מכירת חצר גדולה! (תזכורת)

lexigali

New member
../images/Emo124.gif מכירת חצר גדולה! (תזכורת)

מחר, יום שישי (15.4), אני עורכת בגבעתיים מכירת חצר גדולה (הכל יד-שניה):
תיקים בגדים
דיסקים ותקליטים
ספרים
כלי בית
מכשירים
חפצי נוי ותמונות
צעצועים בקיצור, הכל מכל וכל, במחירים מצחיקים, ומה שיישאר יימסר לנזקקים. אם יש תקליטים, דיסקים או קלטות שאתם לא צריכים או רוצים להחליף או למכור, אתם מוזמנים להביא את מרכולתכם - תוקדש לכך פינה מיוחדת. אפשר יהיה לקנות או להחליף כל היום, אבל מי שבמיוחד רוצה *להחליף* דיסקים או תקליטים, כדאי שיבוא בין 12:00 ל-14:00 כדי להרחיב את האפשרויות והמבחר. בואו בהמוניכם והפיצו את השמועה! פרטים נוספים בקובץ המצ"ב.

Hadi O

New member
איך היתה המכירה מבחינתך המוכרת ו

איך היתה המכירה מבחינתכם הקונים? נא לא להתבייש ולעלות את זה על השולחן.

Hadi O

New member
נצל"ש. מי רוצה טלפון שחור ?

יש לי טלפון שחור (ברור שהוא ס'פר - נוסף - ) למסירה לבית טוב ואוהב. הטיפול : לא צריך להוציא לעשות פיפי וק.. לא זקוק לאוכל. פעם בחודש ניגוב קליל וזהו. אולי אפשר לדבר איתו ואולי לא. נא לענות לי במסר אישי ואביא אותו להחלפת בעלות (אריק אתה תדאג למסמכי העברת בעלות בטאבו בבקשה) בבית עובד.

אני רוצה אותו.

הדי שלום. יש לך תמונה של הטלפון? האם הטלפון הזה הוא טלפון עם פיה כזאת כמו פעם? אם כן, אז רוצה אותו.

Hadi O

New member
לא לילדים. אבי זכרונו לברכה היה

אומר ש:" הזונה הטובה ביותר בפריז יכולה לתת רק מה שיש לה". ( וזה מזכיר לי בדיחה נהדרת אבל לא לעניים של ילדים מתחת לגיל 18 אז במפגש תזכיר לי את לספר לך את הבדיחה הנהדרת על הזונה מפריז.) לגבי הטלפון זה מה שיש לי וזה מה שאני יכול לתת . את שלושת הטלפונים שעובדים ונמצאים על שולחני (רצ"ב תמונה) לא רוצה לתת.

Hadi O

New member
אני שמח שאת מה שאני רוצה לתת

אתה לא רוצה לקבל, ומה שאני לא רוצה לתת אתה רוצה לקבל. ארז לא נגיע רחוק בצורה הזו. הטלפון השחור שעל שולחני היה בבית הורי אישתי, בקנדה, ושהיא היתה קטנה החליפו להם את הטלפונים בבית, והיא ביקשה שאת זה ישאירו לה (כנראה שהיא כבר אז ידעה שעשר שנים אחרי זה היא תפגוש משוגע כמוני) ושמרה את הטלפון שברור עבר לרשותי לאחר החתונה.

meir185

New member
../images/Emo124.gifתודה ליובל על הסרט הנפלא|בלו

לילה טוב . הסרט נפלא ,נהנתי ממנו מאוד. מסור ליובל תודה והערכה על התסריט הנפלא. הרבה הצלחה ועוד הרבה סרטים נפלאים כאלה. מאיר185

nuny10

New member
הדי, הגעתי למכירה, וחיכו לי שם המון

קינדרים, במבט מהיר לא מצאתי אחד שאין לי, אולם לא רציתי לצאת בידיים ריקות אחרי כל המאמץ להגיע, אז קניתי את כולם, ומקווה שבהסתכלות יותר מדוייקת, יצא לי איזה "את זה אין לי" מאושר. לך קניתי בקבוק , ואני מאוד שמחה שאין לך אותו, קניתי לך מתנה ממני , בקבוק מינאטורי באמת, בגובה עשרה ס"מ, שבגבו יש מגנט. ראיתי המון תקליטים, וניסיתי להגיע לבני ולא הלך לי. בחו"ל הייתי במכירות חצר כאלה, וכשגרתי בנחלאות בירושלים, גם עשיתי מכירה כזאת, של כל מה שיש בבית, לפני נסיעה ארוכה לחו"ל. ומאז לא ממש ראיתי את זה מתפתח, ולכן שמחתי מאוד לראות את זה קורה פה, וזה היה באמת בחצר, בגינה אחורית נעימה, ובאוירה נעימה. כן ירבו כאלה. נורית

