נאבוווווו שלא יעמוד לך חודש

../images/Emo124.gifנאבוווווו שלא יעמוד לך חודש

כמה זמן צריך לחכות עד שתכתוב את הסיפור?
<טל שמכורה לסיפורי האיש והאגדה>

נשואה1

New member
חחחחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הרגת אותי טלטולה...... יא וואראדי, איזה קללות

מגיע לו,ראית כמה זמן עבר../images/Emo46.gif../images/Emo8.gif

מאז הקדימון ו....נאדה? זו לא חוצפה מצידו להשאיר את המעריצים במתח? (יש לי אוצר קללות מפחיד יותר
אם הוא לא יזדרז לכתוב,הוא אוכל אותה בגדול)

Angelos 1

New member
אני אישית מאחוריך ../images/Emo8.gif ../images/Emo140.gif

מיצטרף למחאה הצודקת

lililove

New member
יא רעה, למה ככה? הגזמת..

אני הייתי הולכת על
נאבוווווווו שיעמוד לך כל החודש!

מתוקה שלי../images/Emo25.gifאם תוך 24 שעות

הסיפור לא כאן ,אני "מברכת" אותו שיפול לו ברגע האמת(יעני ברגע הכניסה). אני מכשפה עם קבלות
לא כדי להתעסק איתי(איפה שאר האייקונים ינעל רבאקקקק). את הברכה שלך הוא דווקא יאהב.

lililove

New member
חושבת?

כשיעמוד לו בתור בבנק כשיעמוד לו בשיחה עם אשתו של חבר כשיעמוד לו כשמישהי תשאל אותו "מה השעה.." כשיעמוד לו כשיחייך למישהי בנימוס בקולנוע ואז יגלה שהיא זו שבאה עם הגורילה הרוטנת בחוץ... בקיצור, הבנת למה התכוונתי.

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif באמת נשמע מביך

אני מתכוונת היום לברר איתו את הסוגיה הזו, איזה עונש עדיף,לפי זה "אברך" אותו. <טל בעד חופש הבחירה >

טל יקירה - שנאחל לך שיעמוד לך חודש?

וכשהן משתפשפות מול בד החולצה זה מציק לא?
קחי מתנה ממוחזרת מאי שם בעברי הכתיבתי עד שנאבו יחזור מאי שם: "הטיזרית" תמיד הפתיע אותי כיצד לעיתים אנשים נוהגים ההפך הגמור ממה שהם משדרים כלפיך. כך קרה שנפגשנו. היא צעירה, רווקה, נאה ביותר, עור מוקה שהעמיק כתוצאה משיזוף, גוף מוקפד ועיני שקד חומות וקטנות. היא לא היתה יפיפה אבל היה בה המון קסם וסקסיות. רבים מהגולשים נהגו להזיל ריר בכל פעם שפרסמה טפח או טפחיים מגופה. הוזמנתי לדירתה השכורה, שהשותפה מן הסתם לא היתה. היא פתחה את הדלת בגופיה שחורה וטייץ' ¾. שיער כהה שהוחלק עם מגע של גוונים אדומים...פשוט מקסימה. שתינו קפה ושוחחנו. זה היה יום חם והמזגנים בדירות השכורות לא ידועים כבאים מזן משובח. "חם פה" אמרתי. "אתה לא מבזבז זמן, אה?" אמרה בקריצה."לא באמת חם פה" עניתי בחיוך מסמיק. "נכון!" אמרה והתקרבה אלי. ריחה תקף את נחירי, ריח נשי מתקתק של בשמים, קרמים ושמפו. מובן שלא יכולתי להשאר אדיש, הצמדתי את גופה הענוג לגופי, מרגיש את החום מבעד לבגדים, שפתי עטפו את שלה, לשונותינו מתגלגלות זו בפיה של זו, מתעגלות ונכרכות אחת סביב השניה, רוק נמהל ברוק. הרמתי את גופייתה, חושף חזה נטול חזיה, חום, שזוף למעט משולש הביקיני ופטמה חומה, עגלגלה הקוראת לשפתי לטעום. המשכתי להפשיטה והיא אותי, תחתוני התחרה שלבשה היו מוכרות לי (ולא בכדי – זכרתי את התמונות ) אותם השארתי. נתתי לידיה להפשיט אותי, כל העת, מלטף, מעסה את כתפיה, גבה, שערה, לא מפספס ולו אפס קצהו של אדי הריח המתקתק שנדף ממנה ואפף אותה. כך נותרנו, אני ערום לחלוטין, איברי עומד ניצב מעצמת המעמד, והיא בתחתוני התחרה השחורים, פטמותיה זקורות לאור האויר הבוקע מן המזגן שמעלינו. חפנתי את שדיה בידי, מרגיש את משקלם, מקרב אותם לפי. במגע מרפרף ועדין, קצה לשוני נוגע בקצה פטמתה, שולח זרמים של עונג במעלה ומורד גבה, ינקתי את הפטמה לפי, מתאים את שפתי לגודלה, ידי השניה צובטת את הפטמה השניה בעדינות, מגלגלת אותה בין אצבעותיי. הקדשתי זמן שווה וארוך לכל פטמה, מלטף בין לבין את גבה, ירכיה ופנים הירך. ידיה שיחקו בשערי, ראשה נזרק לאחור בעונג. גלשתי בלשוני בין שדיה, במורד הבטן, הטבור, גבעת הערווה, מוריד תוך כדי את תחתוני התחרה. ריח הברטולין עלה באפי ואני מתמסטל קלות, נהנה מערוותה המגולחת, טועם טעמו של עורה, של שפתי הערווה, של דגדגנה – יונק אותו לפי כפי שעשיתי לפטמותיה ואחר מחדיר את לשוני לתוכה, שואב את מיציה, גומע את תאוותה. דקות ארוכות עברו, נשימותיה נעשו כבדות יותר ויותר ולפתע כל גופה התקשח, רגליה נסגרו על ראשי וגניחותיה גברו כאשר גל אחר גל של אורגזמה שטף את גופה. שנרגע כמעה, התנשקנו שוב, ידיה מתפיחות את איברי ואחר שפתיה מנשקות את פטמותי שלי ואת האיבר הפועם שבין רגליי. קונדום שהוכן מבעוד מועד הולבש, ידיה הובילו אותי לפתחה ואט אט חדרתי אליה, כאשר היא ישובה על הספה ואני רוכן מעליה, ברכיי על כרית שעל הרצפה. אין מילים לתאר את התחושה של גופה המתפתל תחתיי, איברי הלחוץ מבין כותלי ערוותה, הרגשתי שאני קרוב מאד לגמירה שלי והיא כבר מתקשחת מתחתיי בעויתות האורגזמה השניה שלה. לא רציתי לגמור כך, רכנתי ולחשתי באזניה "אני רוצה לגמור לך על החזה". "כן, כן...תגמור עליי...לכלך אותי" לחשה חזרה. הוצאתי את איברי, שלפתי את הקונדום, עליתי על הספה. היא הצמידה את שדיה ואת איברי כלאה בניהם. טיפה רוק לסיכוך ו...התחושה הנעימה והרטובה, מראה השוקו-מוקה של שדיה השזופים למחצה...כל אלה גרמו לי לגמור תוך דקות, יורה את זרעי במטחים קצרים המרטיבים את שדיה וצווארה. התמוטטתי לידה,והיא נשענה עליי, נוזליי יורדים במורד בטנה. התנשקנו ארוכות. לא היה עתיד למפגש הזה, גם לא היתה לי סיבה לדאגה – היתה לנו תשוקה רגעית, יזומה אם תרצו וזהו.

למעלה