מזל טוב לזיוה33

meytall0

New member
../images/Emo124.gif מזל טוב לזיוה33../images/Emo65.gif../images/Emo95.gif

זיוה היקרה ילדה הלילה בת במשקל 3,900. הלידה הייתה ארוכה, וזיוה עדיין בהלם.. לא מעכלת שהיא כבר אחרי.. אז זיווש היקרה, המון מזל טוב, הרבה בריאות ואושר. אוהבת, מיטל

happy

New member
וואו איזה אושר ../images/Emo95.gif

זיווה המון מזל טוב אושר בריאות והנאה

דאנוש

New member
זיווה יקרה-המון מזל טוב!../images/Emo65.gif|בלון

מתרגשת לראות את הסוף המשמח כול כך של המסע הארוך שעברת,מאחלת לכם המון אושר ונחת מהקטנה,והתאוששות מהירה מהלידה.

וואו......מזל טוב!!!

איזו התרגשות...... אני חושבת שאנחנו באותו תל"מ וככה עקפת..?? איך בא לי גם ללדת עכשיו......... שיהיה במזל טוב - רק בריאות , אושר ונחת!!

Tנקר בל

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo13.gif

זיווה יקרה - איזו בשורה טובה
עשית זאת
מיטל את יודעת אם הלידה הייתה בסוף בזירוז או שהתפתחה באופן טבעי?

rmmiri

New member
לפעמים חלומות מתגשמים..../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

התקווה כבר ארוזה בתוך קופסא ורודה והכל נראה מוזר בארץ לא נודע הגלגל שוב מסתובב מעל מסך עשן והאור המהבהב זוהר עלי עכשיו. לפעמים חלומות מתגשמים... לזיוו'לה ובעלה המון מזל טוב להולדת הנסיכה!!! בריאות, אושר והרבה נחת אני מקווה שאת זיווש מרגישה יותר טוב אחרי הלידה... חיבוקים ונשיקות והרבה מזל טוב!!! מירי

מרים15

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo95.gif

אפשר לחזור לנשום. זיוולה- מזל טוב לך ולכל המשפחה. באמת לפעמים חלומות מתגשמים.

טחג

New member
מזל טוב

כמה טוב לשמוע. רק טוב ואושר עם התינוקת החדשה.

HCG501

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo24.gif

כ"כ מתרגשת ושמחה בשבילך-מרגישה שעברתי איתך (מהצד) דרך ארוכה ,שהגיעה בשעה טובה לסוף /התחלה המיוחלים!!!! לך שמיטיבה כ"כ לעודד ,להקשיב לתמוך ולהבין את כולנו- מאחלת מכל הלב המון נחת מהבת החדשה ושכל שאר משאלות לבך יתגשמו גם הם

עדיקים

Active member
מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo140.gif

איזה כייף לשמוע. המון המון מזל טוב ורק שמחה ואושר מהקטנטנה .

חוה76

New member
מזל טוב!!!!../images/Emo65.gif

עוקבת בשתיקה מן הפורום השכן, וכל כך כל כך מתרגשת בשבילך. תני לה נשיקה גדולה בשמי?

../images/Emo178.gif הסוף הטוב - דמעות של מיץ פטל

זיוה אהובה יקרה, כמה חיכיתי להודעה הזו. חודשים... יחד איתך. זולגות לי עכשיו המון דמעות של מיץ פטל והלב כל-כך גדוש בשמחה. מדהים כמה שמחה יכולה למלא את הלב, וההתרגשות... יקרה, שתדעו רק אושר ובריאות עם הגוזלית. אוהבת תמיד, גלי.

ליא11

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gifוואו מזל טוב!../images/Emo65.gif

איזה אושר!
כל כך שמחה וגאה בך זיוול'ה יקרה.
שלך,
אני

../images/Emo65.gif מזל-טוב ../images/Emo65.gif

זיוה היקרה, סוף-סוף את אחרי, שיהיה לך המון אושר ושמחה מהפיצקולית - שחיכיתם לה כל-כך!!!!

Tנקר בל

New member
עכשיו לא יבינו למה כתבת פעמיים

ולמה ההודעה המאוחרת מופיעה לפני הקודמת
, עבדנו כמעט סימולטנית (לוקח לי זמן לשרשר...). עוד מעט אני אמחק את התגובה הזו שלך ושלי. התגובות הלא משורשרות (בטח באשמת תעלול תפוזי) היו משעשעות

למעלה