Hadi O

New member
הסיבה ששאלתי מי היה ואיך היה

היתה בגלל שאני נמצא כל שנה בקנדה בקיץ (לאמיתו של דבר לא הייתי בארץ בחודש אוגוסט כבר 23 שנים) חודש או חודשיים והגראז' סייל מאוד מפותח. כל שישי שבת ראשון יש עשרות גארז סייל. לי לא יוצא ללכת להרבה בגלל מחויביות חברתיות (אנחנו כ-4 שעות על מגרש הטניס) וארוחות משפחתיות וכו' , חשבתי שאולי באיזה שהיא צורה אולי אנחנו יכולים לנסות להרים פרוייקט שכזה. לדחוף, לעזור בתיפעול, בפירסום וכו'. בסך הכל בשוק הפישפשים מתחילים חלק מהסוחרים להתיחס בפלצנות. להערכתי הם עובדים על מזדמנים שעוברים שם ומוצא בעינייהם משהו וקונים בכל מחיר, מול כאלו שעשו סטאז' בשוק וההתיחסות שלהם כלפינו (המתווכחים ומתמקחים) לא תמיד חיובית

lomas

New member
גם אני הייתי במכירת החצר וגם חשבתי

על בני, כראיתי כל כך הרבה תקליטים, אבל לא ידעתי איך להתקשר אליו. בכלל לא ראיתי קינדרים, אז כנראה שהגעתי אחרי נורית. מה שכן, קיבלתי במתנה אוסף של שירונים, שמתווספים אל קבוצה נוספת ששמרתי בצד. כמובן, שנשארו לי הרבה כפולים (מהשנים האחרונות). אם מישהו מעוניין - אשמח להביא לו. מאוריסיו

okidoki

New member
הי נורית

האם רכשת את כל הקינדרלך הנ"ל? די מענין אותי כמה הם רצו עבור כל החבילות כולי תיקוה שאכן תמצאי כאלו שאין לך

lexigali

New member
אז מבחינתי (המארגנת):

קודם כל, לא הייתי המוכרת היחידה, אבל אני ארגנתי את זה. כמה עניינים:
מאד מאד מאד חבל לי שאין תרבות מפותחת של זה כאן בארץ. המניעים שלי לעשות garage sale: 1. תרבות צריכה (לא לזרוק מה שעוד אפשר להשתמש בו) 2. איכות סביבה (שוב, לא לתרום לזבל מה שלא חייבים) 3. להרוויח כמה גרושים על דברים שקניתי במיטהב כספי 4. חינוך בתחומים הנ"ל (חלק גדול ממה שנשאר גם בד"כ הולך לנזקקים וכאלה), 5. הרבה יותר קל להיפט להיפטר מחפצים ודברים בבת אחת, ולא כל פעם לפרסם עבור פריט אחד. 6. כיף צרוף
זאת הפעם השלישית שאני עושה את זה.
מבחינתי קודם כל היה כיף וחוויה. המון דברים, המון אנשים, כשכל אחד מתעניין בדברים אחרים (וזה מרתק), הכסף הוא לא העניין המרכזי, והאווירה נורא נחמדה. במיוחד אני נהנית לראות שדברים ללא שימוש שעמדו להיזרק מוצאים בית חם ואוהב של ממש (כמו למשל השירונים שהוזכרו כאן למטה).
מה שכן, העסק דורש הרבה עבודת ארגון לפני והרבה הרבה פרסום. וזה קשה. לכן, מהניסיון שלי: כמה שיותר נקודות מכירה (כמה שיותרמ וכרים), יותר טוב. במגבלות המקום, כמובן. (כי ככה כל מוכר מביא עוד אנשים, יש יותר מבחיר, וכו'). אשמח להשתתף בארגון עתידי של כאלה דברים, ושמחה שבאתם (מי שבא)!

okidoki

New member
הלואי וכן ירבו מכירות החצר הנ"ל

אני ממש אוהבת את הרעיון שמה שבשביל אחד זה דבר לא שימושי שיכול ללכת לפח, ולשני דבר כזה יכול להיות דבר נהדר ממש אוצר

למעלה