ל"ג בעומר

l i o r a n g e

New member
../images/Emo124.gifל"ג בעומר ../images/Emo168.gif../images/Emo41.gif../images/Emo34.gif

שלום לבנות הפורום!~ (ונעים, המשיח.) דיקטטורת הפורום והיועץ העשירי להנהלתו, החליטה כי בלג בעומר תתקיים מדורה וורודה ונוצצת ושחורה עם ניטים לחלוטין במצפה-החורשליאורגרהבו-רמון. נכון לעכשיו זה רק בגדר רעיון כדי לראות מה תהיה ההיענות. לג בעומר השנה מתקיים בתאריך ה2.5. יהיה פנוגיז יהיה אוכל!
וכמובן, שריפת בובה שמזכירה באופן מוזר לחלוטין את ריהאנה. מוזמנים לסמן ב
אם מתכננים לבוא וב|אנחנומפגריםומעפנים| אם לא.
אין להבריז ברגע האחרון
יש לאשר הגעה ההודעה נוסחה ע"י נעים אבל פונה לכללללללללללללללל הפורום

svety

New member
לא נראה לי.../images/Emo190.gif

בעבודות של גדולים אין חופש בל"ג בעומר. ואנחנו בדיוק נכנסים למתקן עצוווווווום באותו יום ככה שאין מצב שאני מוציאה את האף שלי מהמשרד

אור enjoy

New member
../images/Emo45.gifברור

אבל בואו נארגן שכולנו נפגש במקום כלשהו (תחנה מרכזית?עזריאלי?מאיפה שמגיעים לשם)כדי לנסוע ביחד...כי אני לא יודעת איפה זה

MispIaced

New member
קחי רכבת ליבנה

אני אקח מפה רכבת לבאר שבע ומשם למצפה רמון אני מניח. למרות שבטח יש גם אוטובוס מהתחנה המרכזיתב ראשון, לקראת התאריך נראה <:

Down And Away

New member
../images/Emo45.gif

למרות שפעם שעברה, ביומולדת, לא הגעתי. בגלל אבא, אבל אמא לא ראתה באמת סיבה מוצדקת שאני לא יכולה לבוא בגללה. לכן עכשיו הם חייבים לפצות אותי על העוגמת נפש של פעם שעברה ! אני אבוא. אתם תראו. כולכם תראווו ~צוחקת צחוק פסיכי~ :)

Down And Away

New member
ד''א, בל''ג בעומר אני מסיימת ללמוד לתמיד.

כך שבערך כל תאריך יהיה לי בסדר בסביבת ל''ג בעומר :) אם זה לא מתנגש עם בגרות או מגן.

../images/Emo45.gif יהייה כזה כיף!

אני מוכנה להביא מרשמלו... או סושי צימחוני או פיצה חחח

מרמותק

New member
עדיין לא יודע,

רעיון ממש מגניב. יש לי מבחן בהיסטוריה לפני ומתכונת במחשבים אחרי.

אור enjoy

New member
שנה שעברה היתה לי את הבגרות במחשבים

יום אחרי ל"ג בעומר. זה לא חומר לזכור אין לך מה ללמוד לזה לפני אם אתה יודע את החומר אין בעיה עם זה שזה יום אחרי ל"ג בעומר, חוץ מזה שזה קל רצח! ואתה יותר חכם ממני פי 198439884574309 ואני קיבלתי 100

למעלה