כוכב נולד 2 - המשחק

naor1989

New member
../images/Emo124.gifכוכב נולד 2 - המשחק ../images/Emo26.gif

ברוכים הבאים למשחק "כוכב נולד 2" מהלך המשחק: שלב א' - ראש בראש - 7 סיבובים - לכל אחד מותר להצביע פעם אחת. שלב ב' - גלגל ההצלה - לכל אחד מותר להצביע פעמיים. שלב ג' - רגע לפני חצי הגמר - כל אחד ידרג את התוצאות שלב ד' - חצי הגמר -דירוג. שלב ה' - הגמר - לכל אחד מותר להצביע פעם אחת. הכללים השתנו שימו
: כל אחד ידרג את המתמודדים מ-1 ועד 4 (4-הכי גבוה , 1-הכי נמוך), לא משנה מאיזה שם משתמש, למתמודד שתיתן 4 הוא יקבל 10 נק' המתמודד שתיתן לו 3 יקבל 5 נק' והמתמודד שתיתן לו 2 יקבל 3 נק' ווהמתמודד שתיתן לו 1 יקבל נקודה אחת. המתמודד עם הכי פחות נקודות לא ימשיך במשחק. מי שיצביע יותר מפעם אחת הצבעתו לא תחשב. הכללים האלו הם רק כדי שהמשחק יהיה הוגן, נא לכבד את הכללים. תודה המתחרים של חצי הגמר הראשון:
הראל סקעת - בדידות
הראל מויאל - משאלה
שירלי לילו - לך איתה
לירון לב - נבראתי לך חצי הגמר השני יערך ביום שלישי ובו יתחרו: יעל שחר עדי כהן סשה גרישקוב ציפי משהיד ממשיכים לשלב הבא: *יעל שחר , *הראל סקעת , *הראל מויאל , *לירון לב , *סשה גרישקוב , *שירלי לילו , *ציפי משהיד , *עדי כהן. לא ממשיכים במשחק: *מיכל רשף , *יעל פנדריך , *חנה גור , *ג'קי טולדו , *האחים צנחני , *אלון ליטבק , *שמעון טפטה , *אתי ועקנין , *מיקה שדה , *שירי אלקבץ , *שירה חן , *חגית נדרי , *אוריאל שאלתיאל. ההצבעה תיסגר בשעה 22:00 והתוצאות יפורסמו בשעה 23:00.

naor1989

New member
שלי....

4-הראל סקעת - בדידות 3-שירלי לילו - לך איתה 2-הראל מויאל - משאלה 1-לירון לב - נבראתי לך

א!פס..לא דירגתי ../images/Emo26.gif

1.הראל מויאל המלאך 2.שירלי לילו 3.הראל סקעת 4.לירון לב

אוי נו איזה טיפשה אני....חחחח

4.הראל מויאל 3.שירלי לילו 2.הראל סקעת 1.לירון לב וסורי על כל ההודעות הטיפשיות שלי...פחחחחחחחחח

מצביעההההה

4.שירלי לילו-לך איתה 3.הראל מויאל-משאלה 2.הראל סקעת-בדידות 1.לירון לב-נבראתי לך

LovE MoYaL

New member
../images/Emo168.gif../images/Emo186.gifשלי....

4- הראל מויאל-משאלה
3- שירלי לילו-לך איתה
2-הראל סקעת-בדידות 1- אוף הוא האחרון... לירון לב|

נשממי

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo41.gif הדירוג שלייייי ../images/Emo26.gif

הראל מויאל - 4
שירלילו - 3
הראל סקעת - 2 לירון לב - 1

דווקא את 3 הכוכבים שלי באותה קבוצה

סלח לי אבל.... לירון לב, הראל מויאל, שירלי לילו- 4 הראל סקעת-3..

mamita35

New member
הדירוג שלי ../images/Emo26.gif

מויאלושששש
- 4 שירלילווווו
- 3 לירון
- 2 הראל סקעת
- 1

4הרמיוני

New member
שלי../images/Emo70.gif

הראל מויאל
4 נק'
שירלי לילו - 3 נק'
הראל סקעת - 2 נק'
לירון לב - נקודה אחת.

orianush

New member
../images/Emo26.gif

4- הראל מויאל-משאלה 3- שירלי לילו-לך איתה 2- לירון לב-נבראתי לך 1- הראל סקעת- בדידות

למעלה