למסירה: פינת שיר השבוע

Springy

New member
../images/Emo124.gif למסירה: פינת שיר השבוע

נקייה, מצוחצחת ומושקעת. הרשיתי לעצמי לפתוח את השרשור הזה, כי אני עושה את הפינה כבר 5 שבועות, וזה מתחיל להעיק עליי (לא שמישהו אנס אותי לעשות את זה). כבר כתבתי כמה פעמים שהייתי שמחה אם עוד מישהו יתפוס יוזמה, אבל זה לא קורה (לא כי כולם רעים ומרושעים, פשוט כי כנראה "לא נעים" ולא יודעים איך לבקש לעשות את הפינה וממי בכלל מבקשים). אני חושבת שיהיה מעניין לשמוע את הפרשנויות והדיעות של אנשים שונים. את הדיעות שלי אני תמיד יכולה להוסיף לפינות של אחרים. חוצמזה, כדאי שעוד אנשים יתרגלו את כתיבת הפינה, כי בקרוב אני מתחילה סטאז', ולא יהיה לי זמן... אז, אני מזמינה את כל מי שנפשו חפצה בכך לשריין לעצמו תאריך ושיר, ולהעשיר את כולנו. בהצלחה!

רות אן

New member
אני יכולה לנסות לפרשן שיר.

היום אחשוב על אחד שאני רוצה ויכולה..

פלוטו24

New member
אני רציתי את cocertina

אבל כמובן שזכות ההחלטה לא בידיי. אז רות אן! בהצלחה!
מקווה שעד יום ראשון כבר זה כבר יהיה מוכן, (בלי להלחיץ כמובן, אני סתם פרפקציוניסט
)

פלוטו24

New member
אופס... ../images/Emo9.gif

יש לי הצתה של פלורסנט... רק עכשיו ראיתי שspringy כבר עשתה את שיר השבוע... סליחה. אז רות אן עושה שבוע הבא! יישר כוח!

רות אן

New member
אני חושבת על היי ג'ופיטר.

שבוע הבא זה יהיה מוכן ומזומן! שיהיה לי בהצלחה!

רות אן

New member
תודה רבה. ..

חשבתי על זה ואני לא יודעת איך לקשר אתר עם המילים לשיר לפורום. אתה חושב שתוכל לעזור לי בזה?

רות אן

New member
טוב.. תודה רבה

כשאני לוחצת על אייקון זה כותב את המילה המתארת את האייקון.. מדוע?

Springy

New member
../images/Emo45.gifאחד השירים האהובים עליי

ואת יודעת איפה תיבת המסרים שלי אם תצטרכי עזרה
בהצלחה מתוקה!

gelrad

New member
הצעה בקשר לשיר השבוע...

מאחר ויכולות הכתיבה שלי מוגבלות (יותר מדי לא מבינים אותי) וגם יכולת פירוש השירים שלי לא מדהימה אזי אני לא האדם המתאים לכתוב טור של שיר השבוע, ואני מניח שהרוב כאן כמוני... לדעתי האדם שיקח על עצמו את שיר השבוע, יחליט שבוע מראש מהוא השיר ויפתח שירשרו בו אנשי הפורום יכתבו את המידע שלהם על השיר, ודרכו גם הכותב יכול לבקש חיפוש מידע שחסר לו. כך יהיה לכותב יותר מידע שיושג בפחות זמן...

למעלה