מפגש הפורום - התפקדות

lady_anne

New member
../images/Emo124.gifמפגש הפורום - התפקדות

להזכירכם: מפגש הפורום יתקיים מחרתיים, יום ד' 22/10 בשעה 20:30 בארסוף (פרטים מדוייקים איך להגיע וכו' ימסרו מאוחר יותר היום או גג מחר). אנא שרשרו את שמכם כאן כדי שאוכל לדעת כמה מקומות להזמין. יום נעים,

יונית א

New member
גם../images/Emo73.gifמגיעה.

רצוי מפה, מצפן ומימיה כדי שגם אוכל למצוא את המקום אבל אגיע.

danistar

New member
כמו שאמרתי .. לצערי הרב ../images/Emo10.gif

לא אוכל להגיע .. תהנו בלעדי ומקווה שבפעם הבאה אוכל להגיע ..

jackEN

New member
לכבוד יהיה לי

להכיר את האנשים שתורמים ועוזרים לאחרים. אשתדל מאד להגיע, ומן הסתם אצליח.

יונית א

New member
צריכה סיוע בהגעה

מגיעה לכל תחנת רכבת אפשרית שעל הציר. אבל צריכה סיוע בהגעה למפגש מתחנת רכבת (כלשהי,לא משנה איזו) אל מקום המפגש. (וככה גם לא אצטרך מצפן ומפה למצוא את המקום). תודה

lady_anne

New member
כיוונים והוראות הגעה

המקום נקרא פשוט "מקום בארסוף", וההגעה היא כדלקמן: לבאים מדרום: נוסעים על כביש החוף, יורדים במחלף שפיים ועוברים במחילה שמתחת לכביש לכוון מערב. בככר הראשונה פונים שמאלה (לכוום דרום), ממשיכים הלאה, בככר הבאה ימינה לכוון פארק המיים בשפיים. אחרי 20 מ' פונים שמאלה לפי השלט הנושא את שם המקום "מקום בארסוף". לצפוניים שבינינו: יורדים מכביש החוף לכוון מרכז הקניות של שפיים/געש, עוברים אותו (נוסעים במקביל לכביש החוף בשלב זה) ואז מגיעים לככר הראשונה, עוקפים אותה וממשיכים לפי ההוראות שלעיל. למקרה הצורך מס' הטלפון של המקום הוא 9582054- 09, ויש מקום מוזמן על שם פורום טיולים. להתראות מחר בשעה 20:30,

אמנון כ

New member
סליחה על השאלה, אבל מה בתוכנית?

אני קצת חולה, ולא נראה לי שאוכל להגיע, אבל מכיוון ששאלו אותי ולא ידעתי לענות, האם יש תוכנית מסודרת? אם כן, אשמח לקבל פרטים... תודה!

lady_anne

New member
אין ממש תוכנית מסודרת

עם הרצאות ואמן אורח, אבל מי שרוצה מוזמן להביא תמונות ממסעותיו בעולם, להזכר באנקדוטות ובפכים ממסעותיו בעולם שעשויים לעניין את הנוכחים וכד'. נשתה קפה, נדבר, נחליף חוויות ודעות (לא מוגבל לתיירות אבל רק לא פוליטיקה בבקשה...) ונשוב הביתה שמחים ומאושרים. החלמה מהירה,

itaf10

New member
אשמח להשתתף, יש למשהו מקום עבורי?

יש מקום עבורי במכונית מאיזור ראשל"צ, חולון? בתודה מראש

yafa kfir

New member
אני אבוא

האמת - שאני אוהבת את הענין הוירטואלי. זה כיף. וגם - היחסים המוקלדים - זה אחרת - יש זמן לחשוב, לנסח........

אלדד(מ)

New member
איזה כיף שניצה ואני לא נהיה

השמנים היחידים... וגם יפה באה...ייייייווווו-ההההההההההווווווווו!!!!

aviron

New member
אז בסוף כן תהיו

כי עקב אילוצים לא נוכל להגיע. וחבל.

למעלה