סקופ סקופי

../images/Emo124.gifסקופ סקופי../images/Emo151.gif../images/Emo27.gif

תחזיקו חזק...
היום יצא לשריתוש סינגל (די.ג'יי) חדששששששש...
בואו נאחל למלכתנו המאמי המון המון המון
השיר "חבק
אותי", "בושם
צרפתי או איך שלא תקראו לו הגיע היום לתחנות הרדיו
... מיד כששמעתי אותו (בגלי צה"ל או גלגל"צ לא זוכרת..) הודעתי לאיזה 7 אנשים בטלפונים
ובהודעות
... הרגשתי בעננים
... אני מתה
על השיר הזה... שיר עם פוטנציאל אדיר... הוא נראה לי יהיה ה- להיט של התקליט החדש. תעכבו אחרי תחנות הרדיו ואולי יתמזל מזלכם ותזכו לשמוע את השיר האדיר הזה.... בהצלחה...
אני מקווה שאתם ממשיכים להצביע.. אוי ואבוי אם לא... תודה רבה ליפעת על התמונה...

eynav16

New member
רעווווווותתתתתתתתת

לפעמים בא לי להרוג אותךךךךךך על הניתוק הזה חוצפניייייייייייייית
יש לך מזל שאני סולחת חחח סתם אני אדבר איתך יותר מאוחר...

הנה עדה שהייתי בעננים...

כששמעתי את השיר.... חחחחחחחח זה היה מ-זה מצחיק, אני בדיוק עליתי לאוטובוס נכנסתי התיישבתי פתאום אני שומעת "...אאאאני שמתי בושם צרפתי... והחיוך הוא אמיתי אני לא שחקנית קולנוע..." ופתאום גברת עינב מתקשרת... אני כולי באקסטזה של השיר והיא מתקשרת... חצופה... חחחחחחח עינב.... איזה תזמונים יש לך שתהיי לי בריאה.... ליל"ט...

eynav16

New member
לי איזה?

מה את עושה עם את לא יכולה לדבר???? אבלה...חחח טוב אל תלכי לישוןןןןןןןן כי אני צריכה לדבר איתך

היי תות מה המצב ???????????????

אני בלונדון אבל לפחות ראיתי את הנשמה לפני הטיסה

יאוו איזה כיייייייייייייףףףףף!!!!!

עכשיו אני אהיה צמודה לרדיו בכל הזדמנות!!! אני גם יגיד לאמא שלי להיות בהאזנה רצופה כדי להשמיע לי בבצפרררררר!!! אחחחחחחח כמה טוב שיש פלאפון... (חח אפילו שהוא משנות תרפ"פ) רעותייייי תודה על הידיעה המשמחת!! כפרעלייך!!

אותי? חיחי טוב את מוזמנת!

ואני גם מרגישה בעננים... חח אני מחורפנת על כל הראש, מסטולה ברמות.. חחח אני באצמע להעתיק מח' פסיכו', בסוף באמת אני אצטרך ללכת לפסיכו' (לוג), זה פשוט משעמם... יותר נכון אני במחשב וההעתקה של המחברת מפריעה לי, אבל יהיה טוב... מה איתך? מה השעה שם בברזיל??

eynav16

New member
האמתי שלא התכוונתי אליך חחח

אני יהיה בלונדון חחח בגלל זה אמרתי לרחל שאני אבוא לבקר אותה...חחח סתם אבל אין לי מושג מה אני הולכת לעשות שם...

בוקר אור../images/Emo42.gif לכוווווווולם../images/Emo24.gif

אוווווף אני הולכת לעבודדדדדד איזה באסה..... שיהיה לכולם יומקסים....
אני אישית אהיה משועבדת היום לחנות הרדיו, לא יודעת מה איתכם.... מתה עליכם... ותצביעווווווו דירבאלכ....
עינבי אתמול הייתי ישנה כששלחת לי ת'הודעות...
SORRY תודה לדורית על התמונה

eynav16

New member
הייתי ישנה?

חחחח ישנתי לא הייתי ישנה.. בוקר טוב גם לך...

shai202

New member
וואוו,אני מתת לשמוע את השיר הזה!!

באילו תחנות רדיו אתם חושבים שכדאי לשמוע..?. כי היום אני לא הולך לביצפר...אני חולהה

שיר מ-ד-ה-י-ם ../images/Emo79.gif../images/Emo23.gif../images/Emo79.gif

יאללה שיהיה בהצלחה וב"ה שהוא יגיע לראש המצעדים..

rhilf

New member
שמעתי!!!

שמנו רשת ג ופתאום אני שומע שרית חדד ואז הבנתי שזה השיר החדש שמעתי רק חצי ממנו אבל נשמע אחלה שיר.

למעלה