ירושלמיות

../images/Emo124.gif ירושלמיות

קודם כל אני שמחה שנקבע מפגש להיום באחר הצהריים המאוחרות, אני כנראה אגיע באיחור אבל אשתדל מאוד להגיע. עכשיו שאלה .. ירושלמיות באיזה חנויות עשיתן הזמנת לידה

polinomialy

New member
הזמנת לידה

אישית לא עשיתי הזמנת לידה... אבל הסתובבתי הרבה וקניתי כל פריט ממקום אחר. לדעתי המחירים הכי טובים באיכות הכי טובה יש באזור גאולה. גם בתלפיות יש מקומות לא רעים, אבל לרוב אצל החרדים אותם מוצרים נמכרים ביותר זול. שמעתי הרבה דברים טובים על חסדי שמואל. יש גם חנות די זולה בשם בייבי נטו ברחוב כנפי נשרים. אני לא זוכרת איך קוראים לחנויות בהם אני קניתי בזמנו לגדול את הרהיטים, אבל מיטה, שידה, ועגלה קניתי בחנויות שונות על רחוב שטראוס. (ביחד הכל עלה כ-1500 ש"ח, קניתי הכי פשוט ואני מאוד מרוצה) וכסא לאוטו ההורים שלי קנו לנו בתלפיות, בסגל. אני גם מאוד מרוצה אבל אין לי מושג כמה עלה.

את יכולה לתת לי כיוונים בגאולה ../images/Emo35.gif

אני חושבת שלחסדי שמואל אלך היום, ולגבי רחוב שטראוס לא ראיתי שם כל כך חנויות של רהיטי תינוקות אבל אולי זה כי לא חיפשתי ..

polinomialy

New member
פשוט צריך ללכת על הרחוב ולחפש

רוב המקומות נראים מבחוץ קצת כמו כוכים ורק כשנכנסים פנימה אז רואים שיש שם משהו. בחוץ לרוב יש איזה שלט קטן או עגלה אחת מסכנה ואז אם נכנסים יש 2 קומות של תצוגה ושל רהיטים. (ככה היה במקומות אליהם אני נכנסתי). פשוט צריך ביום יפה כמו היום לצאת עם אמא, אחות או חברה, לטיול אצל הדוסים ולחפש את כל החנויות למיניהם... סתם להסתובב באזור ופתאום רואים את כל המקומות. בהצלחה!

dor10r

New member
סגל- בתלפיות

איכות ששווה הכל. נקודת המוצא שלי היתה שאני רוצה ציוד לשנים ארוכות ולכל הילדים ולא לקנות כל כמה שנים את הציוד מחדש... הנפילה שלי היתה רק לגבי העגלות וזה לא אשמת סגל אלא הפירמות שבחרתי... המיטה מעולה! השידה נוחה מאד ובחרתי בלי הרבה דוגמאות וצבעים אלא הכי פשוט - כדי שיתאים לכל ריהוט בחדר ויהיה תמיד מודרני. בהצלחה.

abbl

New member
גם אני מתכוונת

לעשות את הזמנת הלידה בסגל. שירה, איזה עגלה קנית שם שלא היית מרוצה?

למעלה