יום התחב"צ מתקרב והולך

מצב
הנושא נעול.

OMER G17

New member
בסדר אבל אני לא שולל לחיות במרכז ור

ואני בתור אחד מגוש דן
כל חיי אומר לך : תל אביב זה דרעק ! ואתה צודק כל מילה!
ק לעבוד ולבלות בת"א..מה רע? חוץ מזה שבתור צעיר אני יותר נוטה לי-ם...אבל אני בכלל לא שולל את ת"א..העיר הכי תוססת ומעניינית בארץ...הלוואי שזו הייתה י-ם אבל צריך להגיד את האמת

mucool2

New member
הכי מעניינת?

ק לעבוד ולבלות בת"א..מה רע? חוץ מזה שבתור צעיר אני יותר נוטה לי-ם...אבל אני בכלל לא שולל את ת"א..העיר הכי תוססת ומעניינית בארץ...הלוואי שזו הייתה י-ם אבל צריך להגיד את האמת
הכי מעניינת?
אין הרבה ערים מעניינות כמו ירושלים בעולם, לא רק בארץ. אני מכיר אותה די טוב, ועדיין מרגיש שאני לא יודע עליה הרבה. ההבדל הוא שבירושלים הדברים פחות גלויים ומוחצנים, וצריך קצת להתאמץ בשביל למצוא.

OMER G17

New member
אני מתכוון מבחינת בילויים....

הכי מעניינת?
אין הרבה ערים מעניינות כמו ירושלים בעולם, לא רק בארץ. אני מכיר אותה די טוב, ועדיין מרגיש שאני לא יודע עליה הרבה. ההבדל הוא שבירושלים הדברים פחות גלויים ומוחצנים, וצריך קצת להתאמץ בשביל למצוא.
אני מתכוון מבחינת בילויים....
ותרבות...אני כל זאת יותר אוהב את י-ם...אל תדאג

אני די לא מסכים עם זה...

ואני בתור אחד מגוש דן
כל חיי אומר לך : תל אביב זה דרעק ! ואתה צודק כל מילה!
אני די לא מסכים עם זה...
אני מת על ת"א. עיר עם חיי לילה תוססים, אקשן תמידי, מבחר עצום של חנויות ומקומות בילוי, לא הייתי מחליף אותה בשום עיר אחרת בארץ! כבודה של ירושלים במקומה מונח, עיר עם הרבה קסם, אבל היא משעממת ומתחרדת...

OMER G17

New member
אכן כן....היא משעממת בגלל שאין מספי

אני די לא מסכים עם זה...
אני מת על ת"א. עיר עם חיי לילה תוססים, אקשן תמידי, מבחר עצום של חנויות ומקומות בילוי, לא הייתי מחליף אותה בשום עיר אחרת בארץ! כבודה של ירושלים במקומה מונח, עיר עם הרבה קסם, אבל היא משעממת ומתחרדת...
ק תושבים טובים..חילונים משכילים..בואו בהמוניכם!

העיר היחידה בארץ שאני יכול לצאת כל

ק תושבים טובים..חילונים משכילים..בואו בהמוניכם!
ערב למקום חדש שעדיין לא הייתי בו ועדיין ליהנות זו ת"א והערים השכנות לה. עם כל הכבוד לכל שאר ריכוזי האוכלוסיה בארץ, זה המקום בו אני הכי נהנה לחיות... ולהזכירכם בשנתיים האחרונות התחלתי להכיר גם את חיפה.

OMER G17

New member
נכון..לצערנו על י-ם וחיפה אי אפשר

ערב למקום חדש שעדיין לא הייתי בו ועדיין ליהנות זו ת"א והערים השכנות לה. עם כל הכבוד לכל שאר ריכוזי האוכלוסיה בארץ, זה המקום בו אני הכי נהנה לחיות... ולהזכירכם בשנתיים האחרונות התחלתי להכיר גם את חיפה.
נכון..לצערנו על י-ם וחיפה אי אפשר
להגיד את זה..לפחות כרגע..נקווה שהמצב יישתפר...איפה אתה גר מסוף?

אתה לא מכיר את ירושלים מספיק

אני די לא מסכים עם זה...
אתה לא מכיר את ירושלים מספיק
גם בירושלים יש חיי לילה תוססים, אקשן תמידי, מבחר עצום של חנויות (ומקומות חניה..) ומקומות בילוי. ירושלים מתחרדת במספר בודד של שכונות. אני מכיר גם את ירושלים וגם את תל אביב מספיק טוב כדי לדעת שאיכות החיים בירושלים טובה הרבה יותר מבת"א, וגם מבחינת שאר דברים היא לא מפגרת בהרבה אחרי תל אביב.

barak67

New member
לא אמרתי שירושלים מצויינת

אני די לא מסכים עם זה...
מכל בחינה , אמנם אני אוהב את ירושלים ובמיוחד את "בתוך החומות" שם אני מכיר כל פינה , אבל אני לא חושב שהייתי רוצה לגור שם ,ושים לב שלא הגבתי על התשבוחות לירושלים אלא לאמת על ת"א ,והיא נכונה . ת"א היא לא מרכז העולם אפילו שגם פה בפורום זה נראה ככה. אין ערפיח תמידי מעל העיר ומה שמסביב? מי שנמצא מתחתיו לא ממש רואה , מי שיתרחק קצת יראה גם יראה .מי מוצא חניה ? איזה צפיפות איומה? וזה רק חלק ממה שכתב של אביתר בלי תוספת המגילה שלי. אז נ--כון שמי שעירוני לא יכול בלי זה ,כל ההמולה וכו' וכו' אבל גם לזה יש גבול .ות"א היא קטסטרופה מאיפה שלא תסתכל על זה.

