מסע פירסום לפורום בכרמיאל

ריקודי זוגות מתחלפים ../images/Emo27.gif

ריקודי זוגות מתחלפים אלו ריקודים שתוך כדי הריקוד אתה מחליף בת זוג (וההפך כמובן), וממשיך לרקוד את הסבב הבא של השיר עם בת הזוג החדשה. דוגמאות לכך שאולי יכולות להיות מוכרות קצת מהרקדות רגילות - ודוד יפה עיניים, ניגונו של יוסי, בא לה. ישנם ריקודים נוספים כמובן, חלקם לשירים ישראליים וגם הרבה ריקודי עמים של זוגות מתחלפים. ישנם גם ריקודי שלשות מתחליפים ורביעיות. לרוב מדובר בריקודים פשוטים מאוד, והיות והם לא נרקדים בהרקדות רגילות אז ירון ואני מלמדים אותם במהירות כדי שנוכל לרקוד. בהרקדה בכרמיאל בין ריקודים אלו אנו שמים גם ריקודי זוגות רגילים, כאשר מצאים עם בני זוג חדשים (הרי החלפנו), לא חוזרים לזוגות המקוריים. מעבר לכך, ירון ורויטל שלנו מארגנים חוג זוגות מתחלפים ברביעי בצהריים.

loverno11

New member
זיהוי לחברי הפורום

הכנת מדבקות - שחברי הפורום יענדו.....

אני לא בעד להגדיל את הכמות !!!!!!!!

אני כן בעד לשפר את האיכות. ומבלי לפגוע באף כותב פורום - אני סבור שפורום זה לא סובל מחוסר משתתפים, אדרבא, הפורום משופע בכותבים, דומיננטי ופעיל מאד, עד כדי כך שהודעה הנכתבת לפעמים בבוקר מוצאת את עצמה בערב כבר בדף הבא. אני בעד שיפור האיכות !!! אני בעד כתיבה מתורבתת שנונה אמינה ואיכותית. וזה נכון לכל הפורומים. לכן הפרסום מ י ו ת ר

אין בכך סתירה

עם הכמות יבואו, מטבע הדברים, כותבים שנונים ותרבותיים וכותבים שהם קצת פחות. כולם מתקבלים אצלנו בברכה, עם כל המגבלות והיתרונות שבדבר. הייתי אומר שאיננו מעונינים ב"מסע פרסום עבור הפורום" אלא ב"יחסי ציבור" עבור השתתפות פעילה וסבילה של כמה שיותר אנשים אשר יהיו מודעים למדיה וישאבו ממנה הנאה, ידע, מידה ועוד. כאשר חשבנו על כך בהחלט דיברנו על יצירת ערוץ מודעות עבור כל הפורמים ולא "רק לתפוז". לכן, "יחסי הציבור", עבור כל הפורמים בפסטיבל כרמיאל אינה מיותרת, אלא בהחלט במקום ופותחת אפשרויות של ריענון והתחדשות.

כתבתי זאת כמובן

מתוך דאגה אמיתית וכנה לצמד המנהלים כאן הנאלצים לקרוא כל היום את כל המלל העצום הזה ולהחליט מה להשאיר ומה להסיר. ותאר לך ירון שבעקבות הפרסום האמור תוכפל כמות הכותבים נניח פי 4. הודעה שנכתבה ב-8 בבוקר.. בשעה 10 תגלוש לה לדף 2. תאלצו לשבת ולקרוא כל היום... ואתה לא תספיק אפילו ליצר לנו עוד DVD ולהכין לנו ת'גליון הבא. הכל מתוך דאגה אמיתית...... בליב-מי.

למעלה