מנהלות,SOS,דחוף לקרוא....

guykush

New member
../images/Emo124.gifמנהלות,SOS,דחוף לקרוא....

אני לא רואה כלום.יש לי כאבים בעיניים והן בוערות מאש. מה קרה כאן
אני דורש מיד למחוק את הרקע המזעזע עם הפירסומת לשילב. דווקא היום, ביום חגם של מליוני אנשים ברחבי העולם,כאשר כל העולם כולו נצבע בצהוב (העולם כולו כי הוא מתכונן גם לזכייה של הלייקרס בנ.בי.איי.) דווקא עכשיו מישהו ברוב טימטומו צובע את הפורום באדום(שיט,אמרתי את שם הצבע, אני רץ להקיא...).אני מבקש קצת התחשבות ברוב הגורף,לא לצבע הזה. מקווה שתפנימו בקשה זו. ו.... מ י ש ל א ל א ק ו פ ץ א ד ו ם מ י ש ל א ק ו פ ץ א ד ו ם מ י ש ל א ק ו פ ץ א ד ו ם ו מ י ש ל א ק ו פ ץ א ד ו ם

גם אני חשבתי על זה ../images/Emo13.gif

תפוז שינו את כל השער שלהם לצהוב...האדום הזה כל כך צועק פתאום.

../images/Emo6.gif קטעים, אני חשבתי רק איך אני

נפטרת מהבקבוק הזה שיש לי בבית + סט פטמות חדשות ... מוכנה לתת חינם לכל מי שירצה.

guykush

New member
בטח איזה אומלל שאוהד את

הקבוצה הלא נכונה שם ליד אוסישקין,מנסה לכפות על רגעים של אי סיפוק של שנים ארוכות ארוכות ושל עתיד שחור משחור.ככה זה כשבוחרים את הצבע הלא נכון.חבל.

guykush

New member
אין לי קול ואני מותש ורואה הכל צהוב

זה עונה לך על השאלה?

גיאקוש, חוץ מלבכות איתך

אני לא ממש יודעת מה לעשות בעניין. חוצמזה, בגללך ובגלל אנשים כמוך אני צרודה היום רצח
. אתמול הרי תרגמתי בבניין במרחק של חצי קילומטר בלבד מהאיטצדיון והצרחות שלכם היו כל-כך חזקות שהייתי צריכה לצרוח כדי שהאנשים הטובים ששילמו הרבה כסף יצליחו לשמוע מה אני אומרת...

guykush

New member
שכחתי להוסיף שאני גם לא שומע כלום

אבל ת'אמת לא התרגשת להיות במרחק כה קרוב להיסטוריה מרגשת שכשזו?

האמת, יותר התרגשתי מלראות

את המון האדם שהגיע למשחק, אבל כשרציתי ללכת לקנות טילון והסתבר לי שאצטרך לעבור שיקוף ולעמוד בתור של שעה - לא הייתי מרוצה מי-יודע-מה
פרט לכך, רק אחרי שגמרתי לצעוק ולהוציא את הקול אמרו לנו שמכבי ניצחו, ואז זה היה מאוחר מדי.

guykush

New member
למה שעה?

היה גם טילון בלי טור של שעה. אצלנו בפנים ,היית מתקשרת והייתי מוציא לך אחד. ועכשיו אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל כולם ישנים כבר מ 1930 ואני רץ להתקלח ולכרית שלי. לילה טוב ושקט (בבקשה ,זה לא מוגזם לבקש לילה אחד של שקט נכון???) גיא

dafdaf

New member
חבל על המאמץ

שילב משלמים כסף על הפרסום הזה, זה הצבע שלהם והם בטח לא ישנו אותו רק בגלל שכואב לנו בעיניים

הם ויתרו עליך עוד לפני שהספקת לזוז

אתה יודע מה ההבדל בין רשת ענקית לחנות משפחתית? הפרנסה של כולם תלויה בעבודה של אחד. הם יעשו הכל כדי שתהיה מבסוט. שילב? אני מניח שהבעלים אפילו לא יודע כמה בדיוק הוא הרוויח מהם החודש-השנה-בכלל. הכספים זורמים וזה כל מה שמענין אותו...

רותי ע

New member
שאלו יהיו הצרות שלנו... ../images/Emo8.gif

והאמת שגם צהוב יכול להיות צבע צעקני, אם כי מתבקש לאור הנסיבות

סליחה אבל......

בשביל שאתה, אני עוד מאות של אנשים יוכלו להנות ממערכת פורומים כל כך טובה ומפותחת בחינם מישהו צריך לשלם, חשבת על זה? אם הנהלת תפוז ראו לנכון לפרסם את שילב בכל צבע שלא יהיה, לא אתה או אני נוכל להעיר על כך, אלא רק להודות על כך שנפל חלקנו להשתתף בפורום נפלא זה.

למעלה