מוכנים?
גלגל הצלה

../images/Emo5.gif../images/Emo153.gifאל תיתמי

אני עקבתי אחרי התגובות המתלהמות נגד אילנה ונגדה בלבד. גם בלכלוכים יש רמות ודרגות. את לא קווין - זה בטוח.

מיק101

New member
../images/Emo5.gif../images/Emo153.gifלא מתממת

אני לא נוהגת ללכלך את הפה ו/או את המקלדת גם אם אינני אוהבת..... אז, או שתוכיחי "לכלוכים" שלי או שתתנצלי...

מה אני נראית לך חוקרת פלילית?../images/Emo12.gif

מה אני השתגעתי לחפש לך הוכחות עכשיו חחחח אני סומכת על הזכרון הדי טוב שלי

מיק101

New member
את אמרת "די טוב"

אני אומרת - הזכרון שלך גרוע.... ובכיף, מאחר ואינני מסמפטת את אילנה, את מטילה עלי אשמה... תהני....

"די טוב" עדיין מספק לי

את היכולת להפנות אלייך אצבע מאשימה בכל הקשור להתבטאויותייך כלפי אילנה. אני בטוחה שאם אעשה עבודה מקיפה אעלה בחכתי כמה משפטים שיביכו אותך. אבל אנלא מעוניינת להקדיש לזה זמן. מעבר לזה, גם אם הייתי משוגעת מפיק ומוכנה לפנות תזמן שלי לזה, התגובות שלך בלתי ניתנות לצפייה.

מסכימה אתך,בדיוק קראתי הרגע ונזכרתי ש..

נגה כאן ביקשה-"דרשה" ממני להפסיק "לרכל" על רוחמה כשבסך הכל טענתי שרוחמה אינה תמימה כפי שחושבים. אבל מסתבר שעל אילנה "אפשר" לכתוב הכל..

../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gifבדיוק

והיא תמיד תהיה הקרבן ותתמסכן כדי לצאת בעיני כולם מקסימה ושכל היתר הם נצלניים ורעים. איזו דרמה עשתה כשאילנה הלכה, התרפקה עליה והתחילה להתבכיין שהיא אוהבת אותה ושהן חברות. נו באמת על מי את מנסה לעבוד?! כשכולן הודחו והיא נשארה רק עם הבנים עוד לא עברה שניה והיא עדיין א עשתה כלום והלכה למצלמה להתבכיין שהיא בטח תצטרך לנקות, לבשל, לכסלגהץ. יאללה מספיק עם המונולוגים שלה למצלמה. ואיזה קול צפצפני זה מכה.

בוףברכה

New member
קובי ..אושרת...1..התותחים..

..גם הבן שלו.יוני.
.....יוצר ומנגן..מוסיקת טראנס למי שמכיר....(אייסונטורה..שם במה. ראיתי אותו בגלינה..אתמול..לפני שניגן..אמרתי לו .."תגיד לאבאש'ך..שהוא תותחעל... .הוא היה מבסוטעליי....

בוףברכה

New member
סטאלוס..וטולדנו....יכולים לעשות ..

החלפת פאות...מידי פעם....יכולים להחליף 1...עם השני... לגוון..

למעלה