סקר חדש

Hypnotize

New member
../images/Emo124.gif סקר חדש ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

בסקר הקודם שאלנו אתכם: לאיזה אלבום של האמנים הבאים את/ה הכי מחכה? תוצאות:
כלא 6
39.13%
36
מומי לוי
5.44%
5
סאבלימינל והצל
11.96%
11
מספרי הסיפורים
14.13%
13
קוואמי
29.35%
27 אני אישית מצפה לדיסק שנבחר ברוב קולות, נקווה שהוא יצא בקרוב. סקר חדש: מי הוא לדעתך המפיק הטוב ביותר?
דרה
טימברלנד
נפטונס
אטמוספיר
פאפ דדי
אמינם אומנם נושא המפיקים עלה פעמים רבות בדפי הפורום, הפעם נעשה את זה בצורה מסודרת יותר.

bugib

New member
חחחחחחחחחחח

דבר ראשון אטמוספיר זה לא מפיק דבר שני לא שכחת כמה מפיקים? הרשימה שנתת מאוד מצומצמת.. יש את פריימר, דיג'יי קוויק, הרוטס אפילו ועוד כמה שלא עולים לי לראש.

TakTik

New member
גם הרוטס זה לא מפיק ../images/Emo3.gif

המפיק המוזיקלי שלהם זה קווסטלוב

TakTik

New member
רשימה מאוד חסרה ועם טעות אחת

כמו שאמרו פה,אטמוספיר זה הרכב,שהמפיק בו זה אנט(ANT) הבעיה היותר גדולה היא המחסור ברשימה,רק הדוגמא הכי ברורה,פריימיר,שלדעתי אם היה בסקר היה זוכה. אפשר לפתוח שירשור להצעות למפיקים לסקר וככה לבחור את המפיק (או לבדוק את השירשור האחרון בפורום)

Hypnotize

New member
../images/Emo45.gif אוקיי לקחתי לתשומת ליבי ואני

אשנה את הרשימה בסקר. אתם מוזמנים לשרשר לכאן את ההצעות שלכם ואני גם אבדוק מה רשמתם בשרשור האחרון. ד"א אם הייתם יוזמים קצת רעיונות, שולחים לי מסרים אולי היו לכם פחות תלונות..
תחשבו על זה.

Israeli Soldier

New member
אנחנו לא אמורים ...

לשלוח רעיונות וכולי .. זה לא ביצפר וזה לא וועדת כיתה ... את לקחת על עצמך את התפקיד של מנהלת אז תעמדי בו ! אם את לא יכולה לעמוד בו ...

TakTik

New member
להיפך

דווקא לא היא חייבת למצוא סקרים וכו'. אנחנו בתור המשתתפים והגולשים אמורים להביא את המילוי לפורום,היא רק צריכה לשמור עליו מסודר וממוקד...

Hypnotize

New member
אתם כן אמורים לשלוח רעיונות.

זה או לשלוח רעיונות ולהיות מרוצים מהסקרים או לא לשלוח רעיונות ולהסתפק במה שאני ואמיר בוחרים. כשאתם לא עושים כלום מצדכם לשיפור הפורום אין לכם זכות להתלונן אני מנהלת את הפורום אבל אתם החלק העיקרי בו.

Israeli Soldier

New member
לדעתי לא נכון ...

מנהל שלוקח את התפקיד של מנהל צריך להבין שזה לא רק לכתוב "שירים שרצים טוב במועדון" אלא גם יותר לעומק .. וזו הסיבה לדעתי ש"היפונטייז" לדעתי לא מתאימה כי מנהל שמבין במיינסטרים .. יש לנו אחד כזה כבר .. אז למה לא לשים מנהל שמבין קצת הרבה יותר לעומק בהיפ הופ מאשר " שירים שרצים במועדונים" היפנוטייז , אין לי משהו נגדך .. את פשוט לא מבינה בהיפ הופ .. את יודעת מה השירים שרצים במועדונים וזהו .. זה לא נקרא להבין היפ הופ .. זה נקרה ידע בסיסי ביותר ...

bugib

New member
אני לא חושב שמנהל פורום מוסיקה שחור

ה צריך להחזיק יותר מידע בסיסי. כי בכל זאת, הפורום שלנו, לא שלה, אנחנו כותבים את המאמרים ואת כל הדברים האלה

RiRo

New member
האמת

אני די מסכים , מנהל לא חייב להיות מבין בכל אבל , דבר ראשון מנהל אמור לפקח על הפורום ובזמן האחרון הפורום פשוט גרוע , יש לי המון הערכה לאנשים שכותבים כאן אבל באמת , שרשורי קיקס ואנשים אשר לא קשורים לכלום סתם הורסים אותו , קודם כל לפני שנדבר על ההבנה של היפונטייז ואם ההבנה שלה חשובה בכלל או לא , צריך להסתכל על הפורום ממראית עין חיצונית ולחשוב מה אנשים רואים בפורום. אני לא מאשים אף אחד לא אותך היפנוטייז ולא אותך דה לורד אבל עדיין יש להשגיח יותר על הפורום להרחיק שרשורים ומשתמשים ספאמרים. הנקודה השניה שלי היא שמנהלי הפורום צריכים לשקף את הפורום אני אישית הייתי מעדיף מנהל פורום בקיא יותר אבל אם דה לורד (שאותו אני מכבד עד מאוד) בחור בהיפנוטייז כנראה יש לו את הסיבות שלו. אבל באמת תתחילו לקחת את הפורום בידיים תתחילו למחוק שרשורים ולהרחיק במידה שיש צורך להרחיק.

Double A

New member
לדעתי....

אין לי מטרה לפגוע אבל את התפקיד של מנהלת -"היפנוטייז" לא עושה בצורה הכי נכונה, זאת לא רק הדעה שלי ויש עוד אנשים שחושבים ככה, למרות זאת צריך לתת לה הזדמנויות להוכיח את עצמה. הדבר היחיד שלפחות אני מצפה ממנה זה ניהול נכון כי הקטע של ידע הוא לא הבעייה...השטויות של קיקס לא צריכות להופיע בפורום ובטח שלא לקבל גיבוי מהמנהלת עצמה. דווקא את ההודעות שלא צריכות להימחק היא מוחקת. אבל עוד פעם אני אומר שזאת רק הדעה שלי, זאת ביקורת אין פה כוונה לפגוע

Ambitionz

New member
חלאס ליהיות יצור, התפקיד של המנהל

הוא לפקח על הפורום, ולא לכתוב את כל התוכן שבו. מה נראה לך היא מדריכה בצופים שהיא צריכה לתפעל אותנו?

למעלה