סיכום שבוע

West Doll

New member
../images/Emo124.gifסיכום שבוע../images/Emo252.gif

חמשת חברי הפורום הפעילים (90) West Doll (21) limors2 (20) Shiri from the block (18) בלונדי211 (13) NettlesRule עשרת הפורומים האהובים
כוכב נולד
יומני הערפד
דמדומים
חתולים
קאנטרי פופ
תפוז משוב
iPod, iPhone ו-iPad
הישרדות - אוהדים נגד שורדים
ליידי גאגא
עשרים פלוס ועכשיו לסיכום השבועי
שיר חרישה-
אלבום ישן שעשה קאמבק-
אלבום חדש שגילתם-
ציטוט השבוע שלכם-
קנית השבוע-
ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם-
סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם-
מדד טמפרטורות: היה חם או קר-
משהו טוב שאכלתם השבוע-
הספקתם כל מה שתכננתם השבוע-
משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע-
איש השבוע שלכם בפורום-
איש השבוע שלכם מחוץ לפורום-
מסר לאומה-
תמונת השבוע שלכם-
המלצת השבוע-
ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10 מדגישומטיק לנוחיותכם

ייאייי! אני בטופ 5../images/Emo13.gif

שיר חרישה- ריהאנה ואמינם- לאב דה וויי יו ליי אלבום ישן שעשה קאמבק- מדונה אלבום חדש שגיליתם- אין על האלבומים של גלי
ציטוט השבוע שלכם- מה נרות מה? מה אני חנוכיה? קניית השבוע- אייס קפה
ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם- דמדומים 4 סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- אחד העם! מדד טמפרטורות: היה חם או קר- חםםםםםםםםםםםםםםם
משהו טוב שאכלתם השבוע- רביולי
הספקתם כל מה שתכננתם השבוע- נראה לי שכן.... משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע- מלא קטעים מאחד העם 1 איש השבוע שלכם בפורום- כולם פה אחלה
איש השבוע שלכם מחוץ לפורום- החברים שלי מסר לאומה- תנו חיוך הכול לטובה
תמונת השבוע שלכם- תגובה מהירה המלצת השבוע- אל תצאו מהבית, תשארו במזגן! ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10- 8 ככה

limors2

Active member
אני לא מבינה את התירוץ של תגובה מהירה.

התוכן כבר לא נמחק כשעוברים לתגובה רגילה- הקץ לעצלנות!

../images/Emo6.gif האמת שרוב התמונות שלי גדולות מדי לתפוז

קצת מעצבן שאפשר לעלות קבצים כ"כ קטנים

limors2

Active member
מה קטנים? 2 מגה!

מה הגודל של התמונות שלך?
[זה לא נשמע לי טוב] או שאתה עדיין משתמש במערכת הישנה והמתועבת?

חחחח לא יודע

אבל נגיד אם אני מעלה תמונות מהמצלמה למחשב, הן כמעט תמיד עוברות את ה-2 מגה...

West Doll

New member
אחד העם../images/Emo99.gif

אני וחברה שלי זה פשוט נורא. כל שניה אנחנו זורקות משפטים ואנשים חושבים שאנחנו כאלה מפגרות

limors2

Active member
ליידי גאגא ליצן? אני מוחה../images/Emo11.gif

שיר חרישה-Maroon 5 - Misery/Robyn - Dancing On My Own אלבום ישן שעשה קאמבק-הפסקול של Rent אלבום חדש שגילתם-לא גיליתי אלבום חדש, אבל גיליתי שהפסקול של Wicked עדיין נפלא אחרי מיליון שמיעות. זה נחשב? ציטוט השבוע שלכם-"I prefer to accept your adoration from afar" קנית השבוע-הזמנתי חולצה של קומיוניטי, והיא לא הייתה זולה. אבל יש עליה את הmascot
ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם-חרב האמת ה11! סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- מי רואה טלווזיה בטלווזיה?
קומיוניטי!
מדד טמפרטורות: היה חם או קר-חם מדי, אפילו בשבילי משהו טוב שאכלתם השבוע-הרגע סיימתי ארטיק (?) אפרסק, היה ממש טעים! הספקתם כל מה שתכננתם השבוע-לא ממש תכננתי השבוע, אז כנראה שכן! משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע-ציטוי השבוע שלי, שם למעלה^^ איש השבוע שלכם בפורום-כולם פה לא רעים! איש השבוע שלכם מחוץ לפורום-שמור במערכת. מסר לאומה-לא אשמתי שאתם רוצים להתחתן, אל תזמינו אותי! תמונת השבוע שלכם-
המלצת השבוע- תראו "קומיוניטי". ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 107/8

West Doll

New member
../images/Emo6.gif

נו הליצן הוא כי היא...מתחפשת כל הזמן!
כן. זהו. רק בגלל שאמרת קומיוניטי איזה 8000 פעמים בהודעה אחת אני אנסה פרק אחד

limors2

Active member
../images/Emo98.gif

נסי את פרק 23 של עונה 1, לא את הפרק הראשון. הראשון קצת יותר חלש.

limors2

Active member
../images/Emo45.gifנכון!

למה לי לסבול מהחלטות של אנשים אחרים? ועוד לשלם להם עליהן?

מסכמת :)

שיר חרישה- אפרת גוש ומטרופולין - בלי לומר מילה אלבום ישן שעשה קאמבק- איןP: אלבום חדש שגילתם-
ציטוט השבוע שלכם-
קנית השבוע- אייליינר חדש :) ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם-
סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- "זוהי סדום",כשהלכתי אליו בהתחלה הייתי בטוחה שזה יהיה ממש גרוע,אבל זה הצליח להצחיק אותי חח
מדד טמפרטורות: היה חם או קר- חם מדיי משהו טוב שאכלתם השבוע- קרפ :) הספקתם כל מה שתכננתם השבוע- לא>< משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע- "נחשי בת כמה אני!","מאיה אני יודעת בת כמה את ,הייתי בבת מצווה שלך השנה,זוכרת?
" -קרובת משפחה שלי ואחותי הקטנה. איש השבוע שלכם בפורום- חחח כולם!
איש השבוע שלכם מחוץ לפורום- ידיד שלי,שהצליח לעודד אותי כשהייתי ממש ממש עצובה חח מסר לאומה- היה שבוע משעמם קיצר
תמונת השבוע שלכם- אין המלצת השבוע-
ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ1-10 6 הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

ooli polly

New member
עונה

שיר חרישה-
assassin john mayer יש שם HOOK חזק
אלבום ישן שעשה קאמבק- בגדול חרישה על כל האלבומים של ג'ון מאייר / ביטלס/ בוב דילן / ופרפקט סירקל אלבום חדש שגילתם- הפסקול של קיק אס ציטוט השבוע שלכם- " If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic ספר\\מאמר\\כתבה טובים שקראתם- הספר הרביעי של סוקי/ האוסף של שרלוק הולמס/ המשחק של אנדר סרט\\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- וואי יותר מידי במחשב מדד טמפרטורות: היה חם או קר- חםםםםםםם משהו טוב שאכלתם השבוע- סרטים על הפסיכומטרי הספקתם כל מה שתכננתם השבוע- אהא משפט\\בדיחה\\קטע שהצחיק אתכם השבוע- האוס בעיקר מסר לאומה- "Humanity is overrated
תמונת השבוע שלכם- המלצת השבוע- ג'ון מאייר אחלה לנהיגה , לראות את סקראבס/האוס, ולקרוא קצת שרלוק הומס חחח ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10 8

למעלה