מפגש ב"בטא קפה" - זוכרות???

מצב
הנושא נעול.
גם אנחנו מקווים להגיע

המפגש יתקיים בשבת הקרובה - ה28/8 בבטא קפה - רח' ברודצקי 17 בתל אביב. זה בית קפה שמקיים כל שבת מפגשי סיפור ויצירה לילדים בגילאי 2-8. נתאסף בסביבות השעה 10. אנא התפקדו כולל מספר הנפשות שיגיעו (מבוגרים+ילדים) כדי שאוכל להזמין לנו שולחן משלנו. מישהי מוכנה לארגן גם מסיבטא?
גם אנחנו מקווים להגיע
אשמח מאוד לראות את כולם - איזה כייף. אנחנו נגיע בהרכב מלא - אבא אמא ילדה.

גם אנחנו מקווים להגיע

המפגש יתקיים בשבת הקרובה - ה28/8 בבטא קפה - רח' ברודצקי 17 בתל אביב. זה בית קפה שמקיים כל שבת מפגשי סיפור ויצירה לילדים בגילאי 2-8. נתאסף בסביבות השעה 10. אנא התפקדו כולל מספר הנפשות שיגיעו (מבוגרים+ילדים) כדי שאוכל להזמין לנו שולחן משלנו. מישהי מוכנה לארגן גם מסיבטא?
גם אנחנו מקווים להגיע
תשמרו לנו מקום - נגיע בהרכב מלא - שלוש. המקום נשמע נחמד ואשמח לראות את כולם.

../images/Emo124.gif../images/Emo124.gifשימו לב לשעה!!!

שימו לב לשעה!!!
הפעילות בבטא הקפה הוקדמה לשעה 10 בבוקר.(זה הקישור לאתר) רצוי מאד להגיע כמה דקות לפני 10 כי יש שם לחץ גדול על המקומות. בבית הקפה לא מתחייבים לשמור מקומות למאחרים. הזמנתי לנו שולחן על שמי - נועה/פורום. אפשר לקבל את הנייד שלי מורדה או במסר. שיהיה לנו מפגש נעים. להתראות.

הקישור לאתר של "בטא קפה"

שימו לב לשעה!!!
הפעילות בבטא הקפה הוקדמה לשעה 10 בבוקר.(זה הקישור לאתר) רצוי מאד להגיע כמה דקות לפני 10 כי יש שם לחץ גדול על המקומות. בבית הקפה לא מתחייבים לשמור מקומות למאחרים. הזמנתי לנו שולחן על שמי - נועה/פורום. אפשר לקבל את הנייד שלי מורדה או במסר. שיהיה לנו מפגש נעים. להתראות.
הקישור לאתר של "בטא קפה"
פה

הוביטית

New member
../images/Emo31.gif מצטערת מאד, נשמע ממש כייפי

מצטערת מאד, נשמע ממש כייפי
מתי הפעילות הבאה ? ביי בקרוב

עמית@

New member
התעוררתי חולה ../images/Emo10.gif הראש מתפוצץ

התעוררתי חולה
הראש מתפוצץ
מקווה שאתן מבלות כראוי..

Big Mama 1

New member
אוי עמיתוש, תרגישי טוב מתוקה../images/Emo25.gif

התעוררתי חולה
הראש מתפוצץ
מקווה שאתן מבלות כראוי..
אוי עמיתוש, תרגישי טוב מתוקה

בילינו נפלא, אני מניחה שעוד מעט ירוץ פה שרשור תמונות ..... היה מקסים.

anguly

New member
מקווה שאת מרגישה יותר טוב.

התעוררתי חולה
הראש מתפוצץ
מקווה שאתן מבלות כראוי..
מקווה שאת מרגישה יותר טוב.
חבל שלא יכולת לבוא. רוצה לפגוש אותך - וכבר כמה פעמים זה מתפספס. (והתפוז המעצבן אכל לי את ההודעה הקודמת ששמתי בצהריים...)

מצב
הנושא נעול.
למעלה