מה הייתם אומרים/עושים

איוס

New member
../images/Emo124.gif מה הייתם אומרים/עושים../images/Emo35.gif

אתם במערכת יחסים כבר חצי שנה או יותר אולי גם גרים ביחד באותו
ויום אחד אתם מגלים שבן/ת זוגכם/תכם מפלרטטת בנט
עכשיו לא אמרתי מנהל/ת רומן... נפגש/ת מאחורי הגב רק שיחות על הגבול הדק שבין להעביר את הזמן וארוטיקה קלה....
1. מתעלמים מזה, הרי שום דבר רע לא יצא מזה... 2. מעירים בעדינות רק בשביל שידעו כי זה מפריע לי 3. כועסים מאד זה הרי ממש בגבול הבגידה
4. מנתקים קשר לגמרי כי מה שמתחיל בפלרטוט יכול להגמר ברומן ומה אני צריכה את זה על הראש שלי.. איוס ששולחת לכם בברכה הרבה מהכל ובעיקר שמחה

alophind

New member
תלוי... אם הוא מפלרטט וירטואלי

אז זה לא נורא , הרי הוא כינוי , ההיא (אם זו היא באמת
) כינוי ותו לא. אבל אם זו מישהי שהוא מכיר וגם נפגשים , אז זה עלול להיות בעייתי. א-ב-ל כל אחד ומה שטוב לו , יש אנשים שבאופי שלהם פלרטטנים אבל בחיים לא יבגדו. זה מחמיא להריש "מפלורטט". שאלה יותר טובה , איך גילית את זה ?! ובואי נחזיר לו -> מה את לובשת ?!

איוס

New member
אני....../images/Emo12.gif אה... אבל.... אה....

פה כשכולם רואים ושומעים

alophind

New member
כבי את המסך ותסגרי את הרמקולים

לא יראו ולא ישמעו

shellush

New member
הממממ, שאלה טובה....

האמת, אני לא יודעת איך אתנהג, זה גם תלוי במצב הספציפי... זה יכול להיות פלירטוט HARMLESS וזה יכול להיות משהו שיגלוש למציאות, ואז זו בעיה וצריך לטפל בזה. אני לא מנוסה במקרה כזה...

sh53

New member
2 והייתי שמה לב לעוד משהו

האם הפלרטוט הנ"ל נעשה רק כשאני לא באותו חדר איתו או שכן. אם המדובר במצב א', זה היה מדליק אצלי נורה אדומה - למה להסתיר אם המדובר רק בפלרטוט ותו לא? אם המדובר בצוטטות בשביל הכיף ולא איכפת לו שאני אסתכל על המסך והוא מזמין אותי בשביל הכיף להשתתף איתו, אז כל אחד והכיף שלו, זה לא שהוא מנסה להסתיר ממני משהו.

nescafe

New member
הייתי נוקטת ב #2..

אם זה לא עוזר אז ב-3.. וברור שגם 4 יגיע אם העניין ימשיך

eldargranot

New member
ברורה לך התשובה

אין לסמוך על זה שהוא יודע לעשות את ההבחנה של הגבול הדק. ישנם הרבה פיתויים והוא יפול באחד מהם. הרי מה יש לו לחפש שם בדיוק? זה לא נראה לי דבר תמים... צריך לנקוט ביד קשה!!!!!!!!

אני הייתי מתנהגת ככה...

אני לדוגמא פלרטטנית, מאוד אוהבת להתחיל עם בחורים וכן להיפך אבל אין מישהו שלא אוהב...אבל ברגע שיש לי מישהו ואני מפלרטטת סתם בשביל הצחוק וזה נהיה טיפה רציני מעבר לשיחה אני מיד מסבירה יפה שיש לי חבר שאני מאוד אוהבת... בגלל זה האקס היה מתעצבן ומאוד מקנא, היינו נכנסים לבר או פאב ודאנס בר והייתי נחמדה מדי הוא היה מתעצבן , אבל אני בחורה של גבר אחד ויחיד ואני לא הולכת לחפש מסביב...אז אם אני עם מישהו אני מתמסרת לחלוטין ,עכשיו אם הבן זוג פלרטטן כמוני ויש לו דבר כזה בנט אני רומזת יפה שזה מציק אבל כל עוד זה סתם פעם ב...ולא כל יום אין בעיה אבל אם זה בחור לא פלרטטן ויש איזה משהו כזה אני אכעס מאוד מגילת רות יש לי כאן....סוריי...

למעלה