סקס חרמנות וכל היתר

fifi1

New member
../images/Emo124.gifסקס חרמנות וכל היתר

הלילה בת זוגי ואני שבתנו מהסקס,סיבות שונות,היו לנו שיחות,כמו למשל:שאלתי אותה מתי פעם ראשונה שהיא זוכרת שהיית חרמנית,הכוונה רצתה לשכב עם גבר?תשובתה הייתה אחרי שחוותה את האורגזמה פעם ראשונה,שאלתי לדעתה האם היא חושבת שאישה או בחורה שלא רוצות קשר עם גבר אבל יש לה צרכים מיניים האם תוכל להסתפק בויברטורים או אוננות במשך כל החיים,ענתה לי שכן ושהיא מכירה מישהי כזו,בת 57 לא נשואה ללא חבר היה לה נסיון מועט עם גברים והיא החליטה שנשארת כך ומספקת את חיי המין שלה בקריאת ספרים סקסיים ואוננות,שאלתי אותה האם יש נשים או בחורות שאינן מרגישות את הצורך לאהוב ולהיות נאהבת,כאן היא לא ידעה בדיוק לענות לי,ובכן מי שרוצה לחשוב על הדברים ולענות מוזמן

חופ שיה

New member
אין

שום בחורה או גבר לפי דעתי שלא מרגישים צורך להיות נאהבים , לגבי לאהוב מישוהו לפי דעתי זה כבר עניין אחר אבל להיות נאהב זהו סם החיים.

חופ שיה

New member
לא

הייתי כל כך ברורה אז אני יתקן. הכוונה היתה שלכולנו יש צורך בסיסי להיות נאהבים ע"י הורים, חברים,גברים ונשים ומי שאומר שאין לו צורך כזה מבחינתי זה משהו לא אנושי. להיות נאהב זהו הסם שמניע אותנו.

.m

New member
צודקת במאה אחוז!

ואני חושבת שדווקא היית מאוד ברורה בהודעה הראשונה
mai

gilshl

New member
צודקת

מה שמניע את העולם זו האהבה או יותר נכון להיות נאהב על ידי מישהו מחזק לך את הביטחון כי אתה יודע שיש לך פינה בלב אצל אותו/ה שותף/ה וזה מחזק אותך כאילו שום דבר בעולם לא יפגע בך ותחשבו על זה

gilshl

New member
טעות??? לא חושב

איש כסף מניע את העולם אך תחשוב כך שכסף לא יתן לך ביטחון עצמי אלא רק מה שנקרא "חליפת" בטחון עצמי כלומר כלפי חוץ תראה סבבה כל טוב זיונים בלי סוף וכול´ אך ללא אהבה אמיתית אם קרה לך לזיין מתוך אהבה זה דבר שונה מסתם לזיין האורגזמה שלה וההנאה שלך מגיעים לשיאים גבוהים יותר מסתם זיון וזה נותן לך כח לעשות כסף כך שאהבה היא בסיס איתן ליצירת הון או הרצון לממון צריך להתחיל קודם בלב ולא שכחתי אותך קוקי קודם כל מזל טופ כמו שהפולניות אומרות וכן גם לך התשובה זהה קוקי

איזו נחרצות!

תקני אותי אם אני טועה, אבל אני חושבת שאת לא מכירה את כל האנשים בעולם [או שכן?]. אל תמהרי להסיק כאלה מסקנות מרחיקות לכת על סמך מה שאת מרגישה ולהשליך את זה כל כך מהר לכלל האנשים בעולם.

../images/Emo45.gif

תקראו לי דפוק/שטחי/רדוד........ אבל אף פעם לא הבנתי את הרעיון של "סקס מתוך אהבה" נכון שכיף לאהוב,לפנק את בת הזוג. אבל כשהסקס עם בת הזוג לא מספק ולא רוצים לפרק את החבילה , כי נשואים זה לא רק סקס ........ זה הרבה יותר. אפשר ומותר ורצוי לפזול הצידה (בדיסקרטיות,כדי לא לפגוע בבת הזוג) ולחגוג בסטוצים , ולפנק את המאהבת ולגרום לה לטפס לפסגות ולשיאים ... וכל קשר בין הפסגות והאהבה מקרי בהחלט ....

סימה75

New member
ודווקא נאיבי נראה לי יותר

נאיבי וזה בעדינות מי שחושב שהוא יכול לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה בסוף הכל מתפוצץ ואז מאוחר להתחרט

gilshl

New member
אחי תפרק את הנישואים שלך דחוף

אם כן ולא זה ילדותי לא לפרק את החבילה ואלק להתחשב בבן/ת הזוג מערכות יחסים ובכללן נישואים צריכות להתחיל ולהסתיים במשיכה פיזית קודם ואחר כך אהבה ולא סתם סקס אז אם הגעת למסקנה שבת זוגתך לא מספקת אז אתה משקר אותה פוגע בה וכול´ ובסוף אתה תפגע כיוודע לך שלא רק אתה מחפש מהצד כי אם אתה מרגיש כך אז בטח ובטח שגם היא ואם אין משיכה פיזית אז למה להשלות אחד את השני מה מתוך רחמים או פחד להיות לבד שאם לא תהיה לך בחורה אז אחרת אז תמיד תהיה לך את אישתך תגיד לי מה אתה ילד בן שנתיים או סתם שחקן ואני חושב שאתה פחדן (אם יש לכם ילדים משותפים אז זו באמת בעיה) כי אתה לא חושב על הטווח הארוך וזו ההנאה שלך בעולם הזה אתה מעדיף להיות תקוע במערכת יחסים לא מספקת מאשר לצאת לשנס מותניים ולחפש את הדבר האמיתי וכן הייתי בקטע שלך אבל עזבתי לפני החתונה בגלל שזה לא סיפק אותי הן היחס שלה והן המשיכה אליה ושלה

למעלה