סיכום שבועי

soofazulay

New member
תתפלאי יפתי...

כרגע ראיתי את הגמר של "הטופ מודל" האחרון וזכתה בו מישהי שהיא בדיוק 1.68
ואת, כרגיל מהממת :)

nnoooni

New member
תראי..

זה לא שאין 1.68 בעולם הזה, אבל צריך להיות ו-ו-א-ו-ו אמיתי ! ואני לא ה-"וואו" הזה- לכל הדעות..חח אבל תודה סופי :)

שבוע טוב

דוגמני/ת: נטליה וודינובה שהנחתה את קדם האירוויזיון צלם/מת: הצלמים שמצלמים את הקטלוגים של VS דברים טובים: הייתי בצפון למרות שהתשעממתי קצת דברים רעים: פוטרתי מהעבודה בזארה שלא בצדק
אבל לפחות ראיתי שעובדים אוהבים אותי וזה הכי חשוב! תוכנית טלויזיה של השבוע: הישרדות שיר/ים:Esmee Denters - Outta Here מומלץ
התחדשות: שומרת כסף ליריד המותגים שבוע הבא! בילוי: ערב על האש בבית בל"ג בעומר - לא מקורי חחחח מאכל: שוקולד קליק ביסקוויט ציטוט/משפט השבוע: "אמיליה אני אתגעגע" חחח אדם שעשה לך את השבוע: החבר,המשפחה והחברים לעבודה לשעבר חחחח תוכניות שלך לשבוע הבא: לחפש עבודה כמובן, יריד מותגים ובכמה מילים: הכל לטובה!

וואי גם אמא שלי התלהבה מהנטליה הזאת

שיגעה אתי עליה ועל כמה שהיא יפה!! תגידי אמי כמה היא נחשבת בעולם הדוגמנות?

יפותו

New member
מאד-מאד נחשבת....../images/Emo3.gif

היתה סוג של סופר מודל עד שבגיל 20 בערך התחתנה עם איזה לורד מיליארדר בריטי ומיד עשתה 3 ילדים....עכשיו היא חוזרת. אאל"ט היא כולה בת 24...משהו כזה...והיא אכן מדהימה ביופיה.לי נראה שהיא תחזור ובענק!

jaחח חשבתי שהיא סתם מגזימה כהיא אמרה לי שהיא

דוגמנית על. אבל היא באמת יפהפייה!!

היא לא פחות מצליחה מג'יזל ושות'

היא מעולם לא פרשה, אפילו בתקופת ההריון היא הצטלמה מלא לווג! היא כל כך פופולרית שמזמינים אותה להרבה אירועים בעולם רק שתפגין נוכחות. אני אישית מכירה ממש ממזמן עוד הרבה מלפני עידן האינטרנט אצלי בחיים (שהתחיל רק לפני 6 שנים).

Tamar Lev

New member
גם אני =]

דוגמני/ת: קים הצילומים החדשים מדהימיםם צלם/מת: הצלמת שצילמה את קים דברים טובים: יומיים מדהימים עם החבר דברים רעים: החום הבלתי נסבל הזה תוכנית טלויזיה של השבוע: פרוייקט מסלול סרט: מהיר ועצבני 4 שיר/ים: פורטיסחרוף - הפוך מאכל: הספגטי של אמא של חבר שלי ציטוט/משפט השבוע: "חלונות ראווה יפים פה זה הכל למכירה גם אנחנו תלויים עם פתקי החלפה." אדם שעשה לך את השבוע: חבר שלי תוכניות שלך לשבוע הבא: מתכונות, בגרויות כרגיל.. ובכמה מילים: שבוע קשה, שמחה שהוא מאחורי :) ולא לשכוח את תמונת השבוע :)

mananana

New member
צבעת את השיער?

הוא נראה יותר בהיר משום מה... בכל מקרה, צבע מדהים :)

kimi d

New member
תודה אהובתי=]

ואין אין על השיער שלך , חח הוא מחליף צבעים כמו השיער שלי ;]

Rayu4ka

New member
../images/Emo214.gif הסיכום שלי ../images/Emo214.gif

דוגמני/ת: קימי המדהימה וריקי נורא אהבתי את התמונה שלך בסיכום :) צלם/מת: - דברים טובים: הופעה של דפש מוד היה טואווב, ל"ג, היום שחינו בבריכה של המותק שלי סתם ישבנו בשישי באיזה סנוקר בר. דברים רעים: לא נראלי שיש חוץ מאולי ויכוח קטן תוכנית טלויזיה של השבוע: לא ממש ראיתי סרט: מיי בלדי ולנטיין שיר/ים: איזשהי מנגינה שידיד שלי הכין התחדשות: החצאית שקניתי למסיבת סיום :) בילוי: זיגי אצל חבר שלי בבירכה מאכל: - ציטוט/משפט השבוע: "את הכי חשובה לי בעולם למה את לא מבינה.." אדם שעשה לך את השבוע: המותק שלי ואמא שלי
תוכניות שלך לשבוע הבא: בגרויות מתכונות לימודים ולהיות אמא במשך שבוע חח ^^ ובכמה מילים: סבבה ולא לשכוח את תמונת השבוע :)

למעלה