יום התחב"צ מתקרב והולך

מצב
הנושא נעול.

mucool2

New member
זה די טפשי

תאריך
שר התחבורה, שטרית, צריך לנסוע בתאריך הזה לחו'ל, לכנס מקצועי בארה'ב, הוא וכל הבכירים במשרד. אז במשרד התחבורה החליטו להזיז את התאריך מה 22 ל-18.
זה די טפשי
לא יקרה שום אסון אם יום התח"צ יתקיים גם בלי שר התחבורה, ואפילו כמה בכירים במשרד.

MayaDot

New member
זה לא רק טיפשי

זה די טפשי
לא יקרה שום אסון אם יום התח"צ יתקיים גם בלי שר התחבורה, ואפילו כמה בכירים במשרד.
זה לא רק טיפשי
אלא גם מאוד מעצבן. כל העושים במלאכה צריכים לשבת ולהמתין עד שכבוד השר יחליט מה הוא רוצה מעצמו. הרבה דברים נתקעים בינתיים. פשוט מכעיס.

oshri5917

New member
האתר של שבוע תח''צ הוא

תשובות לגבי יום תחבורה ציבורית
וואו, איזה כיף לקבל כ"כ הרבה תגובות על יום תחבורה ציבורית!!!! טוב, אני רוצה לתת לכם את כל האינפורמציה שיש ברשותי כרגע, ואם יהיו עוד שאלות אז תרגישו חופשי לשאול או כאן בפורום, או למייל שלי [email protected]. ואגב, אוהד לשאלתך - מיה זה אכן שמי האמיתי...
אז ככה: יום תחבורה ציבורית יתקיים השנה בישראל ביום ראשון 18.9. לצערנו זה לא יהיה ב 22.9 כמו שתוכנן במקור. בכל מקרה, זה עדיין במסגרת השבוע הבינלאומי - mobility week. (למי שמעוניין לבדוק מה קורה בארצות אחרות בשבוע הזה - תיכנסו לקישור: http://www.22september.org ) הפעילויות בישראל ביום הזה יכללו:
נסיעה בחינם תתקיים באוטובוסים של החברות השונות בערים והפרברים (עד קוד 4 כולל) החל מהשעה 15:00.
פעילויות לציבור הרחב תתקיימנה בערים המרכזיות (ירושלים, חיפה, תל-אביב, ב'ש), ועל זה אנחנו, מגמה ירוקה, אחראיים, בשיתוף עם החברה להגנת הטבע ותנועות נוער ובכלל כל מי שירצה לקחת חלק. אני אפרט בנפרד מה עושים בכל עיר. אבל כעיקרון הכוונה היא בכל אחת מארבעת הערים לחלק חומרי הסברה וצ'ופרים למשתמשי האוטובוסים, ועוד פעילות שמיוחדת לעיר.
בירושלים יתכנס באותו יום כנס ממלכתי של מנכ"לי חברות התחבורה הציבורית לקידום וייעול הקישוריות בין אמצעי התחבורה והחברות השונות. בלובי הבניין יתקיימו דוכני תצוגה בנושא תח'צ. הכנס יכלול הכרזה על הקמת המועצה הציבורית לתחבורה ציבורית. הכנס יהיה פתוח לציבור.
הצגת "פיילוט שכונות" של אגד בחיפה - תוכנית נסיונית הכוללת שירות של מיניבוסים בתדירות גבוהה במספר שכונות בחיפה (כמו קווים מזינים לרכבת הקלה).
יש גם דיבור על אכיפה מוגברת של הנתצ'ים (נתיבי תחבורה ציבורית)באותו יום - אבל לא נראה לי שזה סגור...
עובדים על זה ששר התחבורה יכריז על עוד כמה דברים חיוביים לנושא התח'צ ביום הזה אבל נחכה ונראה מה הוא מסוגל לעשות... האירועים נערכים בשיתוף משרד התחבורה, מפעילי התחבורה השונים, ארגון "תחבורה היום ומחר", החברה להגנת הטבע ואנחנו, מגמה ירוקה. מבחינתנו אנחנו מאוד רוצים לשתף כמה שיותר אנשים בעניין, ולכן הפנייה אליכם. ...ולמי ששואל את עצמו מה זה לכל הרוחות ארגון "מגמה ירוקה" ומה הקשר שלו לתח'צ (למרות שאני יודעת שיש בפורום הזה חבר'ה שמכירים): אנחנו ארגון סטודנטים מתנדבים למען הסביבה, שפועל ב 18 קמפוסים ברחבי הארץ. אחד הנושאים העיקריים שהארגון עוסק בהם הוא קידום תחבורה ציבורית ואלטרנטיבית ככלי עדיף לנסיעה יוממית. הארגון פועל לשינוי סדר עדיפות תקציבי ותדמיתי של התחבורה הציבורית בישראל.
האתר של שבוע תח''צ הוא
באנגלית ואיני מבין מילה באנגלית יש אולי אתר אחר שהוא בעברית ולא באנגלית אני בכלל לא מבין אנגלית

