מפגש יציקות גבס בחול

../images/Emo124.gif מפגש יציקות גבס בחול

מפגש יציקות גבס בחול יערך ביום שישי 3.12.04 בשעה 10:00 בכפר ורבורג אצל sonie בהדרכת eytcor. עלות החומרים - 15 ש"ח מתנות למארחת ולמדריך - 20 ש"ח המעוניינים להרשם למפגש מתבקשים לפנות במסרים בלבד
שימו
אני לא עונה למסרים אלא מפרסמת רשימה בפורום, נא לעקוב אחרי הפרסומים.

sonie

New member
כפר ורבורג

נמצא אכן ליד צומת קסטינה, על כביש צומת קסטינה לכוון אשקלון. כ-15 דקות מאשקלון, 15 דקות מגדרה. לבאים מכוון אשקלון או אשדוד - מצומת סילבר לכוון קרית מלאכי - לשים לב לשלטים המושב בצד שמאל של הכביש מול מושב אביגדור. לפני קרית מלאכי. לבאים מכוון קרית גת באר שבע - בצומת קסטינה שמאלה- לכוון אשקלון. עוברים את קרית מלאכי, מחנה בר לב והמושב הראשון ימינה - כפר ורבורג. לבאים מכוון גדרה, רחובות, לנסוע לכוון קסטינה, בצומת קסטינה שמאלה, לעבור את קרית מלאכי, מחנה בר לב - המושב הראשון ימינה זה כפר ורבורג. לבאים מכוון תל אביב - שתי אפשרויות - כביש 6 - נוסעים דרומה עד שנגמר, ביציאה מכביש 6 פונים ימינה לכוון באר שבע, נוסעים ישר, מגיעים לצומת בצורת T, זה צומת ראם או מסמייה, פונים שמאלה. ישר ישר, עוברים צומת מרומזרת אחת, ובצומת השניה שהיא צומת קסטינה - פונים ימינה. עוברים את קרית מלאכי, מחנה בר לב, המושב הראשון מצד ימין - כפר ורבורג. אפשר גם לבוא בכביש החוף, זה מתאים גם למי שבא מראשל"צ או מיבנה, לנסוע לכוון דרום, לרדת בצומת אשדוד לכוון ירושלים - באר שבע. נוסעים עד צומת T (צומת כנות). שם פונים ימינה, נוסים עד צומת קסטינה ופונים ימינה לכוון אשקלון. עוברים את קרית מלאכי, מחנה בר לב, והמושב הראשון מצד ימין זה כפר ורבורג. מי שעוד לא היה באיזור - נחמד וירוק. הוראות בתוך המושב - אפשר לקבל במסרים

שבלולי1

New member
../images/Emo123.gif../images/Emo7.gif לא יכולה אני בנופש

אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

מ ש כ י ת

New member
../images/Emo2.gifמה חנוכה../images/Emo35.gif

זה שבוע לפני החג... ואל תדאגו, יהיו עוד מפגשים

eytcor

New member
עקרונית זה תלוי רק במזג האוויר.....

כפי שהודעתי למשכית, במידה ויהיו ימים יפים בימי שישי (הסדנא נערכת בחצר ולכן אם גשום, או מאוד קר לא יהיה ניתן לערוך אותה), אני יכול להעביר את הסדנא כמה שידרש. מה לעשות, אני נהנה מזה........

eytcor

New member
גם לשם נגיע......

יאללה אני הולך לישון 2 בלילה עכשיו בדטרויט (בעצם ב-Troy או טרויה בעברית פרבר קטן כ-15 מייל צפונית לדטרויט). יום עבודה מחר.

למעלה