סקר התפתחות: באיזה גיל ...

וואי וואי, נעם שלי ממש בטטה אם כך

היא לא מתהפכת, לא יושבת, לא זוחלת, לא עושה כפיים, לא ביי ביי אבל היא מסתובבת סביב ציר כשהיא שוכבת על הבטן (מגיל 7 חודשים), היא צורחת המון ומתגלגלת מצחוק כבר מגיל 4 חודשים, אוכלת מוצקים מנה שלמה מגיל 5 וחצי חודשים (והיום גם נתתי לה למצוץ תמר לח...) והיא נולדה ביום של הנסיכה שלך!

משוש30

New member
מתן שלנו התחיל להתהפך בטן גב

בגיל חודשיים וגב בטן בגיל 5 חודשים לזחול גחון 6 חודשים על 6 7 חודשים לשבת לבד ולעמוד 7 חודשים (לעמוד לקראת סוף 7 חודשים) ללכת בלי עזרה צעדים בודדים קצת לפני גיל שנה ממש לבד שבוע אחרי גיל שנה. ביי ביי עושה כמה חודשים כבר (עכשיו הוא בן שנה וחודש) אבל בדרך כלל לא כשנפרדים ממנו. הוא שונה את זה ועושה שלום רק כשהוא בטוח שלא ילכו...
כפיים לא עושה עד עכשיו

kofagus

New member
אצלנו הוא כמעט ולא עושה כלום.

הוא התהפך בגיל חודשים-שלושה מהבטן לגב אבל מאז לא התהפך יותר. ומהגב לבטן הוא רק הצליח לאחרונה לעשות את חצי הדרך. הוא מסתובב בסיבובים איזה חצי סיבוב כל פעם. ומנסה לזחול אבל בעיקר במיטה, שם אין לאן. שאני שמה אותו על הרצפה הוא בועט ברגלים אבל לא מתקדם לשום מקום! והוא בן חצי שנה. אולי זה קשור לזה שהוא נולד בחודש שמיני? לא יודעת. אבל בכל אופן אני לא מודאגת, בסוף הוא עוד ילך וגם ירוץ...:)

mevav1

New member
אצלי השדה שלי עשתה הכל מוקדם....

התהפכה בגיל 3 חודשים וממש כל הזמן,ב 4 חודשים. לשבת היא התיישבה יציב בגיל 7 חודשים. לזחול גחון היא החלה בגיל 5 וחצי חודשים אחורה ואחרי כשבוע וחצי קדימה ועל 6 אחרי חודש כלומר בגיל 7 חודשים לערך היא זחלה 6. לעמוד,7 חודשים יציב מאוד. ללכת היא עדיין לא הולכת הפחדנית,אם כי כבר מזמן היא יכלה ללכת(בת שנה וחודש) אבל היא עושה כמה צעדים ועומדת יציב הרבה זמן. למחוא כפיים היא החלה בגיל אולי 9-10 חודשים,אבל בגיל כחצי שנה היא כבר הקישה בשני רעשנים אחד לשני. ביי ביי היא עשתה בגיל כ 6 חודשים.

dan iel g

New member
אז הנה התשובות

עמית בת 7 חודשים (ו- 3 ימים אבל מי סופר?) להתהפך? - (אצלינו בגיל חודשיים וחצי) - לשבת לבד? - (עוד לא) - לזחול גחון/על 6? - (גחון-מתחילה) - לעמוד? - (7עדיין לא) - ללכת בלי עזרה? - (עוד לא) - לעשות כפיים או ביי,ביי? - (כפיים עוד לא, בי,בי 6 חודשים וחצי - אומרת אמא/אבא (מגיל 5 חודשים) - מעבירה מיד ליד/מכניסה מוצץ לבד לפה (מגיל 5.5 חודשים) - מחזיקה לבד בקבוק (עושה טובה אבל אם היא חייבת היא תחזיק)

1במיה

New member
מנצלשת להשוויץ שי ממש הולכת

שי בת שנה ושבוע בערך הולכת לגמרי. לא סתם כמה צעדים אלה ממש הליכה ואם היא נופלת היא לא זוחלת אלא מתרוממת שוב וממשיכה. היא
תשובות לסקר להתהפך 3-4 חודשים לשבת 5 חודשים לזחול 6 חודשים לעמוד 7 חודשים כמה צעדים 11 חודשים בוא אלי פרפר, כפיים + בי בי-11 10 חודשים נשיקה באוויר, להצביע על אור וכד' 11-12 חודשים

1במיה

New member
גם שלולו שאלה בואו נעשה מיני מפגש

ושוב בהנחה ששי תרגיש טוב ושלא יהיו לה תופעות לוואי מהחיסון

1במיה

New member
בשמחה ה-
פתוח. רק נראה ששי מגי

מגיבה בסדר. אני יודיע מחר בנתיים זה אחלה מחר מתי שאתן רוצות

galya13

New member
תודה בנות על התגובות, ולגבי עזרא -

מה לא ידעתן שכשילד מתחיל ללכת הוא הולך עם עזרא ולא עם משה.
. סתם האמת שכן יצא מצחיק. לבריאות תצחקו על חשבוני.
למה לא.

תשובות לסקר

התהפכות - 3.5 חודשים לשבת לבד - 7 חודשים לעמוד יציב - 8 חודשים זחילה אחורה - 5 חודשים זחילה קדימה צעדים - 8 חודשים כפיים- אם אנחנו עושים ; עושה איתנו

ליצה

New member
אדם בן 9 חודשים

להתהפך- 6.5 להתיישב- באותו יום...6.5 לזחול- 7.5 לעמוד- 8 חודשים ללכת בלי עזרה- עוד לא לעשות בייביי- ביום של חצי שנה כפיים- 6.5 אומר אור, אבא, את זה, כ לכדור. ומתוווווווווווקקקק משהו אש.

שחר רק בת 4 חודשים..

אז את הרוב היא לא עושה.. בדיל חודש וחצי היא התהפכה 3 פעמים מהבטן לגב (מרוב עצבים, היא לא אהבה להיות על הבטן) ומסתובבת כשהיא על הבטן.. רוב הדברים החדשים עוד יוצאים לה "בפוקס" (כמו להתהפך מצד לצד) או לצחוק בקול מתגלגל (הורס!!)

גמני עונה:

עדידוש בן 10 וחצי חודשים להתהפך - 4 חודשים לשבת לבד - עוד לא! לזחול - 6 חודשים לעמוד -עוד לא!!! ללכת - עוד לא כפיים וביי ביי עושה כשבא לו

למעלה