שאלון היכרות קצר

חחח ../images/Emo6.gif

זה די טבעי לא? אלו שיודעים להתאפק יתאפקו גם אל מול שם אחד, ואלו שלא יודעים להתאפק בטח כבר חרשו את הספויילרים בגלל כל שאר המסתורין שבסדרה
אני מתנצלת בכל מקרה, להבא אני אסמן ספויילר...

West Doll

New member
אני מכורה לספויילרים ../images/Emo250.gif

אני מזה לא יכולה להחזיק את עצמי
זה פשוט משתלט עליי! אני חייבת לדעת הכל ומהר. בגלל זה גם התחלתי לקרוא את הספרים בסוף העונה השניה. לא יכולתי כבר להתאפק

NettlesRule

New member
../images/Emo6.gif חחח

אני עדה לזה שזה נכון אפילו שאני מתעצבנת עליך שאת רואה
כי לדעתי זה הורס הכול אבל איך שאת רוצה

ooli polly

New member
עונה ../images/Emo13.gif

אולה
22
מרכז
בעיקרון כל פרקי ארצות הברית במחשב מחכה לכל ה-3 לראות ברצף !!
דמות אהובה : בספרים סוקי , בסדרה אריק (גם בספר - דמות עגולה גם אם מתפתחת יותר לאט)
דמות שנואה : ביל , טארה ( יש סיבה שהיא שולית בספרים)
בספר הרביעי DEAD TO THE WORLD ו5 6 על המדף (ודי מחכה לראות מה יעשו עם העונה הרביעית כי הספר טוב..)
מסר לאומה בתמונה

West Doll

New member
הכי מסכימה איתך לגבי טרה../images/Emo45.gif

מצידי היו משאירים אותה שולית בדיוק כמו בספרים. כשאני קוראת את הספרים הדמות שלה ממש לא מפריעה לי וזה היה צריך להשאר ככה.

NettlesRule

New member
את צודקת !

אני שונאת אותה היא כל שניה ממצמצת לי בפרצוף. והיא כזאת בכיינית שזה עולה לי על העצבים. אני אהרוג אותה וזהו

A Modern Myth

New member
Everything ends. Even the immortals.

שם: אילנה
גיל: מתקרבת ל17 מיקום: דרום הארץ מין: female! באיזה עונה אתם: שלישית כמובן פרק: היום ראיתי את פרק 9! דמות אהובה: אריק ולאפייט. וגודריק גם, אבל ז"ל וזה.. דמות שנואה: קריסטל הזאתי. בעע קראתם את הספרים? (אם כן איזה) לא, אבל הייתי רוצה לקרוא איזה פינות הייתי רוצים לראות בפורום: תמונות עירום של אלכסנדר
חחח הצעות ליעול/שיפור/דברים נחמדים להגיד: טרו בלאד זו סדרה מעולה! מסר לאומה: ביל הפסיק לעניין בפרק השני בעונה הראשונה. סוקי ואריק נועדו להיות ביחד!!!

West Doll

New member
../images/Emo58.gif לדמות השנואה^^ והודעה ללא ספויילרים:

אנשים, שימו לב בבקשה לפני שאתם שולחים הודעה. תעברו עליה דקה ותסתכלו אם אין דמויות או פרטים מהעונה השלישית. ושירן (kidis), אני מצטערת שמחקתי את ההודעה שלך אבל היה ספויילר רציני בנושא ההודעה.

NettlesRule

New member
../images/Emo99.gifהייי

שם: אודיה
/מין: נקבה
באיזה עונה אתם: שלישית
פרק: 9
דמות אהובה: סוקי, ביל, אריק וסופי אן
דמות שנואה: אממ... יש הרבה! טרה מריאן הביץ'
קראתם את הספרים? (אם כן איזה) לא, אבל שמעתי שזה בכלל לא אותו דבר
איזה פינות הייתי רוצים לראות בפורום: משחקים ושאלוני דם אמיתי
הצעות ליעול/שיפור/דברים נחמדים להגיד: בינתיים לא
מסר לאומה: דם אמיתי שולט
ובהצלחה לאחותי בניהול הפורום

Books Worm

New member
../images/Emo20.gif מצטרפת לפורום../images/Emo70.gif ../images/Emo20.gif

היי לכולם!
שם: לירן
פרק: 9
דמות אהובה: אריק
עוד מפרק 4 בעונה הראשונה כשהוא הופיע הוא עניין אותי הכי הרבה מכולם, את סוקי וביל אני לא הכי מחבבת
דמות שנואה: חח אני שונאת את האח של סאם, וברגע זה שכחתי את השם שלו - זה תמיד קורה לי עם דמויות חדשות בסדרות
קראתם את הספרים? (אם כן איזה) עדיין לא, רוצה להתחיל בקרוב
איזה פינות הייתי רוצים לראות בפורום: האמת שאני חדשה פה ולא הספקתי לראות מה יש ומה אין כך שבנתיים אין טענות=)
הצעות ליעול/שיפור/דברים נחמדים להגיד: כנ"ל, אבל רק תוספת - שאני שמחה שהפורום נפתח מחדש ושיש איפה לחלוק את האובססיה לסדרה המטריפה הזאת
מסר לאומה: זהירות בדרכים. אנשים לא מבינים כנראה עד כמה מסוכן אפילו לחצות כביש פשוט.

Books Worm

New member
אופס....מצטערת, הספקתי לשכוח מאיפה הוא מופיע

אני תמיד מקפידה לסמן ספויילרים

למעלה