:00 מהקישון לכיוון אשדוד הייתה אמורה לצאת רכבת מיוחדת עם 6 קטרים שנגרטו בשנים האחרונות, כולל קטר 251 הנדיר במיוחד. מאוחר יותר פורסם כי הנסיעה נדחתה למחר בבוקר או בצהריים. לפני דקות אחדות וממקורות מרכבת ישראל קיבלנו מידע שעל סמך מידע זה הרכבת הנ"ל תצא בעוד כחצי שעה. כלומר קרוב לחצות אך אין שעה מדוייקת. מועד זה גם לא סגור במאת האחוזים עקב התאונה שאירעה בבית יהושע.
קרא את הדיווחים מהשטח !!!!!!!!!!!!!
אני אעדכן במדוייק כל דבר.

104, 109, 127, 128, 129, 251.

הקטרים שנגרטו
היום בשעה 21:00 מהקישון לכיוון אשדוד הייתה אמורה לצאת רכבת מיוחדת עם 6 קטרים שנגרטו בשנים האחרונות, כולל קטר 251 הנדיר במיוחד. מאוחר יותר פורסם כי הנסיעה נדחתה למחר בבוקר או בצהריים. לפני דקות אחדות וממקורות מרכבת ישראל קיבלנו מידע שעל סמך מידע זה הרכבת הנ"ל תצא בעוד כחצי שעה. כלומר קרוב לחצות אך אין שעה מדוייקת. מועד זה גם לא סגור במאת האחוזים עקב התאונה שאירעה בבית יהושע.
104, 109, 127, 128, 129, 251.

יתכן שאחרי שישקמו אותו ב- NRE

קטר 251 דגם G8 "נכבש" במלחמת 6
הימים. האם החזרתו מהווה חלק בהשלמת תהליך השלום עם מצרים או ההתנתקות?
יתכן שאחרי שישקמו אותו ב- NRE
בטקסס, ימכרו אותו למצרים....חה-חה-חה !!!!!!!!!!!! NRE=NATIONAL RAILWAY EQUIPMENT

הרכבת הגיעה למגרש חיפה בשעה

הקטרים שנגרטו
הרכבת הגיעה למגרש חיפה בשעה
13:29. כרגע על קו 2 במגרש העריכה.

A r i e T

New member
אם וכאשר יהיו עדכונים

היום בשעה 21:00 תצא מהקישון לכיוון אשדוד רכבת מיוחדת עם 6 קטרים שנגרטו בשנים האחרונות, כולל קטר 251 הנדיר במיוחד. הקטרים מיועדים למכירה ולכן רכבת זו הינה אחת המיוחדות והנדירות שהיו ויהיו. אם חברי הפורום יוכלו להתפזר לאורך תוואי הנסיעה, כדי לתעד מאורע זה, הרי שכולנו נרוויח מכך. אז...רוצו וצלמו בהמוניכם!
אם וכאשר יהיו עדכונים
אשמח לדעת מתי תעבור הרכבת בראש העין - דרום. אולי אצליח להגיע לשם ואף לצלם.

A r i e T

New member
../images/Emo10.gif

באמצע הלילה. קח תרמוס עם קולה

למה??? כבר השאלתי מצלמה דיגיטלית משוכללת במיוחד לכבוד האירוע
למה תמיד הרכבות המעניינות עוברות שם בלילה? אותו דבר קרה עם הרכבת של קטרים 756-761. כבר הייתי פעם בראש העין דרום כשעברה שם רכבת בלילה וזה ממש לא כיף (וגם לא מצטלם)

yaser21386

New member
יאללה מה? אין חדש......?

היום בשעה 21:00 תצא מהקישון לכיוון אשדוד רכבת מיוחדת עם 6 קטרים שנגרטו בשנים האחרונות, כולל קטר 251 הנדיר במיוחד. הקטרים מיועדים למכירה ולכן רכבת זו הינה אחת המיוחדות והנדירות שהיו ויהיו. אם חברי הפורום יוכלו להתפזר לאורך תוואי הנסיעה, כדי לתעד מאורע זה, הרי שכולנו נרוויח מכך. אז...רוצו וצלמו בהמוניכם!
יאללה מה? אין חדש......?
תמונות בקשה.

סבלנות יש ? הרכבת הגיעה למוסך לוד

יאללה מה? אין חדש......?
תמונות בקשה.
סבלנות יש ? הרכבת הגיעה למוסך לוד
לפני 7 וחצי דקות. עוד מעט מתחלפים הנהגים ועל קטר מס' 116 יעלו נהג ועוזר דרומיים, ככל הנראה אבל אני חייב ללכת לישון..... ומחר אני עוזר לאשתי בניקיון בבית כל היום אז לא יהיה לי זמן בכלל למחשב......

A r i e T

New member
תמונות ראשונות בעוד כמה דקות!

A r i e T

New member
טוב, זה יצא על הפנים

טוב, זה יצא על הפנים
הנה אחד מקרונות המשא הרבים שהיו ברכבת הזאת. תתאמצו קצת בשביל להבחין בו
צולם כמה מטרים מזרחית לתחנת פ"ת - סגולה. ברקע אפשר לראות את הגשר של כביש מס' 40

david80

Member
הרכבת היתה מורכבת בעיקר מקרונות משא

טוב, זה יצא על הפנים
הנה אחד מקרונות המשא הרבים שהיו ברכבת הזאת. תתאמצו קצת בשביל להבחין בו
צולם כמה מטרים מזרחית לתחנת פ"ת - סגולה. ברקע אפשר לראות את הגשר של כביש מס' 40
הרכבת היתה מורכבת בעיקר מקרונות משא
משפכיים וששת הקטרים היו פזורים לאורך הרכבת, הקטר G8 מס' 251 היה בראש הרכבת מאחורי הקטר הגורר.

אני מכיר כל שריטת צבע על כל קטר כול

איך הבחנת בזה אביתר?
האמת היא שאני חושד שזה 128. מה אתה אומר על זה?
אני מכיר כל שריטת צבע על כל קטר כול
כולל קטר 130 ז"ל. כך זיהיתי מיד את תא הנהג של קטר מס' 119 שעדיין עומד על קרון שטוח בסדנאות אפריים. ואל תשכח מי קנה צבע וצבע במו ידיו את המספרים 131 משני צידיו של קטר ה- T44.

מצב
הנושא נעול.
למעלה