יש לי שאלה אליכם

M a x i m A

New member
הבנתי ממנו שהוא מחפש קשר רציני

אני לא יודעת למה (אנסה להיות צנועה) אני גורמת לבחורים להתחרמן...כלומר כשאנחנו מתלטפים ומתנשקים הם ישר חושבים קדימה... פעם שעברה לא הסכמתי אפילו להתפשט (גרמתי לו לכאב ביצים...נשבעת לך) ואתמול זרמתי עם זה. קשה לעצור את זה כשהבחור דומיננטי ויוזם ואני גם חרמנית לא קטנה
אני לא יודעת לאיזה כיוון ימשיך הקשר עכשיו...לדבר איתו על מה שקרה? מה עושים עכשיו?

עדו25

New member
תנסי להחליט ש...

בדייט הקרוב אתם לא שוכבים. תראי איך הוא יגיב ומשם יהיה יותר קל להחליט.. ועם התמונה שלך בג'קוזי בטח לא קשה לך לחרמן בחורים..

M a x i m A

New member
נכון...זה מה שאעשה ../images/Emo45.gif

מה לעשות? גם אני אוהבת מין...אין לי שליטה על זה
לגבי התמונה שלי בג'קוזי...הוא לא באינטרנט אז כך שהוא לא זכה לראות אותה...

הכל תלוי בהכל.

איך הרגשת\ם אחרי? היתה מבוכה? היה כיף? היו ניצוצות? מה הכוונות שלו כלפי הקשר? דיברתם אחרי? הזכרתם את הנושא? הוא אמר משהו אחרי?

M a x i m A

New member
אז זהו שלא יצא לנו עוד לדבר על זה..

חזרתי אחרי 4 בבוקר ואני בטוחה שהוא עוד לא קם (אוהב לישון הרבה
) הסקס היה נחמד...אני לא יכולה להנות כ"כ עם קונדום ועוד באוטו
אז ברור שלא גמרתי, בסופו של דבר זה התחיל לכאוב לי, ואז הוא הצחשב והאט את קצב החדירה. הוא גמר כמובן ואני לא (בנות...) אבל אהבתי את העדינות שלו בסקס והקצהב האיטי הזה...זה באמת עשה לי משו. הוא היה בטוח שגמרתי ונראה לי שהתאכזב לשמוע ממני שאני לא גמרתי...אבל היה לי חסרה הנוחות הזו (אין כמו במיטה) והאהבה אין מה לדבר, עוד מוקדם מידי... הכוונות של שנינו רציניות, אנחנו לא ילדים וכל אחד כבר הספיק להתאושש מהקשר הארוך שהיה לו קודם...

M a x i m A

New member
נכון...שנינו עדיין גרים עם ההורים

(הוא מתכנן לעבור בקרוב) וזה לא לעניין להכניס אותו לבית, לומר "נעים מאוד..." ולהסתגר בחדר כבר בהתחלה...

M a x i m A

New member
זה הבעסה...יצאנו רק 3 פעמים ועוד לא

הגענו למצב של לראות את ההורים ולעלות הביתה... זה קטע מבעס ביותר

עדו25

New member
אני שונא את הקטע הזה... אמא אבא

תכירו... המאהבת החדשה שלי... מזל שעברתי לבד... אני והחתולים.. הם לא מעבירים ביקורת

אולי כן ../images/Emo13.gif

אתה פשוט לא מבין חתולית...... מיאוווווווווווווווווו

עדו25

New member
דרלינג... אני ספץ בחתולית

הנה תמונה של הג'ינג'י הקטן. לני נקרא שמו בישראל, ע"ש לני קרביץ, לאונרדו דה וינצי ולאונרדו דה קפריו.

|משחקת אותה אדישה לגורים|

(יווווווווווווווווווווווווווווווווו
, ששששששש לא שמעתם את זה ). ואני אעדיף להתעלם מהשאר ולבחור את האופציה שהוא נקרא לני ע"ש לני קרביץ
.

M a x i m A

New member
חחחחחח אין ספק שזה מפריע

כשגרים עם ההורים... תלווה לי את החתולים שלך?

עדו25

New member
החתולים שלי לא עושים את זה באוטו

אז שלא יעלו לך רעיונות לראש

למעלה