מוקדמות אירו-ליג:משחק 13

SaintJohn

New member
../images/Emo124.gifמוקדמות אירו-ליג:משחק 13../images/Emo70.gif

ערב טוב לכולם, אני אהיה בתפקיד תומר היום, שעדיין מתאושש מסוף השבוע המתיש שעבר עליו, ושעכשיו צריך גם לעכל את הסקופ על האלבום הראשון בטאוור. אז אנחנו מתקדמים במעלה הדיסקוגרפיה, ומגיעים אל אחד האלבומים היותר ורודים שאירוסמית' הוציאו, ואני מדבר כמובן אך ורק על האלבום ה-13 במספר של הבוסטון באד-בויז: JUST PUSH PLAY
והנה לנוחיותכם רשימת השירים מתוך האלבום: Beyond Beautiful Just Push Play Jaded Fly Away From Here 'Trip Hoppin Sunshine Under My Skin Luv Lies Outta Your Head Drop Dead Gorgeous Light Inside Avant Garden Face בחירה קלה ונעימה לכולכם

הבחירות שלי

הפעם הבחירה כאן היא הרבה יותר קלה ומהקודם. למרות שהיא גם יחסית קשה למישחקים קודמים. הפנינים הם :
Sunshine אחלה של שיר.
Jaded ללא מילים.
Luv Lies שיר נחמד שמגיע לו. האם יהיה לנו שובר שוויון כאן? קשה לי להאמין...

AeroSlash

New member
Mine & Lee's

Mine
Fly away from here
Avant Garden
Face
Lee's
Fly away from here
Drop dead gorgeous
Face

Aeroguy

New member
לא קל לבחור...

אני לא בטוח כמה שירים כאן ראויים, אבל אלה הבחירות שלי: Beyond Beautiful - השיר היחיד באלבום שמריח כמו קלאסיקה אמיתית של אירו, כמו גירבה כבדה יותר לElevator, ריף חזק, סולואים וכד' Sunshine - שיר נחמד מאוד Light Inside - ריף מבריק בשיר שלא לגמרי מיצה את הפוטנציאל שלו, אבל עדיין שיר טוב

Bastet

New member
אמ...קשה...../images/Emo122.gif

זה האלבום האהוב עליי אחרי ניין לייבס.... ארג...פחדתי שזה יגיע.. טוב. אין ברירה. Jaded Beyond Beautiful Fly away from here

Xboy123

New member
גררררררררררררררררררררר

Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? Jaded או Sunshine? וכן הלאה... WELL.. אחרי התלבטות של כמה שעות... הבחירות שלי הן להלן: Just Push Play כי זה שיר שעושה אותי שמח
Fly Away From Here כי זה שיר שגורם לי להזיל דמעות.....
(שומע כשיש לי מצב רוח רע בגלל אהבה משום מה..) Sunshine שיר מאוד מתוק שאני אוהב, כשאני שומע אותו אני מתחיל לפנטז על רגעים של אושר... לא משנה אוף .. וזה אחרי התלבטות בינו לבין JADED שזה גם שיר.. הורס!

בינג

New member
מממממממממ

Fly Away From Here - השיר הראשון של אירוסמית' שאהבתי Beyond Beautiful Avant Garden

Bad Girl 15

New member
אוקי ..בחירותיי: ../images/Emo13.gif

Face!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! שיר כל כך יפה!!!!!!!!
Just push play קצבי ואחלה Jaded שיר מצויין

rocket

New member
חזרתי הבייתה והגיע הזמן לבחור !

Fly Away From Here Drop Dead Gorgeous Jaded

SaintJohn

New member
../images/Emo168.gifבמחולים, בתופות../images/Emo168.gif

אפילו שנורא רציתי והתאמצתי, לצערי אף שיר באלבום לא הצליח לסחוף אותי ולהפיל אותי מהרגליים, ולא היה פה שיר כזה או אחר שידעתי שיהיה מניה בטוחה, ככה שהכל היה פתוח. אז הנה הבחירות הדי סתמיות שלי, בלי הסברים מיותרים:
Jaded
Under My Skin
Drop Dead Gorgeous

בינג

New member
למה?

דווקא לפי דעתי יש חידושים וצדדים מסוימים באירוסמית' שעוד לא ראינו לפני באלבום הזה....

SaintJohn

New member
אתה צודק במאה אחוז

אני לא מתיימר לבוא ולקבוע שזה אלבום לא טוב, אלא פשוט שהשירים באלבום לא סחפו אותי וריגשו אותי כמו שירים אחרים באלבומים אחרים, זה הכל. אני עדיין חושב שזה אלבום מצויין, מאוד מקצועני ומאוד מושקע.

falling angle

New member
מתלבט מתלבט ובסוף בוחר..

Face - אחד בשירים השקטים יותר, כל פעם שאני שומע אותו אני נזכר בפנים שלה. Avant Garden - רק תזכרו שחלומות זה לא מספיק בשבילי!! -צריך גם להגשים אותם , לחיות אותם!! Under My Skin - למי שאי פעם לא התגבר על אהבה , אז זה השיר שלו .

AeRo NaLa

New member
מושחתת שכמוני =)

תומר... face זה רק בגרסא שלנו ... לאמריקאים המושחתים אין אותו.... =) fly away from here sunshine drop dead gorgeous

AeroTom

New member
נכון.ואנחנו באמת הולכים לפי שלנו...

אם היינו הולכים לפי האמריקאים אז היינו מוציאים גם את Can't stop messin מ-GAG... את Face אגב אפילו אין גם ליפנים המושחתים הגדולים מכולם.במקום יש להם 14 שירים שכוללים את Wont let you down והתוספת הביזארית-IDWMAT... ויצאה להם גם גרסה יותר מושחתת עם 2 דיסקים שבדיסק השני יש שירים בלייב מ-Texas Jam ו-California Jam 78...

למעלה