יש לי שאלה אליכם

M a x i m A

New member
אבל גם לא עושים עם קונדום...

אז שלא יהיו להם תוכניות עליי... חחחחחחחחחח

../images/Emo45.gif אותו דבר

אני מגיל 18 גרה לבד. כשיצאתי עם מישהו שגר עם ההורים- אמרתי סבבה, אבל נפגשים אך ורק אצלי. אין לי כוח למערכת יחסים עם כל החמולה.

DREAM111

New member
אין קשר למספר הפגישות

אם יש כימיה בין שני אנשים אז זה לא משנה אם זה בפעם הראשונה או בפעם העשירית. אם הרגשת שהוא מושך אותך ומתאים לך אז סבבה הכי חשוב תהני ותהיי שלמה עם צעדייך.

M a x i m A

New member
עדכון קל: הבחור התקשר אתמול../images/Emo56.gif

לא הספקתי לענות לו... האם זה כבר אומר שהוא לא רק חיפש אצלי זיון? אולי הוא בכל זאת רוצה קשר רציני? מה אומר לו...?

גבי2004

New member
יש מצב !

מין בפגישה ה1/2/3 לא הרסני לקשר. במידה ויש משיכה בין שני הצדדים, זה יחזיק מעמד בלי קשר לזה את לא " זולה" בעיניו וזו סתם דיעה של ימי הבינים . אבל יש גברים שאוהבים "לצוד" ואם את תשכבי איתם מהר הם עלולים לאבד עיניין. אבל לא כל הגברים כאלה , רק 99%

donkish

New member
כל כך הרבה שאלות.

מכירה את המצב הזה כשנהנים? את נהנית איתו? כל היתר, פחות משמעותי. אז הוא לא עשה צבא (אז מה?) והוא לא לומד (אז מה), והוא לא יודע מה הוא רוצה לעשות בחיים (ושוב אז מה, 99% מהאנשים לא יודעים). ובכל זאת, הוא מוצא חן בעינייך. מפתיע אותך? אותי לא, כי האהבה לא לוגית. באהבה ומלחמה אין חוקים. מוצא חן בעינייך, תמשיכי, מפריע לך, תפסיקי, החלטה שלך. ולגבי הסקס, זה ממש לא משנה, מתי שכבתם, באיזה פגישה ואיך. אם הוא רצה קשר רציני, אז הוא ימשיך, ואם לא, אז לא משנה מתי היה הסקס, הוא היה עוזב אחרי.

M a x i m A

New member
תודה על התגובות...אני מבינה את מה

שאתה אומר... חשבתי עם עצמי והבנתי שאם הגעתי למצב שאני שוכבת איתו אז זה אומר שאני לא מעוניינת בו לקשר רציני (אולי זה באג אצלי...), כי אם זה היה לקשר רציני אז הייתי לוקחת את העניינים באיזי...פשוט אני מאמינה שקשר שמתקדם לאט יחזיק יותר מעמד. בתור פרטנר לסקס הוא היה מצויין אבל מה מעבר לזה? אין לי מושג, פשוט לא עושה לי את זה... היום הוא בטח יתקשר ואצטרך לומר לו שזה לא מתאים...
שונאת להגיע למצבים האלו...

noa135

New member
לדעתי האישית זה דיי מוזר..

כל אחד נוהג כפי שהוא חרגיש..אבל לומר את האמת? כשיהיה לי מישהו שאני ארצה שהקשר יהפוך רציני לא אשכב איתו בפגישה ה-5 אבל זו אני. מה עוד? פערים גדולים את מציגה בפנינו.פערים לא בטלים לדעתי.פערים שאולי כיום בפגישה ה1 או ה5 שלך אינם כ"כ משפיעים,אבל במידה ואכן יתפתח קשר רציני יהיו פערים עצומים.ראייה והכל.. אבל אני סומכת עלייך..תזרמי עם זה ותגלי לבד.אין כמו לגלות דברים שכאלו לבד..

M a x i m A

New member
../images/Emo32.gif זה בדיוק העניין!!!

כמו שאמרתי, כשאני מעוניינת במישהו לקשר רציני אני לא ממהרת לשכב איתו

M a x i m A

New member
זהו נפרדנו...

הוא התקשר היום ונפרדתי ממנו הוא לא כ"כ הבין למה... אבל לא היתה לו ברירה

Koshka 1

New member
מה שקרה-קרה

ולהמשך לא ניתן לדעת מה יקרה.... תלוי בכם.....

למעלה