פרק 7-מז'יק בספרד הוא טס לשם בצ'ארטר

psychojr

New member
השיחה עם הדג, שווה ציטוט מלא גם פה

שיחת היום עם הדג: הדג – פססט פססט. מז'יק, היי מז'יק, זה אני הדג. פססט, מז'יק שאף אחד לא ישים לב שאני מדבר אליך. אם מישהו יסתכל תעשה כאילו אתה מאכיל אותי או משהו, ברור? מז'יק – ברור הדג – ביום רביעי בבוקר, תכנסו כולכם למעבדת השיגור. כשכולם יוצאים למנהרת הזמן, אתה תתעכב, תחכה עד שכולם ייצאו ותישאר בחדר השיגור. זה לא איזה מדענות מז'יק, כשכולם יוצאים תקשור איזה שרוך או משהו. קח מנהיגות, אל תבוא לי חצי קלאץ'. מז'יק – אין בעיה בכלל הדג – אתה רואה, אני אפילו שוחה אחורה כדי שאף אחד לא ישים לב שאני מדבר אלייך. אוקיי? מז'יק תסתכל אלי, אני מסתכל עלייך, אתה לא רואה? מז'יק – אני רואה אותך, כן הדג – אם אף אחד לא יעלה עליך, אני מסדר לך חוויה של פעם מהחיים, עם תוכן, אפקטים עלילה וכל מה שבין לבין. אתה איתי? מז'יק – אני איתך, יום רביעי בבוקר, אני מתעכב, קושר שרוך או משהו ומחכה להוראות ממך. הדג – עכשיו תקשיב. אני, התחת שלי במים אבל אתה, אם תיכשל ויעלו עלייך או אם תספר למישהו שדיברנו, אני אראה לך מאיפה משתין הדג. מז'יק – וואי וואי וואי, בסדר הדג הכל טוב הדג – תסתכל עלי בעיניים מז'יק, אתה כריש, קטן עלייך. מז'יק – קטן עלי הדג – מז'יק מז'יק – אה? הדג – אתה חושב שגם בי יש מז'יק? מז'יק – בטח, אתה הדג של הביוקר, יפה, שוחה לאט לאט, לא עושה תנועות של מתעניין יותר מדי. איפה אתה? הדג – הנה אני מז'יק – הנה הנה אתה, בוא בוא הדג – תן נשיקה, תן נשיקה מז'יק <מז'יק מנשק את האקווריום> הדג – שיהיה לך לילה טוב מז'יק מז'יק – לילה טוב מז'יק הדג – אתה מז'יק, אני הדג.

Siti102e

New member
../images/Emo6.gifקורע, וגם זה שהוא אומר ש"יעקוב" ../images/Emo6.gif

זה יותר סמכותי. הוא יודע לצחוק על עצמו- אני אוהבת את זה.

psychojr

New member
אכן, הציטוט על השם

גם הוא נמצא אבל זה כבר בפוסט המלא לא רציתי להעתיק הכל לכאן מז'יק מלך ! הפייבוריט שלי

psychojr

New member
בינתיים לפחות מבחינתי הוא נקודת

האור העיקרית בעונה הזו אמנם קצת אהבל אבל כל כך כובש כל כך מצחיק בלעדיו, היה שממון... השאר כל כך לא מעניינים

למעלה