מצאתי אוצר
דפי הורים|רמק

../images/Emo124.gif מצאתי אוצר../images/Emo70.gif דפי הורים|רמק

אז ככה: גיליתי אתמול תגלית מרעישה: יש חוברת שנקראת "דפי הורים", שזה בעצם מדריך טלפון מסווג לפי נושאים (משהו כמו דפי זהב) בנושאים של הריון, לידה וילדים. החוברת מחולקת לנושאים ולתתי-נושאים, ועד כמה שהספקתי להתרשם היא מאד מקיפה וכוללת, למשל, חנויות לבגדי הריון, חנויות ציוד לתינוקות, רופאים (מחולקים לפי תחומים שונים), מעבדות, מכוני אולטרסאונד, בתי חולים, כל מיני נותני שירותים בתחום (פיסיותרפיסטים, צלמים וכו') ועוד מליון נושאים. בכל נושא יש רשימה של כל נותני השירותים עם כתובות וטלפונים, מחולק לפי איזורי חיוג בארץ. יש בה גם מליון פרסומות, לא מעט כתבות ומאמרים (מעניינים יותר או פחות - ענין של השקפה) אבל העיקר זה שכל האינפורמציה זמינה באופן נוח ומסודר וזה חוסך מלא כאב ראש של חיפושים. ממה שהבנתי אפשר לקבל את החוברת, ללא תשלום, בסניפי סטימצקי וסופרפארם. רוצו לקחת!

karenh

New member
כן היא בחינם

יש לי את החוברת הזאת יחסית יש בה המון מידע אבל היא לא מכילה הכל זאת חוברת שרשת סופרפארם מוציאה פעם בשנה ומחלקים אותה בחינם בסניפי סטימצקי

ornit_band

New member
נכון! היא מוצלחת אבל כמובן

מופיעים בה רק אלו ששילמו להם, כך שהיא לא מקיפה את כל נותני השרותים. יש שם כתבות נחמדות, ואני מסכימה - רוצו לקחת!

מעיןבר

New member
באמת טוב ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אולי המפרסמים הם רק מי ששילם לסופרפארם, אבל אותו הדבר קיים גם בדפי זהב... נכון שמי שלא שילם לא כלול אבל זה עדיין מקיף ומרכז במקום אחד המון מקומות ומידע שאחרת צריך לחפש אותם וזה יכול לקחת המון זמן.

חייבת להבהיר

במדריך הזה, בדיוק כמו בדפי זהב, כלולים גם נותני שירותים שלא שילמו! מי שמשלם משלם עבור מודעה (ממש מודעה כזו שהוא מעצב אותה) או עבור מה שנקרא "פרסום מודגש", כלומר, ששמו מופיע ללא מודעה אלא ברשימה הרגילה, אבל באותיות יותר גדולות ועבות. כל השאר שמופיעים ברשימות - לא שילמו. לדוגמה, אם יש לי חנות ירקות, אני יכולה להתקשר לדפי זהב ולבקש שיכללו את החנות שלי בקטגוריה של חנויות ירקות, וזה לא עולה לי כסף. אותו דבר בדפי הורים.

ואם כבר אז גם שאלה

ראיתי במדריך הזה, במדור של קניות לקטנים באיזור תל אביב, שיש בדרום תל אביב המון חנויות לציוד ולקניות לתינוקות (בעיקר באיזור פלורנטין, רח' הקישון, רח' ידידיה פרנקל וכו'). מכיוון שלא שמעתי על כך עד כה כאן בפורום אני שואלת - מישהי היתה? ניסתה? קנתה? איך המבחר? התצוגה? השירות? המחירים? אשמח לכל אינפומציה.

למעלה