בגלל הצפיפות והחניה, אני נוסע בעיר

מכל בחינה , אמנם אני אוהב את ירושלים ובמיוחד את "בתוך החומות" שם אני מכיר כל פינה , אבל אני לא חושב שהייתי רוצה לגור שם ,ושים לב שלא הגבתי על התשבוחות לירושלים אלא לאמת על ת"א ,והיא נכונה . ת"א היא לא מרכז העולם אפילו שגם פה בפורום זה נראה ככה. אין ערפיח תמידי מעל העיר ומה שמסביב? מי שנמצא מתחתיו לא ממש רואה , מי שיתרחק קצת יראה גם יראה .מי מוצא חניה ? איזה צפיפות איומה? וזה רק חלק ממה שכתב של אביתר בלי תוספת המגילה שלי. אז נ--כון שמי שעירוני לא יכול בלי זה ,כל ההמולה וכו' וכו' אבל גם לזה יש גבול .ות"א היא קטסטרופה מאיפה שלא תסתכל על זה.
רק באוטובוס. אבל אני בהחלט לא מרגיש שאני חי בקטסטרופה... בחיפה אני סובל כל רגע, וכשאני מגיע הביתה אני מרגיש כאילו התעוררתי לחיים!

barak67

New member
1 התרגלת אין מה לעשות

רק באוטובוס. אבל אני בהחלט לא מרגיש שאני חי בקטסטרופה... בחיפה אני סובל כל רגע, וכשאני מגיע הביתה אני מרגיש כאילו התעוררתי לחיים!
1 התרגלת אין מה לעשות
2 אתה חייב אקשן .ואין בארץ יותר אקשן מתל אביב . תסכים איתי?

OMER G17

New member
אתה לומד בחיפה?

אתה לומד בחיפה?
ואגב..יש בחיפה קנינונים מלאא...יש חנויות אני משוכנע שיש גם בתי קפה וברים...ובטח יש גם מועדונים והופעות...אולי לא בסדר גודל של ת"א...אבל בכל זאת

יש, אבל בגלל שיש מעט כולם מפוצצים

אתה לומד בחיפה?
ואגב..יש בחיפה קנינונים מלאא...יש חנויות אני משוכנע שיש גם בתי קפה וברים...ובטח יש גם מועדונים והופעות...אולי לא בסדר גודל של ת"א...אבל בכל זאת
תור של 30 איש בכניסה לבר וזו רק דוגמא אחת...

OMER G17

New member
איזה מוזר זה..מילא י-ם...

תור של 30 איש בכניסה לבר וזו רק דוגמא אחת...
איזה מוזר זה..מילא י-ם...
בגלל שהכול חרדים דתיים (ואני אוהב דתיים) וערסים/פרחות..אבל חיפה? איזה מוזר הרי יש דרישה..אז למה אין מקומות? הגיע הזמן שאנשים ייקחו יוזמה

צודק בכל מילה

אמת ויציב ! ת"א היא פיצפונת
מבחינת שטח. פשוט עיר איומה וצפופה עם "ענן" ערפיח תמידי מעליה, לחות זוועתית וחוסר נורא במקומות חנייה. מעולם לא הבנתי איך אפשר לגור בה ! אין בת"א איכות חיים ! הצפיפות בת"א קטסטרופה ! עם ישראל חי בת"א אחד על השני כמו מקרלים בקופסה. צריך להיות מזוכיסט אמיתי לגור במרכז ת"א כי כל הזמן אתה מפחד שידפקו לך את האוטו ושלא תהיה לך חנייה כשאתה חוזר הביתה. אתה חי שם ממזגן למזגן ! אצלי, אין אפילו מזגן בבית כי לא צריך ! כל הקייץ נעים וקריר עם רוח נעימה ויבשה ויש חנייה בשפע. אין שכנים ממול אלא רק יערות ויערות בלי סוף !
צודק בכל מילה
ת"א היא סאונה ללא מקומות חניה... אבל אלו רק חסרונותיה של העיר. יש בתל אביב גם הרבה דברים טובים.

euronitzan

New member
אם היית יודע עד כמה אתה צודק

אמת ויציב ! ת"א היא פיצפונת
מבחינת שטח. פשוט עיר איומה וצפופה עם "ענן" ערפיח תמידי מעליה, לחות זוועתית וחוסר נורא במקומות חנייה. מעולם לא הבנתי איך אפשר לגור בה ! אין בת"א איכות חיים ! הצפיפות בת"א קטסטרופה ! עם ישראל חי בת"א אחד על השני כמו מקרלים בקופסה. צריך להיות מזוכיסט אמיתי לגור במרכז ת"א כי כל הזמן אתה מפחד שידפקו לך את האוטו ושלא תהיה לך חנייה כשאתה חוזר הביתה. אתה חי שם ממזגן למזגן ! אצלי, אין אפילו מזגן בבית כי לא צריך ! כל הקייץ נעים וקריר עם רוח נעימה ויבשה ויש חנייה בשפע. אין שכנים ממול אלא רק יערות ויערות בלי סוף !
אם היית יודע עד כמה אתה צודק
ועם זאת, בי-ם אין ים, שבשבילי הוא כורח...

מצב
הנושא נעול.
למעלה