סיכום,סיכום

2MayaN2

New member
../images/Emo124.gifסיכום,סיכום../images/Emo9.gif ../images/Emo221.gif

שיר השבוע של פארמור: שיר השבוע לא של הלהקה: השבוע היה כיף כי: השבוע היה באסה כי: תוכנית\סרט\ספר השבוע: תמונת השבוע: ציפיות לשבוע הבא: משהו שאתם לא מצפים לו: משהו שבא לכם להוסיף (ציטוט\משהו מגניב שקרה לכם\מוטו לחיים): שבוע טוב

2MayaN2

New member
She's out of control../images/Emo79.gif ../images/Emo221.gif

שיר השבוע של פארמור:the only exception,Turn it off (שמתם לב כמה שמים את הקליפ בMTV?
) שיר השבוע לא של הלהקה: 3STM - I'll Attack ,This is war,Night of the Hunter (יש עוד אבל אין לי כח לרשום
) All Time Low - Lost In Stereo השבוע היה כיף כי:ציונים טובים במתכונת במתמטיקה,הפכתי למנהלת וכמובן 30 seconds to mars באים לארץ!D: השבוע היה באסה כי:לימודים וכל מה שקשור, ל"ג בעומר לא הולך השנה. תוכנית\\סרט\\ספר השבוע:
חצוצרה בואדי (אני מקווה לסיים את זה עד יום שלישי)
חברים,פרייז'ר,שנות ה-70,בטי.
סקס והעיר הגדולה (למרות שראיתי רק חצי
) ועוד איזה סרט גרמני ששכחתי את השם שלו ושבגללו איחרתי לבי"ס
תמונת השבוע: ציפיות לשבוע הבא:לעבור את המתכונת בספרות ושל"ג בעומר יצא בסוף אחלה:) משהו שאתם לא מצפים לו:ללמוד למתכונות. משהו שבא לכם להוסיף (ציטוט\\משהו מגניב שקרה לכם\\מוטו לחיים): חח היום בשיעור היסטוריה נכנסה ציפור דרך החלון ואני יושבת בצד של הכיתה ככה שלא שמתי לב בהתחלה (עד שהתחילו צעקות) אז כשהיא נכנסה מישהו צעק "אמל'ה,דבור!" ובהתחלה חשבתי שזה באמת דבור ענקי שנכנס לכיתהXD אחרי זה אני וחברה שלי התחלנו לצרוח כל פעם שהציפור התקרבה אלינו
חחח ואחרי שהיא יצאה המורה שלי להיסטוריה אמר: "אני חושב עליכם,עוד שנתיים בערך בצבא,צריכים להגן על המדינה ותראו איך אתם נלחצים מציפור קטנה." וגם במתוכנת בהיסטוריה שמר עלינו מורה כזה הזויXD הוא נכנס לכיתה ואומר: "שבו יא נבלות"
ואחרי זה מישהו שאל אותו שאלה והוא התחיל להתפקע מצחוקXD שבוע טוב

YARDEN268

New member
חחחחחחח ../images/Emo6.gif

שנות ה-70
איך ל"ג בעומר יצא בסוף? ושוב מזל"ט על הניהול

2MayaN2

New member
היה מאולתר משהו../images/Emo6.gif ../images/Emo221.gif

חח חזרתי הרגע ( לבינתיים אני מחכה לדוד
) השתלטנו על מדורה של אח של חברה ועשינו על האש:) ככה שיצא כיף בסוף
ותודה

shaharEB

New member
סיכום :../images/Emo8.gif

שיר השבוע של פארמור:the only exception שיר השבוע לא של הלהקה:[קליפים מצחיקים ביותר] the lonly isalnd: im on a boat jizz in my pants dickin a abox השבוע היה כיף כי:עברו כמה מבחנים =] השבוע היה באסה כי:יש עוד כמה מבחנים =[ תוכנית\\סרט\\ספר השבוע:שנות ה70,ריממבר מי,ברייקינג דון תמונת השבוע:=>היא פשוט מהממת!!! ציפיות לשבוע הבא:לסיים עם המפמרים בציונים טובים!!! משהו שאתם לא מצפים לו:המפמרים :[[ משהו שבא לכם להוסיף (ציטוט\\משהו מגניב שקרה לכם\\מוטו לחיים):life suck and then you die

shaharEB

New member
לאאא!! זה לא המוטו שלי זה ציטוט..

מברייקינג דון .. אחרי שראיתי את ריממבר מי אני חושבת שהמוטו שלי הוא: "gandi once said that whatever you do in life will be insignificant..but its very important that you do it-cause if you wont no one else will..." זה עם עמוק וגם חשוב

2MayaN2

New member
מה? זה ציטוט מBD?../images/Emo2.gif ../images/Emo221.gif

שמעתי את זה אבל לא היה לי מושג

האלה פיפולייי

שיר השבוע של פארמור:הממ... Brighter שיר השבוע לא של הלהקה:How to save a life- The Fray השבוע היה כיף כי: עברנו ת'מיצ"ב! השבוע היה באסה כי: סתם משעמם. תוכנית\סרט\ספר השבוע: יאייי התחלתי לקרוא ספר אחרי מלאמלא זמן:) מלאכים ושדים של דן בראון D: תמונת השבוע: ציפיות לשבוע הבא: שיהיה נחמדי משהו שאתם לא מצפים לו: לאדעת משהו שבא לכם להוסיף (ציטוט\משהו מגניב שקרה לכם\מוטו לחיים): "את דומה לכלב" "מה אני?" "לא רוצה להרגע" * ואז הבנתי שזה שיר של שייגעצ :O *

מדעים :p

וחשבנו שיהיה ממש קשה ! כי זה על 3 ספרים עבים >< אבל היה סבבה ביותר D:

2MayaN2

New member
חח יפה../images/Emo9.gif ../images/Emo221.gif

אני עדיין נגד העובדה שמכניסים את זה לתעודה
בשביל מה זה מיצ"ב אם זה נכנס לתעודה?

yael1998

New member
סיכום D: ../images/Emo47.gif

שיר השבוע של פארמור: לא נראלי שמעתי פארמור... שיר השבוע לא של הלהקה:alejandro- lady gaga monstar- lady gaga i gotta feeling- black eyed peas love game- lady gaga ואין לי כוח לכתוב עוד
השבוע היה כיף כי: 95 בציונות (אלוהים זה מקצוע כזה דפוק) D: השבוע היה באסה כי: חזרתי לבצפר והמורה שלי לטומטומתיקה נתנה לי לעשות מבחן שלא הייתי ולא נתנו לי את החזרה ואנלא ידעתי כלום והלך לי חרא
תוכנית\סרט\ספר השבוע: תוכנית- גוסיפ גירל ספר- דמדומים סרט- כבר חודשיים לא הלכתי לקולנוע
תמונת השבוע: נוסטלגיה XD ציפיות לשבוע הבא: ח ו פ ש D: משהו שאתם לא מצפים לו: מבחן באנגלית -_- משהו שבא לכם להוסיף (ציטוט\משהו מגניב שקרה לכם\מוטו לחיים): עוווווווווווווווד 20 ימים ישלי יומולדת *~*

למעלה