עידכונים גבירותיי, עידכונים

../images/Emo124.gif עידכונים גבירותיי, עידכונים

נכון ליום אתמול ולאחר שלפני כשבועיים ראו שני שקי הריון מתפתחים, ישנו שק הריון אחד שתקין, שמכיל דופק
שק הריון שני, לצערי, הפסיק להתפתח ואינו מכיל דופק.. אני בשבוע 7 + קצת. המשך מעקב הריון אצל הרופא המטפל.

זואי11

New member
../images/Emo24.gif עיפרונצ'יק

צר לי על העוברון שהפסיק להתפתח. מקווה שיהיה לך המשך הריון עגול ומשעמם ובסופו תָחְבֵקי אוצר או אוצרית קטנים.

אור רון

New member
לחבוק ולחבק המון ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אחחח... עיפרונצ'יק... איזה כיף לך.... למרות הצער שבאי-התפתחותו של האחד, מאחלת לך המשך הריון קל ותקין עם האחר שחי ופועם ובועט (בקרוב..)... באמת - שיהיה
ותמשיכי לעדכן אותנו!!!

shilat

New member
את יכולה בהחלט לשמוח שמחה

שלמה. אל תצטערי על שק ההריון השני. העובדה שיש שק הריון תקין, בלי עין הרע, זה מה שחשוב ! ברכותיי ! חמדתי !

Zivi36

New member
אחלה חדשות....

איזה כיף ומרגש לשמוע.. מקווה שיהיה לך הריון מהנה. מאחלת לך להנות מכל שלב ושלב ומציעה לך לקרוא בפורום הריון ולידה מעבר לשטויות שהן מדברות על הבעלולים וכדומה יש שם המון אינפורמציה שאני אישית ממש עשיתי בה שימוש.. שיהיה לך נעים להיות בהריון
זיוי

דש1דש

New member
נהדר../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif מזל טוב יקירה!!!!

מעולה - אם אחד היה צריך להפסיק - כמה שיותר מוקדם יותר טוב - וזה אכן מאוד מוקדם!!!! ככה אין כמעט תופעות שליליות מהעובר שלא התפתח - ככה שעכשיו אפשר ליהיות שמחים!!!! לנוח לאכול טוב לא לשכוח את הויטמינים ולהנות מההריון!!!!!! מאוד שמחתי לשמוע!!!!!

אמאמצת

New member
../images/Emo13.gif יפי של עידכונים ../images/Emo13.gif

מאחלת לך התעגלות נעימה ובלי הפתעות

טלטל11

New member
../images/Emo39.gif אחלה עדכון! ../images/Emo57.gif../images/Emo45.gif

למרות שמצער שאחד הפסיק להתפתח- בסה"כ הריון עם עובר אחד הוא בפחות סיכון מאשר שניים- ונהדר שהשני מתפתח יפה ובסדר
חמסה| שימשיך משעמם ביותר....
וטוב לראות אותך פה!
תבואי לבקר יותר!

טלטל, לא הייתי פה, לא מבחירה...

לא הייתי בקו הבריאות שבוע שעבר ולכן לא הייתי בעבודה. בהחלט מקווה "לשלים את החסר"! ותודה תודה לכולן

bethania

New member
שרוני../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

תודה על העדכון, זה נעים לשמוע מה קורה לחברות האחרות, השמחה והעצב אני שלושה שבועות לפניך, שנמשיך ככה בעזרת השם!

דבורי

New member
איזה יופי!

שק שנופל בשלב זה הוא עובר שלא היה יכול להתקיים כלל, אז אמנם זה מאכזב אבל זה מאד נפוץ בשלב הזה, והעיקר הוא שיש שק אחד עם דופק! בהצלחה, ותהני מההריון ב-7 וחצי החודשים שעוד נותרו (רואה, רק עוד 33 שבועות לפז"מ).

מירית א

New member
../images/Emo140.gifשרון, בהצלחה בהמשך

עם כל הצער על אובדן העובר השני, העיקר זה שישנו הכל איתו בסדר. אני לא יודעת מה את רצית, אבל אני מאד שמחתי שבUS הראשון ראו שיש שק אחד, משמע שאין הריון עם תאומים. אותי הרעיון הזה (של תאומים) הפחיד מאד. המשך קל ונעים, והכי חשוב, תרגישי טוב

הפחיד גם הפחיד אותי הרעיון של

תאומים.. (הייתי בהיסטריה טוטאלית ) אבל איכשהו במהלך השבועיים שעברו הכנסתי לי לראש שזה דווקא טוב... ולכן יש מעט צער (אבל הדגש הוא על מעט!) באיזשהו מקום אני שמחה שאוכל להינות מהריון "נורמלי" ורגיל וחוויה שלאחר הלידה, קצת פחות טראומטית

גליה שמ

New member
איזה יופי

כמה הריונות יש פה כבר? נראה לי שממש המון בהצלחה שרון וגם כל היתר.

אור רון

New member
עכשיו יש כבר אחד פחות....../images/Emo8.gif

(וברור שאני מדברת על התותחון שכנראה כבר הגיח לאוויר העולם....)

avivit18

New member
עיפרונצ'יק../images/Emo24.gif....

כמו שאמרה דבורי - אם זה צריך לקרות - עדיף מוקדם מאשר בשלב מאוחר יותר... בכל מקרה - שמעתה נשמע רק בשורות טובות, שיפעם ויגדל ויבעט ויגיח אל זרועותייך - בריא/ה ושלמ/ה
המשך הריון קל ומשעמם...

noa37

New member
../images/Emo24.gif עיפרוני

חשבתי עליך רבות בזמן האחרון. אני שמחה לדעת שלפחות שק אחד מתפתח לו כיאות, ומאחלת לך שיגדל ויעגל את בטנך

למעלה