עידכון על קורות היום

hilae

New member
../images/Emo124.gifעידכון על קורות היום

אז היינו היום בבי"ח לנסות לעשות היפוך לעובר, וכזכור לקחתי כל מיני אופציות בחשבון, רק מה, לא לקחתי את האופציה שאני אגיע לבית חולים יעשה את כל הבדיקות בעולם, ובסוף יגידו לי , את ההיפוך נעשה מחר... הגעתי לבית חולים , טונות זמן בקבלה (אם הייתי באה עם צירים, הייתי יכולה ללדת) חיברו אותי למוניטור לבדוק שאין צירים (למה צריך מוניטור אני יכולה לבד להגיד שאין לי צירים) ושעה וחצי ארוכות חיכינו לאולטרסאונד לראות עם העובר עדיין מצג עכוז, (למה לחכות מרגישים בתוך הצלעות שלי את הראש) ואחרי 4 שעות במחלקת יולדות, אומרים לי טוב לכי להריון בסיכון גבוה ותקבעי תור למחר להיפוך, אז למה בזבזתי כל כך הרבה זמן... באתי להיפוך, לא? ועוד המזכירה אומרת לי תבואי מחר בבוקר רגועה, איך רגועה הזמנתם אותי היום להיפוך, כל הלילה לא ישנתי מהלחץ... בקיצור יצאתי מהבית חולים בוכה, לחוצה, עצבנית, לשמחתי נסעתי לעבודה, התעסקתי קצת בדברים אחרים, שירגיעו אותי. אז מחר נקווה ההיפוך, וכולי תקווה שהעובר יצליח להתהפך. משהו חיובי: אני חייבת להגיד שד"ר ורדין (מי שמכירה בבלינסון) היה פשוט מ-ד-ה-י-ם עדין, מבין, אכפתי מאוד, מתנצל שהוא כשהכאיב. ו...חתיך הורס
בקיצור... להחזיק אצבעות שאם יעשו לי היפוך מחר.... שילך טוב

shirili

New member
אין לי איך

לעודד אותך כי אני גם אכלתי הרבה חרא בהריון שלי עם הרופאים הדפוקים האלה והקופ"ח!!!

T noki

New member
שיהיה בהצלחה מחר!../images/Emo24.gif

והעיקר שיעבור בשלום, מה שלא יקרה בסופו של דבר. (שיחקת אותה עם הרופא החתיך...
)

Tamo daleko

New member
נכון שזה די לא חוקי

שרופא נשים נראה ככה
? (לגבי ד"ר ברדין). בהצלחה בהיפוך!

TAPOZA

New member
../images/Emo24.gif יקרתי !!!! מממממה קורה ?

תעדכני היה היפוך או לא בהצלחה גדולה וחיבוק ממני ומיהונתן

למעלה