אלון 58

New member
יכול להיות מאד מעניין../images/Emo24.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

יום התחב"צ מתקרב והולך
להלן פניה שהגיעה מארגון מגמה ירוקה בקשר ליום התחב"צ הקרב והולך. שלום ואהלן! שמי מיה ואני פעילה בארגון מגמה ירוקה (סטודנטים למען הסביבה). אנחנו מתכננים פעילות ציבורית לקראת יום תחבורה ציבורית 2005 (הגרסא הישראלית של mobility week האירופאי...),ואנחנו מעוניינים לצרף כמה שיותר אנשים וגופים כדי לקדם תחבורה ציבורית. תהיתי אם פורום תחבורה ציבורית בתפוז יהיה מעוניין לשתף פעולה איתנו לקראת היום הזה - בכל דרך שתתאים לכם. אם זה מעניין אותך, אשמח אם תיצור איתי קשר במייל, ואוכל לתת לך יותר פרטים: [email protected]. אגב, אומנם שמעתי על הפורום שלכם אבל עוד לא גלשתי בו, כך שאם כבר דיסקסתם את עניין יום תח´צ אני לא מודעת לזה... תודה, מיה מגמה ירוקה
יכול להיות מאד מעניין

למאיה מהמגמה הירוקה שלום

יום התחב"צ מתקרב והולך
להלן פניה שהגיעה מארגון מגמה ירוקה בקשר ליום התחב"צ הקרב והולך. שלום ואהלן! שמי מיה ואני פעילה בארגון מגמה ירוקה (סטודנטים למען הסביבה). אנחנו מתכננים פעילות ציבורית לקראת יום תחבורה ציבורית 2005 (הגרסא הישראלית של mobility week האירופאי...),ואנחנו מעוניינים לצרף כמה שיותר אנשים וגופים כדי לקדם תחבורה ציבורית. תהיתי אם פורום תחבורה ציבורית בתפוז יהיה מעוניין לשתף פעולה איתנו לקראת היום הזה - בכל דרך שתתאים לכם. אם זה מעניין אותך, אשמח אם תיצור איתי קשר במייל, ואוכל לתת לך יותר פרטים: [email protected]. אגב, אומנם שמעתי על הפורום שלכם אבל עוד לא גלשתי בו, כך שאם כבר דיסקסתם את עניין יום תח´צ אני לא מודעת לזה... תודה, מיה מגמה ירוקה
למאיה מהמגמה הירוקה שלום
אם בירוקת עסקינן אז אנא תכניסו לסדר היום את העלאת המפלטים של האוטובוסים לגובה הגג שלהם זה לא פחות חשוב,מההתארגנות שלכם,שהיא מבורכת בפני עצמה. ועוד דבר,תעודדו את אלו שלא רוצים תחב"צ,לעבור לקטנועים. ותלחצו על כרישי הבטוח,להוריד תעריפים לרוכבי קטנועים. תודה מבעד למשקף

אורי404

New member
../images/Emo45.gif וגם שימשיכו להקים מסלולים

למאיה מהמגמה הירוקה שלום
אם בירוקת עסקינן אז אנא תכניסו לסדר היום את העלאת המפלטים של האוטובוסים לגובה הגג שלהם זה לא פחות חשוב,מההתארגנות שלכם,שהיא מבורכת בפני עצמה. ועוד דבר,תעודדו את אלו שלא רוצים תחב"צ,לעבור לקטנועים. ותלחצו על כרישי הבטוח,להוריד תעריפים לרוכבי קטנועים. תודה מבעד למשקף
וגם שימשיכו להקים מסלולים
לטובת רוכבי האופנים.

