לכל מי שאוהב את INVASION

../images/Emo124.gif לכל מי שאוהב את INVASION

לא ברור נכון לעכשיו אם הסדרה תמשיך בארהב או לא. אבל - יש שני מקומות עיקריים בהם אפשר לנסות ולהשפיע. בשני הלינקים הבאים אפשר להצטרף למאבק להמשיך את התוכנית (שלמען האמת פשוט לא נתנו לה סיכוי מספיק טוב לתפוס קהל בגלל לוח שידורים לא עקבי). ב USA TODAY פשוט בוחרים את התוכניות שרוצים להמשיך(פשוט תבחרו רק את פלישה), ובלינק השני חותמים על העצומה. http://usatoday.com/life/television/2006-04-03-save-our-shows-vote_x.htm http://www.petitiononline.com/33030/petition.html נחזיק אצבעות !
 

אלמה 3

New member
הצבעתי וחתמתי

תחתמו גם אתם שלא יורידו את הסדרה היא נהייתה יפה!!
 

yakir2006

New member
אפשר להצביע..

בעד ביטול התוכנית? כי אני ממש רוצה אפשר לשים סדרה נורמלית במקום פלישה זה מעפן.. זה אפילו לא "סבבה" או "מגניב" זה מעפן.
 

קובי221

New member
ממש דורש תשומת לב../images/Emo191.gif.

אם זה מעפן אתה פשוט לא מבין בסדרות
.
 

yakir2006

New member
ניסיתי להכנס לסדרה באמת שניסיתי

לא הצלחתי!! ראיתי איזה 10 פרקים וכלום כמעט נרדמתי בכל אחד מהם.. אני לא מבין בסדרות אני מבין שהתכוונת ל" אין לך טעם בסדרות ".. ובכן, כל אחד והטעם שלו.. אני ראיתי אבודים, נמלטים, רומא, תא רדום, איך פגשתי את אמא, חברים, ג'ואי ונהנתי מכל רגע. פלישה
 

קובי221

New member
תראה אתה צודק... כל אחד והטעם שלו!

אבל בגלל שרשמת 'אפשר להצביע לביטול הסדרה' זה כבר מעצבן. כאילו לא יפה בעינך אז אל תראה, אבל למה לביטול?! ככל המשתמע מכך סדרות מתח-בדיוני זה לא הטעם שלך.
 
כבר הוחלט שהסידרה תרד../images/Emo87.gif

אז די כבר עם עצומות מפגרות.
 

vand

New member
קרה כבר לא פעם

שהחליטו להחזיר סדרות שבוטלו אז העצומות ממש לא מפגרות. הסיכוי שיחזירו את הסדרה אמנם קטן אבל העצומות מגדילות את הסיכוי הזה.
 

TheLost

New member
צריך רק לעשות מחווה עצומה.

ואני לא מתכוון לעצומה, אלא למחווה עצומה. כמו שעשו כדי להציל את "רוזוול" ולהמשיך לעונה 2. מיליוני מעריצים שלחו לרשת איזה משהו (כבר שכחתי מה) שכאילו קשור לסדרה וכתבו להם שלא יבטלו וזה.
 
למעלה