סיכום שבועי

Rayu4ka

New member
../images/Emo124.gif סיכום שבועי ../images/Emo124.gif

דוגמני/ת: צלם/מת: דברים טובים: דברים רעים: תוכנית טלויזיה של השבוע: סרט: שיר/ים: התחדשות: בילוי: מאכל: ציטוט/משפט השבוע: אדם שעשה לך את השבוע: תוכניות שלך לשבוע הבא: ובכמה מילים: ולא לשכוח את תמונת השבוע :)

אם את יכולה לפתוח את זה ביום שבת זה יהיה הרבה

יותר טוב... כי יש המון שרוצים לסכם את כל השבוע כולל את היציאות של שישי ושבת..

Rayu4ka

New member
אוקיי אין בעיה :) אני יקח את זה לתשובת ../images/Emo23.gif

כבר הערתי על זה מזמן! אבל לא התייחסו אלי

אז ירדתי מיזה, אני פשוט מסכמת בשבת או בראשון איך שנוח לי

barbie101

New member
me ............./images/Emo13.gif

דוגמני/ת:גל גדות צלם/מת:ליאור, דורון דברים טובים:שבוע מהנה באשדוד..היה א-ש-ש-שש-! דברים רעים:ל'ג בעומר שתיתי יותר מידי חחח תוכנית טלויזיה של השבוע:90210 סרט:לא היה לי זמן חח שיר/ים:שרית חדד ושריף -פסטי פסט ,ישן אבל יפה רצח ..
התחדשות:קניה הונגימן שמלת מיני חגורה שרשרת ותיק בילוי:לג' בעומר ים על האש עם המשפחה אח'כ ת'א.. היה סוףףףףףףףףףף מאכל:דג טונה בתנור מדיום.. ושייק של תות תמר ובננה אךךך מומלץ ....יאמ יאמ ציטוט/משפט השבוע: נראה לי גם אם תעשי ירוק בשיער יתאים לך..
אדם שעשה לך את השבוע:דודתי היפה ,אמא שלי תוכניות שלך לשבוע הבא:ברגוע עוד שבועיים מסיימת תלימודים ואז לצבאאאאאאאאא
ובכמה מילים:שבוע נדירר... שתהיה לכולן שבת שלום... לאב לאב לאב
ולא לשכוח את תמונת השבוע :)

nnoooni

New member
ריקי את כל כך יפההה!

וכל כך יפה לך הלוק הטבעי שזה לא יאמןןןן.

אהבתי ריקוששששששש../images/Emo23.gif

יפתי זה עשה לך כל כך טוב.. גם אני צבעתי לכהה יותר.. שמתי כמה תמונות :)

Nicoleriver

New member
הוכחה לזה שטבעי זה הכי יפה

אני לא מבינה למה כאלה שלא צריכות איפור או יפה להן בלי, שמות איפור. מזיק לעור בין היתר. מאמי, את-כמה שפחות איפור. וכמובן השיער הכהה.... כל זה גורם לך להיות אחת מהבנות ההכי יפות בפורום ואחת מהיפות שראיתי בכלל. אז האיפור הכהה שהיית שמה כשהיית בלונדינית-להיפטר ממנו מהר! ככה את מה שנקרא Breathtaking

barbie101

New member
חחחחחחחחחחחחחחח

נחמד איך שאתה שם לב לכל פרט ופרט.. תגיד שאתה מת עליי ולא יכלת להתאפק כדי להגיב ;)

kimi d

New member
סיכוםם=]

דוגמני/ת: \ צלם/מת: \ דברים טובים: היה לי אתמול יום הולדת , ממ, ל"ג בעומר היה ממש כיף דברים רעים: סתם דיכאון מוזר מאיפה באת ?? תוכנית טלויזיה של השבוע: \ סרט: \ שיר/ים: הגשמה עצמית - אריק ברמן התחדשות: אוהה, טוב אז החצאית הגבוהה הכחולה מזארה, עוד סנדלי גלידאטור , כפכף מגף כזה מויקנג ג'ינס גבוה ועוד לא זוכרת בילוי: היום בלילה נחגוג את היום הולדת =] מאכל: הכל הכל ציטוט/משפט השבוע: \ אדם שעשה לך את השבוע: תוכניות שלך לשבוע הבא: בעיקר להמשיך לעשות כיף, ולרדת ל3 יחידות מתמטיקה כברררר ובכמה מילים: יהיה בסדר:] ולא לשכוח את תמונת השבוע :)

barbie101

New member
מזל'ט חיים שללי ../images/Emo23.gif

למרות שכבר אמרתי לך עוד הפעם יא מדהימהה!! איזה רגלייייייייייייייםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם נפלה לי הלסת...
לאביו

למעלה