מסע פירסום לפורום בכרמיאל

../images/Emo124.gif מסע פירסום לפורום בכרמיאל

אז כולנו מריחים כבר שפסטיבל כרמיאל מתקרב ובא.... עוד חמישה שבועות
ירון ואני רוצים לצאת במסע פירסום לפורום "ריקודי עם" בתפוז במהלך הפסטיבל. זוהי הזדמנות מצויינת היות ומגיעים לשם רוקדים מכל הארץ, מכל ההרקדות, בכל הגילאים וכו'... אני בטוחה שגם לכם חשוב להגדיל את כמות האנשים פה, הדעות, הידיעות, החוויות מההרקדות השונות, אולי נשמע גם על מדריכים שטרם הכרנו, על ריקודים שהספקנו לשכוח או לא ידענו כל קיומם בכלל....
נשמח מאוד אם תציעו הצעות פירסום שונות, רעיונות שונים, ואף אם אנשים מוכנים לתרום ולעזור במשימה, שם במקום עצמו, או לפני כן, נשמח מאוד
ומחכה לרעיונות מקוריים יותר ומקוריים פחות.

אנדי54

New member
כל הקונץ הוא לפרסם את דבר קיומו של

הפורום דווקא בקרב אלה שאינם רוקדים (וכאלה מסתובבים שם המונים - בבזאר הסמוך, ובמופעים השונים) - אולי בזכות הצצה לפורום הם גם יעזו להכנס למעגל... חשבו על דרכים לנצל את הפורום כבמה לקידום ענף ריקודי העם ולא רק כסלון פגישות של חברי הפורום. בהצלחה.

shimwein

New member
מדור של תרמפים מתא לכרמיאל

הרעיון הרבה נשים נוהגןת לבד מתא לכרמיאל אפשר לעשות כמו שעשית מדור לחדרים בכרמיאל שכול מי שנושה ומוכן לכחת תרפסתים יפרסם אם תשלום או בלי תשלום ומי שמחפס תרם גם יפרסם במיוחד שחוזרים מכרמיאל הרוקדים חוזרים היפים מאוד והיה כמה תאונות בדרח לתא לרוקדים הם נוהגים אחרי ההרקדה של יום חמישי הם רוקדים עד הבוקר ומיד הם נוסעים וזה לא כחם אני תושב כרמיאל ובגלל זה אני יודע את הדברים בי

shimwein

New member
יום הולדת היוצרסעדיה עמישי

יום הולדת שמח סעדיה היוצר האדם המצחיק המקסים אני שמשון מכרמיאל מכרי אותו 35שנה עוד מהרכדות הקיסריה ריקודים יפים תמיד מצחיק את כולם רכדן מעולה שהרגני יום הולדת לגמליאל סעדיה היגיע ביום חול עד כרמיאל ועשה שמח עד 120

shimwein

New member
ספיקטן גם אם שגיות כתיב לא נורה

יש אנשים שיש להם שגיות כתיב בגגלה המון סיבות אבל התכן מענין על תשפות את האדם

../images/Emo8.gif אהממממ מי שרוצה

שיעורים פרטיים באנגלית ,פרטים במסר אישי.. <לפני שרויטל וירון יהרגו אותי..>

רויטל, רעיון מעניין.

אני , כמובן, אהיה שם. ואני אשמח לעזור (אם רק תזהי אותי..חחחח) אני לא חושבת שצריך קמפיין יותר מדיי גדול.. מפה לאוזן יהיה מספיק לא? אבל אם אתם מעוניינים ברעיונות מקוריים אז למשל... אפשר להביא ארגז תפוזים ולחלק לאנשים תפוזים. ועל כל תפוז להדביק דף שרשום בו איזה 5 שורות..משהו בסגנון " רוקדים יקרים! הצתרפו אלינו לפורום ריקודי עם בתפוז..יפורסמו תמונות מהפסטיבל,.. www.tapuz.co.il " לא יודעת, משהו בסגנון..

shimwein

New member
רויטל קרעת את נושא התרמפים

רויטל את כותבת מאוד יפה על משה תלם על זה שהסכרת את היום הולדת של סעדיה

קראתי והוספתי לוח חדש

"כרמיאל - הסעות וטרמפים" בלוחות שבפורום. ואנא, באופן כללי, תשתדל לכתוב כל הודעה בשרשור שמיועד לכך, ואם יש צורך אז לפתוח שרשור חדש. בואו נחזור עכשיו לנושא השרשור - רעיונות לפירסום הפורום בפסטיבל
ולא הסעות/ימי הולדת של מדריכים/...

ספיקטו

האמת (המביכה)שעדיין לא קראתי את הספר- ההורים שלי החליטו להשאיל אותו למישהו.. ומאז הוא לא חזר.. אבל בסוף מצאתי את החתולה שלי יושבת על המיטה שלי ואוכלת לי את הגבינה..

אודרי.תשכחי מהספר.כי ספר טוב

שמשאילים לא חוזר אליך. את בחורה צעירה מאד, כדאי שתלמדי לקח ותלמדי גם את אימך. פעם לפני 40 שנה,היה לי ספר פסיכולוגיה מפורסם וגדול מאד, ספר משגע שלמדו בו באוניברסיטה , השאלתי לחבר שלי שהשאיל לחבר שלו והחבר שלו ,לא זוכר למי השאיל את הספר הזה. אני זוכר ,שכותבת הספר הוא ד"ר, או פרןפסור ורה מהלר, הספר כמובן מתורגם, הוא גם משני כרכים,כל כרך בעובי 5 ס"מ, שמכיל את כל המחקרים בעולם, שהיו בפסיכולוגיה. בינתיים אני מנסה למצוא אותו לאחר שנים רבות של חיפוש בחנויות.

ספיקטו

New member
תפסיק לחפש

הפסיכולוגיה הינו "מדע" משתנה. לכן, אין שום סיבה לחפש את הספר. וחוץ מזה, כל העצות שאתה נותן לבעיות הרקדנים, טובות מאד ללא הספר. יש לך את הגישה הפסיכולוגית המתאימה.

ספיקטו,אתה צודק בהחלט שהפסיכולוגיה

משתנה מיום ליום כל הזמן. לכן אני קורא גם חדש וגם ישן, אי אפשר לשלול את כל התורה של פרויד וחבריו. הנה בוא ניקח לדוגמא את הפסיכולוגית המפורסמת מתחנת הרדיו 103FN. כן,ורדה רזיאל זאקונט. פעם הציעה להרבה בחורות שבעליהן לא מצאו חן בעינהן והציקו להן, כל משפט שני שלה היה, "תזרקי אותו". אז הרבה נשים התגרשו בארץ, אני לא יודע ולא בטוח מהתזרקי אותו או מהצ'ופרים שנתנה להם שרת הכנסת שולמית אלוני ממרץ והיום לקחו מהן בחזרה הרבה צופרים ששולמית אלוני נידבה להן. הרבה גברים ונשים כעסו על המשפט הזה של ורדה ומאז היא שינתה את דרכה ובצדק ולא ממליצה לזרוק כל בעל על כל שטות שעשה. להיפך ,כיום היא מעודדת זוגות ללכת לייעוץ וגישור לפני שזורקים לעזזאל את הבעל שמעד.

למעלה