MayaDot

New member
הערה קטנה

למאיה מהמגמה הירוקה שלום
הערה קטנה
שלום משקף, קראתי את הצעותיך. אני חייבת להגיד לך שבאופן אישי, אני לא מאמינה ב"תכניסו" "תעשו" ו"תטפלו". אני חושבת שאם אתה חושב שמשהו חשוב, אתה צריך לעשות בעצמך כדי לקדם אותו, ולקדם אותו הכי טוב שאתה יכול. ומנסיון, זה גם מרגיש מצויין, לעשות משהו שאתה ממש מאמין בו. מיה

ניסיתי מותק,ניסיתי

הערה קטנה
שלום משקף, קראתי את הצעותיך. אני חייבת להגיד לך שבאופן אישי, אני לא מאמינה ב"תכניסו" "תעשו" ו"תטפלו". אני חושבת שאם אתה חושב שמשהו חשוב, אתה צריך לעשות בעצמך כדי לקדם אותו, ולקדם אותו הכי טוב שאתה יכול. ומנסיון, זה גם מרגיש מצויין, לעשות משהו שאתה ממש מאמין בו. מיה
ניסיתי מותק,ניסיתי
הבאתי את זה כאן לפורום ענה לי דוקטור אחד קוראים אותו אבייתר ואמר לי,שמי שמטפלת בזה היתה המורה שלו לתואר שני מתוך שבעה. והיא אחראית על הנושא הזה. כמובן שאין לי טענות לדוקטור אבל אני ממתין בסובלנות. חוץ מאשר לכסח ת'צורה של מי שאישר יבוא של אוטובוס עם מפלט תחתון קצרה ידי מלהושיע. אך העניין כל כך משמעותי,ומסוכן לריאות הולכי הרגל,ולסובבים בכביש שראיתי צורך לערב גם אותך. זה נכון לכעת. מידי פעם אני מנסה אצל מישהו אחר,ואולי בסוף מישהו יתן דעתו,לבעיה החמורה הזו. ואגב....הירקנים הטורקים,הגרמנים,ועוד כמה,הבינו את זה מזמן... בהצלחה במשימתך!!! ואל תשכחו את האופניים זה גם יועיל לכל הפולקעס של אלו שמעונינות להראות חטוב

oshri5917

New member
צריך לאפשאר עלייה עם אופניים לאוטוב

יום התחב"צ מתקרב והולך

hai001

New member
אופנים לאוטובוס אושרי

אופנים לאוטובוס אושרי
נהגי אוטובוס לא מכניסים אנשים עם אופנים. למה כי זה יפריע לנוסעים בזמן הנסיעה. דוגמא: נסעתי לפני איזה חצי שנה בקו 27 של דן מתחנה מרכזית חדשה, שהאוטובוס הגיע לדרך מנחם בגין לתחנה מול בית מעריב, עלה בנאדם שהיה לו אופנים, הנהג לא רצה לתת לו עלות עם אופנים , הצעיר התחנן וגם לא עזר לו.

hai001

New member
תכף תגיד לי שגם צריכים לעלות

אופנים לאוטובוס אושרי
נהגי אוטובוס לא מכניסים אנשים עם אופנים. למה כי זה יפריע לנוסעים בזמן הנסיעה. דוגמא: נסעתי לפני איזה חצי שנה בקו 27 של דן מתחנה מרכזית חדשה, שהאוטובוס הגיע לדרך מנחם בגין לתחנה מול בית מעריב, עלה בנאדם שהיה לו אופנים, הנהג לא רצה לתת לו עלות עם אופנים , הצעיר התחנן וגם לא עזר לו.
לאוטובוס גם קטנוע או אופנוע.

oshri5917

New member
יובל אל תגזים אני לא בעד שיעלו

לאוטובוס גם קטנוע או אופנוע.
יובל אל תגזים אני לא בעד שיעלו
קטנוע או אופנוע אבל אופניים אני בעד שיאפשרו לעלותם אבל לא למיניבוסים או מידיבוסים

מצב
הנושא נעול.
למעלה